Necenzurujeme.cz

Zaprodanci…..

Těšil jsem se na včerejší zápas ve Skotsku jako jsem se doposud vždy těšil na každý zápas naší reprezentace, ale hned v úvodu jsem sotva lapal po dechu….

Reprezentant – představitel, osoba, která někoho zastupuje

 

Nedokážu to nikdy pochopit. Co se to před výkopem vlastně stalo. Kdo vás o to požádal? Na čí přání jste ze sebe a z nás udělali jelita?

Kolik z vás šašků, co jste tam včera klečeli, vůbec ví k čemu se zaprodalo? Tušíte, alespoň co všechno jste způsobili v hlavách drtivé části občanů naší země?

Co má naše milovaná země společného s nepokoji v USA? Proč jste ze sebe a pak především z nás udělali hlupáky?

Vy nejste žádní reprezentanti, vy jste obyčejní nádeníci, kteří kvůli penězům zradí nejen své fanoušky, ale i převážnou část občanů země, za kterou jste byli vysláni odehrát zápas proti Skotům..

Pokud jste si chtěli pokleknout sami za sebe, měli jste nad svou hlavou rozprostřít transparent a upozornit svět, že tak nečiní reprezentant naší země, ale parta zoufalců a zaprodaných lokajů..

Vy všichni co jste tam včera večer ztrapnili náš národ, nemáte právo oblékat ani ten zprzněný dres do kterého vás někdo omylem navlékl…

Dokud bude v naší reprezentaci byť jen jediný kašpar z těch co včera zesměšnili nejen náš fotbal, ale i občany, nejen, že na stadión nepáchnu, ale štítil bych se podívat i na obrazovku, a to i v případě, kdyby se tihle probojovali třeba do finále Mistrovství světa..

Zaprodanci, ostuda naší země…

Myslíte si, že to je jen můj pohled? Pak si projděte internet a především sociální sítě a hravě zjistíte, že můj názor je i názorem drtivé většiny všech, kteří dnes k té včerejší frašce nějakým komentářem přispěli…

Zničili jste to, co generace fotbalistů před vámi budovali..

Můžete být na sebe skutečně hrdí..

A komentář Bosáka, že to je už pravidlem před každým zápasem, byla zase lež jako věž. Kdysi jsem se ho zastával a hájil ho, ale ten člověk je úplně stejný zaprodanec jako ti ubožáci co včera zostudili celou zemi….

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 27,79 přečteno 646×

0 Hodnotit článek 27

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Zaprodanci…..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse