Necenzurujeme.cz

Když dementi volí dementy…

Tak nám pan prezident dodatečně poděkoval za hlasy.. A pan premiér dojal mnoho domácností svou oddaností a láskou k této zemi a všem občanům.

Nejedno oko nezůstalo suché po jeho ujištění, že to „premiérství“ nedělá pro peníze, ale pouze proto, že mu na všech a všem nesmírně záleží.

V závěru pořadu pak ještě přidal dramatické vystoupení, kdy všechny vyděsil tajemným mužem, který vyhrožoval celé jeho rodině, jejíž část ze strachu unikla k moři a na nákupy, aniž by o ohrožení věděla. No, taky mohli všichni skončit na Krymu..

 

MANŽELKA SE BÁLA A PROTO ŠLA PRYČ.

MANŽELKA O TOM NEVĚDĚLA, JSEM JI TO NEŘEKL…

 

Opravdu paní Babišové ty hrůzy nezávidím..

 

To pan prezident to je jiný jezdec, ten se s tím nepáral a krásně vzkázal všem těm, kteří by rádi o svém zdraví rozhodovali sami, že jsou dementi.. Inu, on je prostě roztomilý. Tedy přesněji, roztomilý dement. Protože prezident země, který pohrdá občany jen pro jejich přirozené a zaručené právo, nemůže být nikým jiným než dementem…

Takže svůj k svému? Nemyslím si.. Však on už kandidovat nemůže a tak může urazit kohokoliv…

A já dement ho byl volit. Jsem prostě dement…

Takže svůj k svému? Nemyslím si.. Protože já oproti němu, bych si nikdy nedovolil někomu nařizovat nějaký zásah do jeho zdraví jen proto, že jsem to někde slyšel a nebo, že někomu sloužím..

Prezident dolních deseti milionů se konečně vyhranil. Ale, že to trvalo…

 

Žijeme v dokonalém světě. Prezident lidumil a premiér dobrák od kosti. Oba dva pravdomluvní a lidem milovaní.

A to jak moc si lidí váží vidíme ostatně každý den..

 

Mě na tom všem marastu okolo nás těší už jen jedna jediná věc. Konec socanů se blíží. Už je nikdo nevytáhne z bláta a už nikdy nebudou této zemi škodit.

Ale nebojte, už ve frontě stojí jiní, jen si ještě nepřiznali, že jsou taky socani.. Možná jsou mnohem horší. To za pár měsíců ostatně zjistíme. Protože nastane čas, kdy dementi půjdou volit dementy. Nebráním se tomuto označení, ale já osobně už tuto hru na dementy hrát nebudu..

A to už jen proto, že ono pověstné světýlko na konci tunelu prostě nevidím a velmi se obávám, že ono tam vlastně ani není...

Štítky článku:

prestiž 1: 17,43 přečteno 352×

2 Hodnotit článek 14

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Když dementi volí dementy…

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse