Necenzurujeme.cz

Ještě stále s písní na rtu?

Poslední dění a to nejen ve Francii, mi a mnoha dalším, dává za pravdu v předvídání budoucích situací. Bohužel…..

Není to tak dávno, možná čtyři, pět let, kdy jsem varoval všechny tzv. vítače, že se může jejich bláznivé chování velmi snadno otočit proti nim. Pamatuji se jak až hloupě litovali na nádražích zdravé, silné a nenávistné hochy, jako oběti válek. Dávali jim svačiny, které příchozí házeli nejen do košů, ale všude po zemi okolo sebe. Často to byl až tristní pohled, kdy na první pohled zjevně ne příliš bohatí lidé skláněli své hlavy před junáky ve značkových soupravách s telefony věhlasných značek, kteří již od prvních pohledů těmi lidmi opovrhovali skoro až štítivě..

Pak začaly úřadovat úřady a vyměřily těm strádajícím chudákům nemalé sociální dávky, které zahrnovaly mimo jiné i nabité bankovní karty, telefonní karty a samozřejmě útulná bydlení v prvotřídních hotelech s vybranými lahůdkami, které ovšem opět velmi často končily v koších..

Tehdy jsem o sobě sám chvilku pochyboval, to se musím přiznat a přemýšlel jsem zda to nejsem já kdo se mýlí a ti lidé skutečně nepotřebují naši pomoc.

Pak se začaly plašit kuchyňské nože, dodávky a jiné běžné nástroje, které si vyžádaly mnoho lidských životů. A já si plně uvědomil, že to je jen začátek, že ti chlapci přišli proto, že jim někdo o šílenství mnoha Evropanů musel povědět. Musel jim povědět i to, že namísto pomsty a trestu na ně čeká humorný pohled na vybrané elitáře, kteří se, za přísného dohledu svých ochranek, nechávali fotografovat jak jsou semknutí a jak to všechno společně zvládnou.

Věřím, že to naše návštěvníky muselo neskutečně pobavit.

Já bych jen chtěl připomenout fakt, že ta následující vražedná a brutální úmrtí mají na svých rukách právě tito šílení elitáři, kteří i přes různá varování tyto lidi obětovali jejich zrůdnostem.

Každý, kdo jen trochu logicky uvažuje ví, že jsme opravdu jen na začátku hrozného masakru, který Evropu čeká.

I dnes můžeme vidět neuvěřitelné situace, kdy se islamisté shromažďují před ambasádami a protestují za právo Evropanům řezat hlavy. A v západních jakože humanitních končinách je ještě k tomu stráží policie a to za peníze jejich budoucích obětí. Jiná situace nastala v Rusku, kde byli podobní „demonstranti“ rozprášeni policií a nejvtipnější mi na tom přišlo video na kterém policie donutila tu sebranku po sobě uklidit chodníky..

Je to opravdu velmi zvláštní situace, kdy dnes se člověk může bezpečně cítit právě v Rusku, v tom Rusku o kterém západní politici, tak rádi a často, hovoří jako o nebezpečné zemi. Putin nastavil laťku a přes ni vlak nejede. Rusko je plné menšin a ty se buď přizpůsobují tamním podmínkám a nebo prostě Rusko opouští. Přesně podle zavedeného a generacemi prověřeného modelu o tom jak se má host na návštěvě chovat..

Pořád slyším jak my jsme západ, jak my musíme být západ. Opravdu? I ještě dnes, kdy na tom skvělém západě řežou lidem hlavy v kostele? Kde v kostelech vraždí duchovní?

Budeme se zase omlouvat a pokusíme se někde na náměstí semknout a nebo je prostě a jednoduše pošleme pryč z Evropy? Nepominul snad již válečný důvod jejich příchodu?

Ještě pořád nám zbývá trochu času se postavit situaci čelem a ukázat jim, že ne všichni Evropané jedou na nějakých omamných látkách.

A upřímně, já si myslím, že dnes by těch zpěváčků na nádražích už moc nebylo..

Je to stejná situace jako když mladí lidé jdou do demonstrace proti elektrárně a nechávají si na vrátnici doplnit energii do telefonů.. Ano, přesně tu proti které protestují..

Absurdity nás obklopují a pokud ještě chceme žít v normálním světě, budeme prostě muset všechny blázny pozavírat minimálně do blázinců…

Ono jim totiž vážně hrozí, že až nás všechny ta jejich návštěva zlikviduje, že je nebude mít kdo chránit a vypadá to, že francouzský prezident si to již plně uvědomil a snaží se opustit rozjetý vlak..

A jestli se mu to povede jako zbabělci nebo hrdinovi, ukáže již příští rok….

 

Štítky článku:

prestiž 1: 14,73 přečteno 270×

0 Hodnotit článek 9

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ještě stále s písní na rtu?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse