Necenzurujeme.cz

„Ty zasranej Čechu, zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!“

Dnes mne zaujal jeden článek zveřejněný v Pravém prostoru, s názvem: Už to začalo a bude hůř! Tento článek popisuje zážitek jedné rodiny při návštěvě Prahy, konkrétně, Staroměstského náměstí.      

 

Rodinka si vyjela na výlet do Prahy a chtěla se pokochat krásami historické části Prahy. Při tom byli obtěžováni, uráženi a opliváni mladými muži arabského vzhledu.

Ty zasranej Čechu, zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!“ byla slova na adresu otce, když se chtěl bránit obtěžování a najíždění těchto agresivních cizinců do kočárku jeho ročního syna. Jeden z útočníků mu dokonce třikrát plivl do tváře. Dle vyjádření otce, je to ten, který má na fotografii zdvižený prst. Vzápětí je obklopilo na deset útočníků, hotových zmasakrovat celou rodinu i s dítětem v kočárku. To vše se odehrálo uprostřed hlavního města, pod kamerami policie. Vrcholem všeho bylo, že agresivní útočníci, cizí státní příslušníci vyhrožovali že podají trestní oznámení. Věřím tomu, že pokud ho podají, otec napadené rodiny půjde k soudu a dostane minimálně podmínku, zákaz vstupu do Prahy, vyhazov z práce a trvalou nálepku xenofoba. Toto jsou naše zákony.

Islámský stát vysílá do Evropy své bojovníky. Ne všichni jsou vousatí, ne všichni přicházejí jako uprchlíci, ne všichni, hned na potkání, řvou to své Allahu akbar. Mnozí vypadají třeba přesně takto, jako ti na fotce. Nenápadní, uhlazení, prostě jako movití studenti. Co dělají? Zevlují po ulicích, užívají si výhod západní civilizace, kterou chtějí zničit, zkoumají ulice, průchody, podchody, infrastrukturu, zkoušejí provokace a testují náladu a obranyschopnost lidí. Testují, jak se zachovají obyvatelé při napadení, testují naši ochotu bránit bližního, testují podmínky pro invazi, testují možnosti jak co nejlépe rozložit naši obranyschopnost zevnitř testují reakce policie. Podávají zprávy svým druhům za hranicemi a Islámský stát po té ví, jak má řídit invazi do naší země. Jsou to předsunuté vojenské jednotky v civilu a operují na našem území s cílem získávání strategických, pro invazi důležitých informací.

Co dělá naše naše bezpečnostní služba? Nic. Špicluje počítače vlastenců, odposlouchává telefony vlastenců, špehuje vlastence. Naši tajní dělají vše pro to, aby znemožnili vlastencům bránit svou vlast. Přitom jim doslova pod nosem bují nepřátelská výzvědná síť, kterou svou nečinností doslova podporují.

Proč si agresoři vybrali za svůj cíl právě hlavní město? Protože v hlavním městě panuje větší anonymita, než kdekoli jinde. V hlavním městě se de facto nikdo s nikým nezná a každý je každému lhostejný. V hlavním městě se nikdo nezastane toho druhého, v hlavním městě panuje hluboká anonymita, lhostejnost, prostě absolutní nezájem o osud jiného člověka. Hlavní město se dá snáze ovládnout, než nějaká vesnice, kde se všichni znají. Proto se těmto hordám tak dobře daří v Berlíně, v Paříži, v Londýně a ostatních evropských metropolích. Když tito vetřelci ovládnou Prahu, bude následovat Brno, Liberec, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové a další a další, až nakonec ovládnou celou zemi.

Naše policie, která má slogan, pomáhat a chránit, by měla občanům vysvětlit, čeho se tento slogan týká. Protože, jak se zdá, netýká se Čechů, pouze cizinců, zvláště pak nepřátelských muslimů z arabských a islámských zemí, ničemu nepřizpůsobivých negroidních ras z afrických zemí, asociálů a nepřizpůsobivých národnostních menšin. Těmto všem policie pomáhá a chrání je. Kromě rodilých Čechů. Ti nemají právo na žádnou ochranu. Ti si, zřejmě, musí poradit sami. Ústava České republiky, zdá se, pro vládu a zvláště pak, pro policii neplatí.

Čech, Moravan nebo Slezan může být ve své zemi libovolně cizáky utlačován, šikanován, napadán a nakonec i zabíjen, protože být bílým, je pomalu hanbou, za kterou musí běloch pykat, ne-li zločinem, za který musí být běloch popraven. Jen mne udivuje, že této genocidě bílého obyvatelstva asistuje česká policie, která se skládá převážně z bílého etnika.

Nechci zde obhajovat bývalý režim. Byl jsem jeho odpůrcem a v osmdesátém devátém jsem se účasnil každé demonstrace. Ale. Za bolševika by si tito nepřátelští agenti ani nelajzli. Tehdejší policie, neboli, veřejná bezpečnost, by je všechny odvedla do Bartolomějské a tam by všichni do jednoho, dostali takovou nakládačku, že by rádi vyzradili své komplice a spojení. Nakonec by s hrůzou v očích velice rychle opouštěli naši zemi.

Toto se dneska nenosí. Nepříteli státu se veřejně omluvíme a potrestáme oběti, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost.

Když to shrnu do jednoho bodu, tak, na našem území operují nepřátelské výzvědné skupiny s cílem získat informace o naší infrastruktuře, o náladách obyvatelstva, o bojeschopnosti policie, o obranyschopnosti obyvatelstva. Naše tajné služby to nevidí, protože tito agenti nejsou vousatí, nepatří do klasického chumlu migrantů a vůbec nevypadají jako nepřátelští agenti. To o schopnostech naší tajné služby lecos vypovídá.

A já se ptám. Jak dlouho budeme toto trpět? Začneme se už konečně bránit, nebo budeme jen žvanit a lajkovat na facebooku? Začneme už konečně bránit jeden druhého, nebo budeme jen konstatovat:

Hm. No jo, no. Co se dá dělat? To jsme to dopadli!“

Když na mne zaútočí některý z těch hajzlů, budu se bránit. Budu bránit člověka kterého napadli a já budu náhodou přítomen. Budu bránit sebe i svého bližního s nelítostnou tvrdostí a razancí. I kdybych při tom měl padnout. A co vy?Vojtěch Bartók.

 

Štítky článku:

prestiž 1: 85,98 přečteno 52 756×

29 Hodnotit článek 572

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

„Ty zasranej Čechu, zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!“

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
václav:
Pane Srotek,kde jste přišel k tomu že se tu za komančů spousta teroristů školila???Nelžete jako ta ČT a nebo ti politikové.
srotek:
No kapánek musím oponovat,za komunistů naopak se spousta teroristů zde školila,takže i my češi máme máslo na hlavě.
baron:
VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM.Okleštění možnosti získat zbrojní průkaz(obrana před imigranty).Zdevastování součinnosti policie a soudů(nemožnost účinných zá…

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 9. 7. 2016 13:41 || Diskutovat

Facebook diskuse