Necenzurujeme.cz

Milion chvilek pro co?

V širším okolí Českých Budějovic se člověku, který dává na odiv svou inteligenci a přitom ji očividně postrádá, říká "Chytrej z Vodňan".  

Mikuláš Minář toto rčení dokonale naplňuje. Co naplňuje, překonává. Zřejmě ve škole chyběl ještě v době před Grétou. Jinak by nemohl používat slovo demokracie tak, jak to předvádí na všemožných shromážděních. Popravdě nechápu lidi, kteří jsou ochotni jej poslouchat. I když je jasné, že je pouhým tlampačem kohosi v pozadí, nevidím jediný důvod proč takovým blábolům dopřávat sluchu.

V roce 1989 mi bylo dvacet sedm let. Předchozí režim jsem neměl rád, dnes, kdy ZATÍM ještě žijeme v DEMOKRACII (i když Bruselem podstatně okleštěné), se snažím ve volbách vybírat tak, aby nebylo ještě hůř. Bohužel někdo se pomocí šašků jako je Minář snaží o pravý opak. Naštěstí ještě není snad tak zle. Na Letné se podle chvilkařů sešlo asi 250000 lidí, jsme Češi, takže děleno dvěma a budeme blízko pravdy. Takže 125000, to je asi 1.5% oprávněných voličů. Na Letné to možná vypadá pěkně, ale přiznejme si to: koho to zajímá? Pan Babiš a pan prezident, a vlastně všichni ostatní, kdo nejsou jak ten chytrej z Vodňan se mohou klidně smát.

Štítky článku:

prestiž 1: 30,04 přečteno 697×

0 Hodnotit článek 31

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Milion chvilek pro co?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse