Necenzurujeme.cz

STŘEDOVĚK V NÁS STÁLE DŘÍMÁ

Epidemie byly a budou, byly tu i za dinosaurů, ale člověk údajně tvor inteligentní na realitu kašle a dělá si tu svou. Morové rány a různé nemoci sesílali bohové, staří Řekové tomu věřili až přišel věk rozumu, a snažili se to logicky vysvětlit.

Ale středověk moc logice nefandil, a pokud nám kroupy zničily úrodu, přišlo sucho nebo povodně, epidemie čehokoliv, tak se hledal viník. Ne v přírodě, nebo špíně, nehledalo se moc jak se přizpůsobit, hledalo se příočaré vysvětlení kterému by rozuměl kdejaký pitomec.

Mohli za to - 1. židé, ale ti nebyli vždy k mání, tolik jich po Evropě zase nebylo. 2. čarodejnice, těch je všude habaděj, a hodně z nich lezou na nervy, tak je upálíme. A bude pokoj, a byl, ne že ne, Žádná epidemie netrvá dlouho, a počasí zase začne sekat dobrotu. 

 Tak se vokáže že upálení židů nebo čarodějnic je vhodný prostředek. Dnes se ale čarodějnice brání, prej nějaká lidská práva nebo co, svalovat to na židy je sice tak trochu v kurzu, ale nenechají nás je upálit. Ňákej zákon nebo co. 

Tak zbývá takový poloanonymní nepřítel, laboratoře, HAARP, CIA, vlády nebo vrazi z volstrýtu, nejde je upálit, jen mediálně, vlk se nažere koza zůstane celá.  Lidé jsou spokojeni, protože vědět že prevít chřipka si dělá co chce je hrozivé, ale volání o zastavení těch vrahů nám dává naději že to můžeme zvládnout.

A budeme se domahat léků nebo vakcín s kterými se údajně dělají drahoty, asi jako že čekaj až ta epidemie zmizí jako vždy, a ty léky a vakcíny si strčí do prodloužených zad. Asi jako mi jedna smažka před lety tvrdila že drogy jsou zakázané protože je "ti nahoře" chtějí všechny pro sebe. 

No a zatím burzy padají, bankéři jsou nervozní, ale to asi proto že chějí nějaké to vzrůšo, už se moc nudili. 

Ale na tu hysterii s coronavírem platí dvě věci, mírná karanténa, nechodit moc ven, a mokrý ručník na hlavu pokud by nás to moc strašilo.

Štítky článku:

prestiž 1: 15,20 přečteno 348×

0 Hodnotit článek 9

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

STŘEDOVĚK V NÁS STÁLE DŘÍMÁ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse