Necenzurujeme.cz

O normálních nenormálnostech..

Tak jsem četl jak strašně moc byli pohoršeni lidé fotografií, kterou na svém facebookovém profilu zveřejnili policisté z Městské policie hl. města Prahy..

No ještě aby taky nebyli pohoršení. Představte si to. Venku je skoro čtyřicet stupňů a ti nestydatí policajti zveřejní slečnu ve spodním prádle nebo plavkách, blíže jsem to nezkoumal :-), jak stojí vedle jejich služebního vozu. A ještě syčáci doplnili příspěvek o text. Celkem vtipný text..

Takže to shrneme.. Žijeme ve střední Evropě, v České republice, prostě tam, kde je běžné nosit odhalená těla, zakrytá jen na těch nejintimnějších místech, což tedy v některých případech já osobně považuji za obrovskou škodu, ale o tom jindy.. A jak jsme si na podobné věci zvykli, tak se nám dnes najednou odněkud vyrojí banda kreténů, kteří budou volat po potrestání a obviňovat normální zdravé chlapíky ze sexismu? Tak to už kuwa fakt jakože pozor.. Tady je Čechovo, tady to praotec dovedl do této podoby a nám, prozatím stále hovořím za většinu, se to tak líbí..

Máš problém s tím, že jsi tlustá a nebo se stydíš vyjít v plavkách kvůli pocitu, že ho nemáš zrovna největšího a stydíš se za to? OK, pak seď doma, sám, sama, opaluj se na balkóně a nebo lítej po demonstracích za podporu nenormálností.. Tam Ti bude fajn, ale dej pokoj obyčejným a normálním lidem, a nech na nich, aby sami určili co je pro ně dobré či špatné.. Těžko uvěřím uhraté slečínce v roláku, že u vody je to moc sexistické.. Chápu i, že pro ni to třeba špatné je, ale to není problém většiny a nechci tomu rozumět.. Člověk je jaký je a sám se musí srovnat s tím jak vypadá. Znám desítky žen, které oplývají korpulentní postavou a umí jí nosit tak přirozeně, že by Vás ani nenapadlo o jejich silné postavě přemýšlet, a navíc jsou to bezva ženský, které umí žít a mají rády srandu. Nevěřte těm reklamním kecům o štíhlých a spokojených modelkách a ani tomu, že se jim musíte podobat. Každý jsme nějaký a je jen na nás jak se prezentujeme svému okolí. Můžete být sebehezčí fešáček navenek, ale pokud jste uvnitř debilek, pak Vás prostě všichni jako debilka budou brát, tak to prostě je a nejede přesto vlak..

Tedy do chvíle, než se pár podobných debilků sejde a založí nějakou neziskovku či hnutí. Tam si samozřejmě ve všem rozumí, vymýšlí neskutečné debilkoviny a ty pak předkládají veřejnosti jménem neziskovek a pod záštitou nějaké vyhaslé celebrity jako normální věc..

A přitom i jim musí být někde uvnitř jasné, že jednou všem dojde, že ty jejich nesmysly jen něco zakrývají, že nejde o druhé, ale jen o ně samotné.. A pak budou za ještě větší debilky..

Takže si už laskavě strčte do.. ehm, za klobouk ty Vaše kraviny o sexismu, nechte lidi na pokoji, nechte je dělat co je lidem přirozené a neohrožujte lidi Vašimi debilitami..

Žena, a to ať štíhlá nebo s prominutím tlustá, je, byla a vždy bude prostě krásná a je úžasné mít možnost je poznávat a nechat je samotné, aby se rozhodly, zda budou chodit v plavkách a nebo zahalené v černém pytli. A opět za sebe, jsem skálopevně přesvědčený, že naprostá většina muslimek, koupajících se v těch šílenostech, by se nejraději vysvlékla do plavek či do naha a užila si tu parádní možnost ochlazení se, a také by se ráda předvedla jiným. I to je ženám přirozené. Chtějí se líbit, chtějí, aby se líbily takové jaké jsou.

A přiznám se ještě jednou, že pro mě je žena něčím výjimečným, je to prostě pro nás chlapy nezbytnost našeho života. Každý jsme jiný a každý máme rád něco jiného. A je jen na nás, jak si to uděláme. Ale jedno vím jistě, nikdo z nás nepotřebuje žádného debilka, který by mu říkal, co má a nebo nemá dělat.

A rozhodně ne takový debilek, který se třeba chystá do duhového pochodu, kde bude propagovat ne homosexualitu, ale úchylnosti. Bude chodit se skoro nahými chlapy a bude na to pyšný. Bude se s nimi plácat po zadku, strkat si do krku jazyky a mít pocit, že konečně někam patří. Jeho věc. Ale ať prosím neotravuje s nějakým sexismem normální zdravé lidi..

Takže závěrem bych rád napsal, že mi přijde tisíckrát přirozenější policajt na fotce s ženou v plavkách či spodním prádle, než třeba velvyslanec, primátorka či nějaký významný politik, v duhovém průvodu vedle exota oděném jen do kožených pásečků  s holou prdelí a mávajícího důtkami…

Nebo jsem fakt ten divnej já?

Štítky článku:

prestiž 1: 15,33 přečteno 179×

0 Hodnotit článek 11

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O normálních nenormálnostech..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse