Necenzurujeme.cz

NACPI SI NÁCKA aneb kdo je zkorumpovanější - Češi nebo Němci?

Jako dítě jsem si myslel že břichu se také říká nácek. Nacpi si nácka znamenalo nažer se.  Je to takto  - za Protektorátu nám nedovolovali zabijačky, hodně jídla šlo do reichu, tak úřadující nácek si to se sedlákem domluvil takhle - prase bylo nemocné a museli ho spálit nebo zahrabat. No a ze zabijačky nácek dostal svůj velký podíl. A nejen ze zabijačky.

No a proč jsem si vzpoměl. Von der Leyen zničila důkazy o tom jak jí poradci stáli přes 4 miliardy. Kam se hrabe Babiš, ten aspoň za dotace má Agrofert, co přece jenom něco vyrábí, šmejdy, ale vyrábí, a dává zaměstnání. Von der Leyen nic. Jen ty prachy nevíme kde jsou.  Možná ulité mimo Evropu. Ono je toho víc.

Vemte si to popořádku. Uprchlická krize. Za každého chudáka z válkou zmítané Sýrie, i když je to černoch, tak se platí tisíce eur. Moc z toho nějak zůstává v lepších a spravedlivějších kapsách. Pak se rozdají cizí peníze na integraci, třeba jim zorganizujeme sporty. Tisíce eur, a za ty prachy je necháme běžet o závod na 150 metrů. Kromě jiných kšeftíčků. A kdo to začal? Kdo v tom vyniká? Češi se jen  chytli už rozjetého vagonu. Proč si nepřilepšit když se dává, že?

Ale to bylo málo, tak využijeme klima - alarmisty kteří tak od 70. let začali hrozit koncem světa, nejdříve jsme měli zmrznout, pak se uškvařit, do roku 2000 už neměla být ani kapka ropy, v roce  2015 okraje kontinentů pod vodou, a v Německu už měli pěstovat banány a pomeranče. Takový mělo už být dávno to horko. Naivkům už před 20 lety prodali pozemky v Grónsku, do pěti let to mělo roztát a bylo to zralé na kutání nerostů. Utřeli hubu, je tam větši zima než kdy jindy. 

A kdo na tom vydělává? Češi?  Těžko, ani Babiš ne. Ale evropští politici, zvláště ti němečtí a francoužští si mastí kapsy. Celé to šílenství je jedna velká zlodějna a korupce. Česko má jen poslechnout a držet hubu a krok. Dodržovat sankce vůči Rusku a Číně, zatímco Německo a Francie tam investuje ve velkém a kšefutjí s oběma velmoci jak o závod. Kdo je tu zkorumpovaný?

Mám i dojem že velké evropské nadnárodní podniky to podporují. Nechcete nás tady protože máme velkou uhlíkovou stopu? Ano, máte pravdu, my se kajeme. A šup investovat do Ruska, Číny nebo Latinské Ameriky, je to levnější. Vy dodržujte sankce a buďte k Rusku a Číně co nejvíce nepřátelští. A žádný obchod - jsou to nebezpeční nepřátelé!

Vše při starém - teď jen kterého nácka si nacpat abysme si mohli také na našm vlastním  vepři pochutnat?

 

Štítky článku:

prestiž 1: 29,04 přečteno 10 334×

0 Hodnotit článek 27

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

NACPI SI NÁCKA aneb kdo je zkorumpovanější - Češi nebo Němci?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse