Necenzurujeme.cz

Vakcíny: vysoké odškodnění

Britka dostala odškodnění za úmrtí jejího partnera po očkování ve výši 120 000 liber, šlo o známého rockového zpěváka. Záhadná úmrtí tří lékařů z kanadské nemocnice, prý po 4. dávce.

Švýcarský časopis www.zeitpunkt.ch mě upozornil na spolupracující web www.transition-news.org: Britka dostává vysoké odškodnění (maximální částku, jež se přiznává v UK) po smrti svého partnera (snoubence), který zemřel po očkování s AstraZenecou loni v květnu, jde o rockového zpěváka Ziona (48 let). 

Ověřila jsem na www.bbc.com či na www.bbc.co.uk (21.6.2022): Partnerka zemřelého zpěváka Vikki Spit s ním žila 21 let, tvrdí, že před očkováním byl zcela zdravý, ale 8 dnů po vakcinaci onemocněl, např. velké bolesti hlavy. Úmrtní list potvrdil, že zemřel kvůli komplikacím po očkování. (Je vakcína AstraZeneca bezpečná? ptala se redakce již v květnu 2021; vyšší počet nežádoucích účinků se vyskytl již loni na jaře, Evropská léková agentura připustila, že se po vakcinaci vyskytují některé potíže, jež mohou mít souvislost, některé země očkování s ní přerušily, jiné v něm pokračovaly či upravily nově věk pro očkované. Například Rakousko očkování nepřerušilo, a jak se zdá z dalších informací, vakcína se nyní používá i např. v Kanadě pro povinné očkování zdravotníků.)

Zpěvák 8 dní po vakcinaci měl migrénu a okcipitální neuralgii a nakonec trpěl dalšími vážnými reakcemi, které nebyly - podle Transition-new.org - adekvátně léčeny (nezřetelná řeč, porucha rovnováhy, záchvaty (křeče), krvácení do mozku. Zdroj uvádí, že Britka je první osobou, která byla odškodněna za úmrtí po očkování kontroverzní vakcínou. (Podle mne k vysokému odškodnění patrně přispěl názor lékařů - úmrtní list, dále může figurovat i to, že si v nemocnici diagnostikující a ošetřující lékaři asi hned nedali zdravotní problémy do spojitosti s očkováním.)

www.newstarget.com/2022-07-22-first-person-compensated-astrazenca-vaccine-death-speaks.html: Britka si stěžuje, že očekávala vyšší odškodnění, protože ztratila partnera, který vlastně živil "rodinu", čekání na rozhodnutí úřadů bylo dlouhé, dostala se do finančních problémů (v SRN aj. se počítá v některých případech s vyplácením renty pro pozůstalé).

Posledně uvedený zdroj (poté jsem dohledala mnoho dalších pro ověření) má i výbušný článek: Tři mladí lékaři neočekávaně zemřeli - z malé kanadské nemocnice, pár dní po povinném očkování proti covid-19 (4. dávka). Všichni pracovali v té samé nemocnici a zemřeli krátce po sobě v rozmezí 3-4 dny poté, co nemocnice začala očkovat personál. (Tři lékaři tedy pracovali ve stejné nemocnici a zemřeli všichni během jednoho týdne. Článek Newstarget z 26.7.22.)

Má jít o zdravotnické zařízení Trillium Health Partners v Ontariu; během tří dnů nemocnice zveřejňovala oznámení (ve smyslu s lítostí se loučíme s kolegou apod.) postupně ke třem lékařům, kteří "nám odešli", bez uvedení příčiny (nemocnice oceňovala jejich zásluhy - mělo jít o lékaře, kteří zasvětili svůj život pacientům).

To samozřejmě podnítí zvědavost novinářů. Ovšem jakmile se někdo pokusí napsat, že je to divné, že v jedné nemocnici v době, kdy se začal očkovat personál, zemřou hned tři lékaři, zareagují na to i média či zdroje, které se pokoušejí rázně utnout pochybnosti o vakcínách (označí pochybovače za odpůrce očkování apod.). Osobně  se snažím ověřovat zvláště tehdy, kdy zdroje neznám z delšího zkoumání (nevím, kdo uvádí fakta a kdo mlží).

Napřed mi na internetu naskakovaly zdroje, jež se snažily popřít, že by smrt tří lékařů souvisela s očkováním, např. www.politifact.com (29.7.22), www.factchceck.org, www.apnews.com: Nemocnice zveřejnila jména tří lékařů, kteří zemřeli, ale - podle popíračů původních hypotéz - smrt nebyla náhlá a nesouvisela s očkováním. Dva lékaři měli rakovinu, třetí byl "vážně nemocný". V tom popírání možnosti souvislosti s vakcinací ovšem čtenáře zarazí: neuvede se např. věk lékařů, ani údaje o očkování. Nicméně se dozvíme, že dr. J. Sawicki zemřel 19.7., měl prý 4. stupeň rakoviny žaludku, dr. S. McKenzie zemřel 18.7. na "vážnou nemoc" (statečně bojoval s rakovinou), dr. L. Segall zemřel po dlouhé bitvě na plicní rakovinu 17.7.

O ev. provedení pitvy ani slovo. Je to přece jen nezvyklé, aby v jedné malé nemocnici pracovali tři lékaři s vážnou formou či stupněm rakoviny (velmi pracovně zatížení) a všichni tři zemřeli rychle po sobě, během jednoho týdne. Nemocnice žádá, aby lidé respektovali soukromí rodin, lze se dočíst, že někteří pacienti oceňovali některé tyto lékaře, že jim pomohli od nádoru. Šlo o otolaryngologa, chirurga a neurologa. Jeden byl možná ve věku cca 60 i více let (prý spolupracoval s nemocnicí téměř 40 let, to mohl ev. i jako medik), další se podle údajů o dokončení studia medicíny jeví jako mladší (dokončení studia v r. 2013), na fotkách všichni vypadají mladě a zdravě. 

www.euroweeklynews.com: Zdravotnický zaměstnavatel THP oznámil 28.7. úmrtí tří lékařů a to, že není pravda, že by k tomu došlo v souvislosti s očkováním. Pro nemocnici "je to tragédie" - odchod tří lékařů během několika dnů. 

Nakonec jsem našla zdroj, který - podobně jako mnou původně uvedený - také pochybuje, že by bylo možno ev. reakci na vakcínu zcela vyloučit:

www.jdrucker.substack.com/p/three-doctors-die-within-four-days: oznámení prvního úmrtí v pondělí, druhého v úterý, třetího ve čtvrtek, příčina nebyla sdělena (viz předchozí - některý zdroj přece jen uvedl "boj s rakovinou", např. trvající 4 roky), ale nemocnice očkovala personál 4. dávkou. Jeden lékař dokončil studium v r. 2013, od r. 2014 v nemocnici (jde tedy i o mladšího lékaře). Druhý lékař v nemocnici od r. 2007, třetí od r. 1983. Možná tedy nejde o "tři mladé" lékaře, ale dva patrně byli přece jen "mladší". Zůstává ale nevysvětleno, že se v malém zdravotnickém zařízení sešli hned tři lékaři s údajnou rakovinou a že překvapivě všichni tři zemřeli během jednoho týdne. Novináři se bohužel asi nezeptali státního zástupce, zda se tato úmrtí nezávisle šetří; i kdyby tři lékaři v jedné nemocnici skutečně měli rakovinu, jako vyšetřovatele by mě přece jen zaujal fakt úmrtí ve 3-4 dnech po sobě. Některé země více ctí, když si rodina pitvu nepřeje, nicméně (viz níže) někteří novináři, ale i odborníci poukazují na to, že u většiny úmrtí hlášených po vakcinaci se pitvy neprovádějí.

Rakouské novináře již loni na jaře zaujalo, že se po očkování s AstraZenecou vyskytlo více závažných případů nežádoucích komplikací v časové spojitosti, zejména rakouskou veřejnost upoutalo to, že během asi 14 dní, kdy se očkovali zdravotníci, se vyskytlo v podstatě najednou více případů, které skončily po očkování v nemocnici, vč. úmrtí (zdravotní sestra, 49 let, trombóza po vakcinaci, myslím, že u tohoto případu rakouské úřady uznaly spojitost s vakcínou: média průběžně informují, že Rakousko uznalo pouze jeden případ úmrtí jako spojitost s očkováním).

Postupně o komplikacích po očkování v Rakousku informovaly např.:

www.noe.orf.at (6.3.21): smrt ženy po očkování se bude vyšetřovat, jde o zdravotní ošetřovatelku.

www.nachrichten.at (16.5.21) nebo www.heute.at (19.4.21) či www.stadt-wien.at (květen 21): nový případ úmrtí  po očkování v Rakousku, nyní 50letý muž, druhý den nalezen mrtvý, neměl chronickou nemoc a před očkováním aktivně sportoval, nyní se provádí pitva. 

Některá tato média poukazují na to, že zatímco po covid-očkování v dané době (za pár měsíců loni) bylo hlášeno ("už") 64 úmrtí, v databázi německého Institutu P. Ehrlicha (PEI) je za delší období hlášeno ("jen") 24 úmrtí po vakcinaci proti spalničkám. (Podklady bych musela vidět, může být rozdíl očkovat např. křehké seniory s vážnými nemocemi a děti.) 

Médium určené zdravotníkům www.medinside.ch (píše pro lékaře, nemocnice, zdravotní pojišťovny, výzkumníky apod.): Švýcarsko aplikovalo 6,1 mil. dávek vakcín (v dané době), nahlášeno 2944 podezření na nežádoucí účinky covid-vakcín (země očkovala s Pfizer a Modernou), tj. na 6100 dávek 2,9 hlášení, lékový úřad Swissmedic uvádí, že 35,5 % z hlášení komplikací je označeno jako závažné (tj. třetina hlášení). 

Redakce konstatuje, že u většiny hlášených úmrtí v časové spojitosti se neprovádějí pitvy. Dále uvádí, že zatímco ve Švýcarsku úřady tvrdí, že většina komplikací se týká věku 75 let apod. (komplikace se vysvětlují přítomností jiných vážných nemocí), celosvětově se 38 % hlášení týká věku 18-44 let a 35 % věku 45-64 let (tito lidé by neměli mít většinou chronické nemoci). 

Na www.sinagl.cz se můžeme seznámit s tím, že i ředitelka amerického CDC už někdy v polovině loňského roku přiznala, že covid-vakcíny nezabrání infekci (nakažení a jejímu přenosu na druhé očkovaným); z toho vyplývá, že covid-vakcíny byly povoleny vlastně pod falešným tvrzením - výrobci a pak i úřady tvrdili, že přes 90 % očkovaných by se nemělo nakazit. Nyní i dr. A. Fauci, poradce amerického prezidenta (poté, co oba měli covid po 4. dávce), připouští, že vakcíny nákaze a přenosu nebrání. Proto já osobně nepochopím, proč některé země (a zaměstnavatelé) nutí např. zdravotníky do nedobrovolné vakcinace, když stejně není zaručeno, že nenakazí své pacienty. 

Dnes se nám tvrdí, že se sice nakazíme, ale vakcína chrání před těžkým průběhem nemoci. Jenže - jak jsem průběžně uváděla v předchozích příspěvcích - část očkovaných se stejně ocitá s covidem i v nemocnici a někteří - bohužel - i zemřou na covid jako očkovaní. Německý PEI ve svých zprávách (www.pei.de, Sicherheitsberichte) uznal několik desítek úmrtí po očkování jako "pravděpodobnou" či "možnou" souvislost s očkováním. (Komplikace může přinést covid po očkování, je-li člověk zdravotně oslaben, stejně tak vedlejší účinky vakcín; pokud je člověk zdravotně oslaben, hůře snese např. změnu srdeční činnosti, krevního tlaku, výkyv cukrovky, problémy s ledvinami apod. - zájemci o očkování by to měli vědět.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky článku: společnost

prestiž 1: 7,25 přečteno 264×

1 Hodnotit článek 1

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Vakcíny: vysoké odškodnění

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse