Necenzurujeme.cz

PODOBNOSTI A ROZDÍLY MEZI PŘÍCHODEM ROMŮ A MUSLIMŮ

Před 600 lety k nám dorazili Romové, název sice nepřesný, ale ten správný je cenzurovaný. Jelikož přijeli neozbrojeni, nikdo je nevyháněl. Byli trpěni, za drobné krádeže občas některý z nich potrestán,  dodnes se nepřizpůsobili, a nelze je vyhnat.

Dnes k nám přicházejí muslimové a černoši, přicházejí neozbrojeni, občas i s početnými rodinami, a dožadují se soustrasti a pomoci. Tou soustrastí Evropané už tak neoplývají, nicméně je také nevyženou, to by se totiž neobešlo bez násilí, a to by couvli i ti co dnes volají po vyhoštění všech migrantů. 

Co z toho vyplývá?  Že se také nepřizpůsobí,  že také budou žít z dávek, že budou dostávat byty, i domy pokud budou mít své manželky na rozmnožování, zatímco místní budou makat a za bydlení platit.  Tímto ale všechna podoba končí. 

Zatímco Romové se do politiky netlačí, stačí že je lidé živí, občas nějaká čorka, když vybydlí barák, stačí nařknout bílé svině z rasýsmu a diškrimnácije, dostanou náhradu, bíli to opraví a jede se dál. Není to jejich vina, hloupý kdo dává, blbec kerý nebere. Také je jich málo, žádná řízená migrace, ani se nevalí další hordy z Indie, ale s islámem je to jinak.

Těm nestačí že je nevěřici psi budou muset živit, oni se do politiky cpou a to úspěšně.  V Británii už mají muslimského ministra vnitra, několik primátorů a jiných činitelů, brzo budou mít Britové muslimského premiéra. Královská rodina buď bude konvertovat, nebo bude v exilu. 

 V hodně evropských zemích se muslimové také dostávají do vedoucích pozicí ve vládách, pomalu, ale jistě. A evropští papaláši jsou v pohodě, některým je to fuk, oni už to doklepou, ti mladší si hoví ve vlažné vodě jak ta pověstná žába v hrnci na plotně. 

Ale na vše si člověk zvykne. Příští generace Evropanů bude žít v islámské EU, šaría bude pro ně normální, budou buď konvertovat nebo otročit, možná  obojí, a přijde jim to normální. 

Štítky článku:

prestiž 1: 49,29 přečteno 2 203×

2 Hodnotit článek 81

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

PODOBNOSTI A ROZDÍLY MEZI PŘÍCHODEM ROMŮ A MUSLIMŮ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse