Necenzurujeme.cz

Válkova (pod)úroveň...

"Povinné očkování proti covidu-19 jsem od počátku považoval za nesmysl. Slíbil jsem, že... pov. očkování zrušíme. Dnes se tak stalo." Napsal Válek na twitteru - patrně jako další z mnoha testů pozornosti české společnosti. Tak aby bylo jasno profesore...

... jistě můžeš vodit lidi za nos, dělat si z nich dobrý den, ohlupovat je atd. Ale vždy se najde někdo, koho neutáhneš svými politickými řečmi. Kdopak to mluvil o vědeckém přístupu k parametrizaci Vyhlášky 466/2021Sb. ...? A jak by bylo extrémně nezodpovědné provést její změnu... a že je třeba vyčkat na data Omikronu a teprve pak...a že to nebude dřív než... na konci ledna... (viz. dále Válkovi výroky a mlžení ve videu)

Ono bohatě postačí se podívat do Programového Prohlášení vlády, (PP) kde - ačkoli všichni lídři vzkazovali stejné - očkování má být dobrovolné - tak se Vám to po volbách kupodivu do textu PP nějak nevešlo.

Twitter 19.1.2022

Rozhodně si počkáme až bude Vyhláška skutečně změněna. Vzhledem k tomu, že jsme ve válce, jde o potenciálně jednu vybojovanou bitvu. Rozhodně bych to nepřeceňoval. Taky se můžeme dočkat, kdo ví jakých opatření v rámci péče státu o naši "bezpečnost". O tom napoví další dny. Globální vakcinační agenda je těžká váha. Vizitku si tato vláda udělala ještě před tím než získala důvěru. Přehled o politické kultuře, kterou se zaklínali Piráti, STAN, vzýval ji předseda Senátu Vystrčil (ODS) v novoročním projevu 2022 si můžete udělat skrze následující dokument.

 

Štítky článku: Covidpandemiespolečnost

prestiž 1: 13,38 přečteno 482×

0 Hodnotit článek 6

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Válkova (pod)úroveň...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse