Necenzurujeme.cz

Bezvízový styk. Podvod století? Tentokrát Merklová zaskórovala

A je to, Markéto. Dohoda se udělala, i když bych za ni nedal ani zlamanou grešli,  přesto to dokázali. Podvod se odehrál přímo před očima celé Evropy. Turek zvítězil a bude z toho zase bohatnout pouze on. Je to průšvih, který si asi mnoho lidí neuvědomuje, neboť tohle je už na revoluci, ale pořád nic.

Není na škodu zveřejnit to, co napsali jiní a já bohužel jen papouškuji, ale chci to také napsat. Chci se vykřičet, vynadávat, vyvětrat. To, že souhlasili jednoho za jednoho, to už ztrácí logiku. Nemluvě o tom, že je to víc jak podezřelé. Jeden muslim půjde do Turecka, kde si koupí pas a bez víza, legálně zase přijede zpět do Evropy. Nezáleží kam, je u nás a nemá se čeho bát. Tohle může vymyslet jen Turek s jeho hadí povahou a jedovatými úmysly. Turecko se stane oficiální převaděčcká země, pašeráci se jim jinak říká. Legálně a před očima světa budou kšeftovat s lidským masem. Každý to vidí, všichni o tom mluví a nic.  Ne nic nevyčítám. Nežiji tam, nemám co, nebo koho kritizovat. Jen litovat. Tak to berte.

Proč si nedám pokoj je i pro mne nepochopitelné. Prostě nedám a nedám. Pan Synek to popsal krátce a výstižně, takže nechci mu krást jeho slova. Mně vadí, že jsme se vzdali, že čekáme na nějaký zázrak a při tom každý ví, že zázraky se nedějí. Na zázraky věří jen věřící a bez urážky, o jejich přemýšlení vážně pochybuji. Jen se podívejte na papeže. Kritizuje zeď v USA co má oddělit Mexico od Ameriky a při tom žije za hradbami, které jsou skoro nedobytné. Není už tohle paradox? A ještě nám říká, že máme „otevřít naše srdce a dveře do Evropy“, debil.

Takový fígl co na nás ušila Makrela se snad ani nedal předpovědět, dal? Začlo to tak zvaným novinářským „soucitem“ se Syřany, pak se zjistilo že jejich tam jen hrstka. Zkoušeli ale dál. Posouvali před nás matky z děckama, dokonce toho utopeného chlapečka na pláži, který byl hyenami od novin upraven tak, aby to více působilo. Když ani to nezabralo, tak „Bingo“, Němka zaskórovala. Zase Němci, ale pozor, ne ti normální, pracující, ne ti Němci kteří tím budou sami trpět, jen ti vybraní. U nás jsou to sluníčka, v Německu pro mne a za mne třeba měsíčci, ale je to stejná pakáž a zbývá se ptát proč? Proč jim záleží na muslimech, na mladých chlapech nabitých hormony? Proč tohle dělají? Ze soucitu? Ne,ne, nevěřím. Za tím je víc. Chtějí jim snad naše ženy nabízet, jako koně na trhu? Na soucit totiž nevěřím. A na nedostatek pracovních sil rovněž ne.

Můj zvrhlý názor je tenhle. A už jsem o tom v některém starším článku něco napsal.

 Mnohé ženské jsou blbé a chtějí být bity. Chtějí být v submisivní roli. Poddané. Je známo přece, že (sice ne každá) žena se zamiluje vášnivě a rychleji do chlapa siláka, mužného typu, takového drsňáka, který si umí udělat doma pořádek. Třeba ji i sem tam propleskne. Je to pro ně magnet. Slušný, milý , pozorný a poctivý chlap nemá tak velkou šanci, jako drzý, vtíravý, dobře vypadající v posteli ovládající chlapák. Takže ať se vám zdám být divný, věřím, že se tajně mnohé těší na drsný sex, s dávkou mučení, ale o to více vzrušující. Jiné se zase těší na většho „dudlíka“ co mají černoši v trenýrkách. To nikdo neřekne, ale je to tak. A mohu upozornit, že velikost není až zase tak důležitá. Nejsem sexuolog a tak toho nechám hned teď. Vím jen, že slasti v posteli jsou založeny více na lásce, porozumnění, souladu a něžnostech.

Zrovna tak velikost prsou je naprosto nerozhodující. Mužské oči padají do výstřihů dobře vybavených dívek, ale když přijde na lámání chleba, muž si vybírá podle jiných kritérií,ne podle velikosti prsou. Snad někteří, ale prsa nejsou zárukou dobré manželky a oddané družky života. Po děckách prsa spadnou a zde na Filipínách, těm chudobným o to víc. Musí totiž děcka krmit z prsů co nejdéle, neboť není na práškové mléko, jim pak zůstanou takové plácačky na mouchy, takže prsa? Raději menší. Ale to jsem já. Nemohu jiným doporučovat co se líbí mně. V Americe jsem slyšíval, že prsa mají být tak akorát do ruky. Zbytek je jen nevyužitý kus masa. Tak si vyberte.

A s tím mužským nářadím je to stejné. „Wow, páni zlatí, ten ho musí mít“, když vidí vybaveného chlapa v trenýrkách nebo v plavkách. Ale děvčata, když mu nefunguje na co vám to je. A mnohým to přestane fungovat i ve 40-ti. Jsou na to výzkumy. Takže nefungující had, který se jen tak válí na stehnách majitele je stejný dobrý, jak prsa, která jsou jako bramborové placky, a ještě vystydlé. To říkám vše proto, že je třeba se vzpamatovat. Zatím mluvím k ženám.

Nu a muži? Moje teorie je taková. Pervezní hlapi jsou skoro všichni. Říkam skoro, ne abyste me napadli že „já ne. Možná ty“. Chlapi se těší, ti sluníčkoví, že se jim otevře cesta ke všemu, co nemohli mít. Šáhnout si po každé ženě, po dívce, která by se na něho jinak ani nepodívala, maximálně by ho vnímala jako špatný vzduch. Pod zákonem šarija by si ji prostě vzal. „Neměla na hlavě šátek, coura jedna“ a bude to vyřešeno. Trest žádný. Za to dám krk, že tohle v jejich hlavách rodí. Znám jednoho, který se na to těší. Ano, znám ho a žije u Prahy, tak pozor, nemluvím z cesty.

Čili ani znásilnění nebude zas tak odsuzováno, zvláště když bude platit šaria. Nemusíte souhlasit, ale já tomu věřím. Je to jako když jsme v dětství říkali: „Kdyby byla válka tak zastřelím učitelku ludru jednu, nebo souseda, hajzla.“ Byly to takové blbé řeči děcek, ale i děcka mají své nenáviděné. Kdyby mohly, kdo ví koho by oddělali. A zde se  jedná o zákony,které nebudou trestat muže, když se stanou „dobrými muslimy“. Přece i za války se někteří předělali a začali nosit německé uniformy. Získali tím výhody. A za komančů jakbysmet. Nosili hvězdy a rudou knížku. Měli výhody.  Myslíte, že lidé se změnili? Nevěřte, jen jsme pod kontrolou, ale zvířecí pudy v nás jsou stále. Mnoho z Čechů konvertuje ke koránu, bude to výhoda.

Takže někomu jde o peníze, jako ti od neziskovek a jiným o prasárny, včetně těch neziskovek. Tak to je a to mi nevymluví nikdo. A to vše mě štve, neboť je škoda, že jsme si vybudovali jakousi úctu jeden ke druhému a přes noc bude pryč. Úcta je přece nutná, jinak se pozabíjíme, nebo něco jiného. A nyní, s těmito Syřany z Erytrie, Somálska, Turecka, Afganistánu a odevšad se nám život změní tak, že se navzájem nepoznáme. Netřeba zdůrazňovat, že zde biji na poplach, když oheň jestě není. Není, ale bude. Stačí se zadívat tam, kde už oheň začal. Jak je známo, vítr ho roznese po celém kraji, v tomto případě po celé Evropě. Záměr je jasný, a my jen zatínáme pěsti. Zradili nás v Mnichově před léty, zradila nás Makrela v Ankaře dnes a v Praze nás zrazují denně. Nemáme vládu, nýbrž trdla. Zbabělá trdla, která mají ochranku, vozí si zadky ve vozech co se koupili za daně poplatníků, létají po světě na fiktivní návštěvy zase za peníze poplatníků a ve sněmovné plácají nesmysly k popukání. Nebo spí, když se tam vůbec dostaví. Takovou demokracii jsme si nepředstavovali, čili je třeba se vzpamatovat národe.

Frank Krejčí

Štítky článku: EUMerkelovámigrantiTureckovláda

prestiž 1: 35,95 přečteno 1 400×

0 Hodnotit článek 42

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Bezvízový styk. Podvod století? Tentokrát Merklová zaskórovala

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse