Necenzurujeme.cz

Petr Pokorný: Mazaní Češi tajemně zaveleli k útoku!

Protesty proti covidfašismu? Nepřirovnávejte nás k Francii, Belgii či Rakousku a dalším. Dne 8. ledna 1422 porazil Jan Žižka obrovskou přesilu křižáckých vojsk nechtěného krále Zikmunda Lucemburského (čti zahraniční intervenci svolanou na odbojné Čechy katolickým papežem Martinem V. - tehdejším Bruselem). Jan Žižka věděl, že v obklíčení nemá šanci, mohutné vosko by ho rozdrtilo. Žižka u Kutné Hory prorazil slabé místo a zdánlivě strachy uprchl. Zikmund slavil a smál se naší zbabělosti. Nepochopil. Jan Žižka se 6.ledna vrátil a rozdrtil Zikmunda s jeho vojsky a ten potupně 8. ledna 1422 uprchl. České království zůstalo svobodné!

Ano, ve Vídni či jinde jsou 40 - 100 tisícové pochody běžné. U nás ne. My to řešíme jinak. Nebo snad 200 000 lidí na Letné srazilo Babiše a Schillerovou na kolena? Ne, a víte proč?

 

Protože Češi na nespravedlnost jdou mazaně. Jan Žižka z Trocnova neporazil Zikmunda množstvím a silou, ale mazaností. A znáte datum? Dne 8. ledna 1422 porazil Jan Žižka Zikmundovu křižáckou výpravu! Celková obrovská síla Zikmundova vojska činila podle dobových odhadů kolem 60 tisíc mužů, jízdních i pěších. Jan Žižka věděl, že v obklíčení nemá šanci, mohutné vosko by ho rozdrtilo. Žižka u Kutné Hory prorazil slabé místo a zdánlivě strachy uprchl. Zikmund slavil a smál se naší zbabělosti. Nepochopil. Jan Žižka se 6.ledna vrátil a rozdrtil Zikmunda s jeho vojsky a ten potupně 8. ledna 1422 uprchl. České království zůstalo svobodné!

 

Dne 8. ledna 1422 porazil Jan Žižka Zikmundovu křižáckou výpravu. Foto je na den o 600 let později! 

 

Dalším datum - 8.ledna 1945 hrdina generál Ludvík Svoboda v čele osvobození ČSSR

 

Zoufalý Patton - americký generál prosí dopisem dopisem W. Churchilla SSSR (Stalina) o pomoc.  Pattonův rychlý postup se na podzim zastavil hlavně kvůli nedostatku paliva a zásob na linii Nancy – Metz, která byla dobře bráněná Němci.  Město Metz padlo až 22. 11. 1944 po zdlouhavých bojích, během kterých utrpěli americké jednotky těžké ztráty.

 

Stalin dal příkaz k ofenzívě a odpověděl Churchilovi

 

Vydal jsem rozkaz k zahájení viselsko-oderské operace. Mohutné armády několika frontů se 12. ledna 1945 daly do pohybu.( A ten tah byl pro německé nacisty děsivý. Zatímco jedna část Rudé armády armády i s  s Ludvíkem Svobodou začala osvobozovat Československo, další část krvácející armády z posledních sil zavelela směr Berlín.)

 

Churchill odpovídá

 

Osobní a přísně tajná zpráva maršálu Stalinovi je datována 8. ledna 1945.„Jsem Vám nesmírně vděčen za Vaši vzrušující zprávu. Zaslal jsem ji generálu Eisenhowerovi jen pro jeho osobní informaci. Nechť je Váš ušlechtilý podnik doprovázen zdarem.“

 

Další hrdina Mistr Jan Hus nepřežil, ale zapálil pochodeň o zlu v církvi, ač byl osamocen, zatímco  200 tisíc lidí neporazilo ani Babiše, protože je nespojovala myšlenka, ale nespokojenost. Jedni nadávali na Babiše, druzí na Kalouska, třetí na to a čtvrtí na ono a polovina se šla zvědavě podívat. To není přesvědčivé. Ale dnes?

 

 

Jan Žižka v čele husitských vojsk (obrázek 15.století)

 

Dnes se opět zvedá soustředěná vlna odporu. Stohlavá saň je už čitelná: nikým nevolená část Bruselu jako Jourová s šílenými penězi za nepráci. Stále stejná parta Babišů, Fialů, Pekarových a dalších nicot, které spojuje ochrana zvenčí a lokajství k vrchnosti. Lži, podvody a manipulace. Proti 200 tisícům protestujících v zahraničí vyrazí obrovská armáda policejní, hoří auta a padají tvrdé tresty. Výsledek nula.

 

Hitler Čechy nenáviděl, protože neuměl čelit mazanosti stejně jako Brežněv v SSSR. Oba se nebáli, že bychom je vojensky zlikvidovali, asi by se dokonce třískali smíchy, ale měli obavy z našeho temného zavrčení, který s humorem a ironií rozdeptával jejich mašinérii jako písek v soukolí. Myšlenky, které se nedají rozstřílet. Myšlenky, která nezastavila cenzura tenkrát, za bolševické totality, ani dnes a my v tomto patříme k nejlepším na světě.

 

Nyní nastal čas říci dost a podzemní hnutí sílí. Opět křižáci kolem nás krouží, vyhrožují, napětí stoupá. Zvyšuje se tlak. Represe nepomáhají a naopak bezejmenné skupiny stále více vytvářejí temný odpor hněvu, který nelze uchopit. 500 lidí na náměstích je víc, než 50 000 lidí v Rakousku. My to umíme, proto se vůdci snaží rozdrtit naše přirozené prostředí: hospody a restaurace, kde se předávaly myšlenky z očí do očí. I Křižáci zuřili, že naši vladykové a zemanové víc vládnou zlatavým mokem, než mečem a přesto nás neporazí.

 

A přesně toto začíná: propojení na všechny strany z Čech. Odpor, který se koordinovaně bude šířit Evropou. To se zastavit nedá. Musí se odříznout Brusel od všech zločinných machinací a finančních operací kdy nás okrade o peníze a pak nám je milostivě dá. Pokud jsme hodní. Nakoupí vakcíny, nesmíme znát smlouvy, ale zaplatíme je my, aniž máme záruky. Nakoupí drahý plyn  z USA, ale platíme to my, občané. Brusel nás vydírá, vyhrožuje nám a my se máme plazit a děkovat. Je třeba odříznout Jourovou a další od peněz, sebrat jim jejich záhadné doživotní renty a vrátit je lidu.

 

Nastal čas: Orwell 1984 vypustil džina a Češi tajemně zaveleli k útoku. V malých skupinkách, ale na mnoha frontách. Bojujeme proti lži a ztrátě svobod. Za svoje děti. Za zločiny na našich svobodách a zdraví!

 

Dnes opět křižáci v Bruselu nepochopili, že moc má lid a nikoliv totalitní vůdce. Už nás nezastaví, i když naše vojsko mohutné není. Jako tenkrát! Stejně i později. Češi, Moravané a Slezané jsou jeden svazek, který se nezlomí. I když vypadá zbaběle.

 

Autor: Petr Pokorný, zdroj: cz24.news, původní zdroj: skrytapravda.cz

 

Související: 

 

...Už nejen „hospodští“ a další podnikatelé, ale i policisté a strážníci se účastní demonstrací proti povinnému očkování... To nečekali. Průlom po akci proti povinnému očkování na Václaváku 

 

...Češi přestávají věřit nedůvěryhodným, ale chtějí vědět... Vhled do hloubi duše vakcinátora "Odpírače špehovat a zavřít!"

 

Kdy už konečně rozbyjeme syndrom Bílé hory. Švejkování na jedné straně. Ohýbání hřbetu vrchnosti na straně druhé. Vraťme se duševně zpět k národu husitů, nebo ještě dále do naší minulosti.

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Petr Pokorný: Mazaní Češi tajemně zaveleli k útoku!

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse