Necenzurujeme.cz

Milé děti, rozlučte se s Ježíškem, letos přijede Baraba

Přijede velkou dodávkou s německou poznávací značkou, ovšem hračky a jiné vánoční dárky byste v ní marně hledaly.

Místo obvyklého zvonění a koled vás přivítá obrovským nárazem, to když jeho dodávka smete vaši branku, rozcupuje předzahrádku a plnou rychlostí narazí do domovní zdi. Poté z dodávky vyleze samotný Baraba s hustým černým plnovousem, černým hadrem na hlavě, revolverem v jedné a jakousi knihou v druhé ruce, ovšem nepleťte se, nejedná se o Bibli ani o vánoční literaturu, jde o úplně jinou knihu, napsanou jakýmsi nesrozumitelným písmem v nesrozumitelné řeči.

V zablácených botách vtrhne do domu, povalí vánoční stromek s tím, že je to šaitánovo dílo, s namířeným revolverem donutí maminku, aby vypla CDčko s koledami a místo něj pustila jakési podivné tahavé zpěvy, zpívané touž nesrozumitelnou řečí jako kniha, kterou Baraba třímá v pravé ruce.

Poté omráčí tatínka silným úderem držadlem revolveru do hlavy, přičemž podotkne, že ten „bezvěrec“ má velké štěstí, že do té hlavy nedostal rovnou kulku. Pak si maminku odvede do ložnice, aby ji obdaroval pár těžkými chvílemi, jež ji traumatizují na dlouhá léta, a děťátkem v bříšku. Takže ani vy, milé děti, nepřijdete zkrátka, jednak dostanete mladšího bratříčka či sestřičku, a navíc, Baraba má děti moc rád, holky i kluky, takže přijdete na řadu hned po své mámě.

Po zdárně vykonané práci každému členu rodiny podá výtisk oné nesrozumitelné knihy v českém překladu a zakřičí: „Příští vánoce si vás dojdu vyzkoušet! A běda, jak popletete jediný verš, vy rouhači a bezvěrci!“

Poté vběhne do dodávky, nahodí motor a odfrčí do sousední ulice.

Tak vám, děti i dospělí, přeju veselé svátky, bohatého Ježíška a hlavně, ať vás Bůh ochrání před návštěvou Baraby s německou dodávkou.

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Milé děti, rozlučte se s Ježíškem, letos přijede Baraba

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse