Necenzurujeme.cz

Cikáni v Británii jsou zklamaní, že nezvítězil zdravý rozum.

Zdravý rozum, podle cikánů, znamená, aby země, do které se vystěhovali za vidinou pozemského ráje, všemožně podporovala jejich přítomnost v dané zemi. Hostitelská země musí vždy a za všech okolností upřednostnit požadavky cikánů, kteří se v hostitelské zemi usadili. Především pak štědré sociální dávky a nespočet dalších výhod, na které původní Britové nesmějí ani pomyslet. Hostitelská země, v tomto případě Británie, má za povinnost chovat se k cikánům s tou největší ohleduplností a v žádném případě nesmí odmítnout jejich požadavky, ať jsou jakékoli.  

 

Cikáni se prostě neobtěžují ani s takovou maličkostí, jako třeba, naučit se jazyk hostitelské země, aby vůbec mohli pracovat. Pak si ztěžují, že je domorodí zaměstnavatelé nechtějí přijmout do práce, když se s nimi ani nedomluví. Nemluvě o těch jejich praktikách, když jsou do práce přijati. Po prvním týdnu v práci marodka, která trvá hodně dlouho, pak dva-tři dny v práci a po té opět marodka a tak se to točí donekonečna. Pro zaměstnavatele je to čistá ztráta, ale pokud by se proti tomu ozval, je z něj rázem rasista. O kvalifikaci cikánských uchazečů o práci, se raději nebudeme bavit. Cikánský zdravý rozum říká, že toto musí Británie všemožně podporovat.

Tak tomuto učinila Británie konec. Zdravý rozum Britů se zjevně pohybuje ve zcela jiné rovině. Konečně! Konečně zvedli Britové hlavy a začali se chovat jako svrchovaný, suverénní stát.

Dokáži si představit, jak se Britové cítili, když viděli kolem sebe ty mraky cizinců, kteří je přišli obohatit, když se potýkali s všudy přítomnou kriminalitou cizinců, když se cítili bezmocní, když upadali v zoufalství.

Tomu je teď konec a Británie začíná zvedat hlavu. Ty řeči kolem odchodu z diktátorské unie, ta proroctví zkázy kvůli odchodu, ta varování, to vše pochází právě z řad parazitujících jedinců, spolků, hnutí a stran. Stejně, jako u nás. Protože odchodem Británie z EU, se právě těmto spolkům povede nejhůře.

A kam půjdou ty miliony parazitů, když je Británie prostě a jednoduše vyhodí? Tak to je jejich věc. My bychom neměli přijmout žádného uprchlíka ani navrátilce, pokud zcela jasně a důkazně neprokáže, že utíká před válkou, o všechno přišel, nemá nic, tedy, ani drahý mobil ani značkové šaty. Pokud to neprokáže, není naší starostí kde bude žít a koho hodlá vysávat, na kom chce parazitovat. Naše dveře musí být těmto lidem zavřené. Neexistuje, aby se k nám vraceli ti, kteří nás jednou opustili kvůli vidině laciného blahobytu. Neexistuje něco takového, že náš stát těmto navrátilcům okamžitě přidělí byty, zahrne je maximálními sociálními dávkami a bude o ně pečovat, aby se cítili jako v bavlnce a to jen proto, aby nás EU nemohla obvinit z rasismu. Obvinění z hlouposti komisaři z EU nepreferují, neboť hloupí lidé se dají snáze ovládat. Ba co víc, hloupé lidi a hloupé národy EU nejvíce podporuje.

Tak zbývá jen jediná otázka. Budeme, jakož to národ český, lidem hloupým, nebo rozumným?

Objevily se reportáže o vzrůstající agresi Britů vůči cizincům, zvláště pak Polákům. K tomu mohu dodat jen jediné. Britové mají s těmito etniky letité zkušenosti. A není to o tom, že berou Britům práci. To je dosti banální tvrzení a ten, kdo tomu věří, by si měl dát tu námahu a prozkoumat, jak se věci doopravdy mají. Britové nejlépe, lépe než kdokoli cizí, tedy i my, vědí, proč to dělají. Mluvil jsem s několika Maďary, kteří byli v Británii na práci a potvrdili mi, že Britové opravdu nesnáší Poláky. Nikoli však, kvůli původu, ale kvůli jejich chování a rovněž tak přístupu k práci. Je zajímavé, že maďarských přistěhovalců si Britové váží. Čím to asi bude? Že by mentalitou daného národa?

A co my? Jak se k tomu postavíme? Budeme kritizovat zemi, která se snaží získat svobodu, nebo půjdeme cestou zdravého českého rozumu?Vojtěch Bartók.

 

Štítky článku:

prestiž 1: 80,89 přečteno 23 907×

4 Hodnotit článek 376

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Cikáni v Británii jsou zklamaní, že nezvítězil zdravý rozum.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Peter Jarumas:
Elity sa spojili s menšinami proti strednej vrstve. Výsledok je, že islamisti, cigáni, migranti a úchyláci sú platení z tých istých fondov, napr. Soro…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 1. 7. 2016 10:30 || Diskutovat

Facebook diskuse