Necenzurujeme.cz

Trump a jeho kandidatura prostě děsí....

Je přenáramně zajímavé a hlavně vzrušující sledovat, jak americká i nakonec světová media denně překrucují pravdu, vynechávají podstatné zprávy, soustředí se na slovíčkaření. Jak škrabou špendlíčkem, dokonce klidně podvádí průzkumy veřejného mínění, nebo vkládají vymyšlená slova do úst právě Trumpovi a to úplně nestydatě, bez pravdivého podkladu. Jak Clintonovou kryjí, omlouvají, vychvalují a jí kocmrdují. Špíny nestydaté..

Při tom zaměrně opomíjí skutečnost, že Hillary je na příklad dost vážně nemocná, tedy zastávat prezidentský úřad asi nebude moct, že je hlavně pathologická lhářka, že zaprodala USA vyšším zájmům jiných mocností, že je zkoruptovaná jak málokdo, že porušila mnohokrát federální zákony USA, že to vše dělala a dělá kvůli vidéně zisku. A že za sebou zanechává mrtvoly těch, kteří pro ni a manžela byli nebezpeční...a mohu pokračovat, ale proč?

A ještě to, že je to jedno, že je nemocná, Bill za ni zaskočí kdykoliv, nikdo to ani nezjistí. Vždyť byl prezidentem 8 let, ví co dělá. Ona může klidně prožívat svoji demenci, nebo co se o ní vypráví. Ale budou vládnout opět demokrati. Ti demokrati, kteří chtějí Ameriku úplně zničit, viz Muslim Obama, narozený bůh ví kde.

To vše media činí proto, aby se mluvilo minimálně o zkoruptované Clintonové a maximálně o “nenáviděném” Trumpovi. Tím vším se kupuje čas a čas znamená dost. Zbývá nějakých 94 dní, (plus/mínus) do voleb na prezidentský “trůn” a tím pádem i na nejmocnějšího člověka této planety. Zatím to tak je, nejmocnějšího.

Kdo za tím je? Dá se říct politici sami, mají černé svědomí, bojí se, ale nejsou to jen oni. Jsou to mocní hráči “pokeru” z nejbohatších kruhů Americké společnosti, tedy ti, o kterých mluvíme, že tahají za šňůrky politických loutek. Tihle se bojí, že jim Trump ty šňůrky začne stříhat. Ti řídí skutečné světové dění a politici jim pouze plní přání a zadané úkoly. Není to novinka, je a bylo to už dávno, vlastně bylo vždy. Ovšem nevěděli jsme toho tolik, neboť do nedávna neexistoval internet a tisíce nezávislých sevrů, které nelení nás informovat odkud vítr vane.

Trump je neprodejný. To je hlavní důvod k děsu. Nesmiřitelný, další důvod. Chce zadrátovat ,po jejich zazdít Ameriku, aby nebyly doma problémy. Copak je už úplně blbý? Aby nebyly problémy? To nelze dopustit. Lidé musí mít stále problémy, musí se stále bát, neboť strach je nutí k poslušnosti. Jen si vpomeňte na letiště, jak stojíte v řadách, jako malé ovečky a ani neceknete, když vás ošahávají. Je přece jasné, že bezpečí je nade vše. Ale kdo to nebezpečí vytvořil, to už nerozebíráte. Hlavně abych stihnul letadlo. Stracha pořád strach, to nás drží v lajně. Strach o bezpečnost, to je pro tyhle lumpy žůžo, strach o práci, strach o děti, strach o manželku, o manžela, strach o reputaci, strach z trestu božího, pokud jste dost pomatení a věříte na něj, strach je prostě kouzelný proutek mocných.

Trump se chce na příklad smířit s “nepřítelem”, který je pro US zbojařské koncerny tak strašně důležitý. Nemá cenu hledat nepřítele někde v Jižní Americe, ti jsou slabí, musí to být nějaký velikán, tak je to Rusko. Z Číny mají i tihle provokatéři strach, neboť Čína by nás mohla umlátit čepicemi, kdyby na to přišlo, tak Rusko je snad ideální a tradiční nepřítel, toho si nemohou nechat vzít. Trump se s nima chce smířit, kokot.

Má to ten chlap v hlavě v pořádku? Zbrojit se přece musí. Co kdyby se nepřítel rozhodnul Spojené státy napadnout někdy v budoucnu, takhle po ránu?  A na víc, jak by se živilý zbrojařské společnosti, kdyby byl na světě mír? To nejde. Zbraně jsou obyčejné zboží a zboží se musí používat přece, jinak co s ním ve skladech? Na co by se vyráběly nerozbitné televize s garancí životnosti na 30 let, přece to nejde. Zboží by leželo na skladech a brzy by mohla fabrika zaklapnout vrata. Musí se vše kazit, a také se musí vynalézat stále nové typy, aby lidi už nechtěli staré, ale kupovali nové. K tomu je zase donutí chytré reklamy v televizi. Mají to na nás vymyšlené, není-liž pravda?

A zbraně jsou přesně to, co jsou televize. Musí se rozmlátit, rozstřílet, vystřílet, protože za ně je už nachystaná náhrada. Tak se dělá business. Proto musí být války. Mír je na nic. O míru se musí jen mluvit, ale mír se musí “vybojovat” tak se stále bojuje. A my? Mravenečci? My jsme jen odbytiště na potraviny, spotřební zboží, pojištění, a jiné nesmysly, bez kterých se dá klidně obejít. Tedy ne beze všeho, neberte mě úplně za slovo.

Trump to ale asi nevyhraje. Nechci malovat čerty na zeď. Pokud ano, osobně přiznám že si dám aspoň 3 skleničky Emperadoru, který je tu laciný. A k tomu 1 pivo, to znamená, že se ožeru jak dacan a pak budu už jen čekat jaké změny nás čekají. A že jinak nepiju to je třeba zdůraznit. Tentokrát,.... ahhh, ať se kola točí. Budeme vidět.

Omlouvám se těm, které takové články o USA nebaví. Již ne jednou jsem ale zdůraznil, že Amerika a jejich vládní garnitura má vliv i na nás. Pokud to bude Hillarka, tak fakt...no ani nechci pomyslet. To bude konec světa. Bude válka.

 

Frank Krejčí

Štítky článku: demokraciekorupceUSA

prestiž 1: 38,90 přečteno 1 335×

0 Hodnotit článek 49

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Trump a jeho kandidatura prostě děsí....

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Graf Canada:
Po opetovnem precteni celeho clanku jsem dospel k nazoru, ze jak to je prvni objektivni pohled co jsem na tema kdy na ceskem internete videl, je to as…
Graf Canada:
Omlouvam se, ma gratulace k clanku nepatri autorce, ale autorovi.
Graf Canada:
Odjel jsem z Prahy prvni povolenou Vindobonou 31.srpna 1968. Po dvou tydnech ve Vidni, od 15. zari 1968 ziji spokojene v Kanade. Po leta pres interne…
Frank Krejčí:
Samozrejme ze jsou cinknute a to tak, ze Trump prohrava a Clintonova vyhrava. To se tlaci do hlav celemu narodu. A pri tom Trump ma na svych shromazde…

V interní diskusi je 5 příspěvků | poslední příspěvek 25. 8. 2016 18:14 || Diskutovat

Facebook diskuse