Necenzurujeme.cz

Já, Michal Malý, chci Klause na Hrad!!!

iDnes.cz 5. února 2008 17:53 : V souboji o Pražský hrad vytáhl dnes šéf komunistů Vojtěch Filip překvapivou kartu. Vůbec poprvé řekl, že do další volby by KSČM mohla postavit svého vlastního stranického kandidáta. "Vidím to jako reálnou možnost," řekl MF DNES Filip. Až dosud mluvil jen o tom, že má v rukávu pět jiných nestraníků, které chce navrhnout místo Švejnara, když první volba zkrachuje. A že o by o nich rád jednal s ČSSD i dalšími politiky, kteří si nepřejí na Hradě Václava Klause.

S prominutím, ať jdou komunisté s těmi kartami do prde*e! Václava Klause někteří doslova nenávidí, protože nám říká pravdu. Protože je svůj a je osobnost, ale Češi nemají rádi osobnosti, zatracují je, protože závidí, místo toho, aby se poučili, jak být úspěšným člověkem. Václav Klaus je pro mnohé arogantní. Pro mnohé je spojován s tunelováním naší ekonomiky, přestože ji umožnil Václav Havel v touze být (6x) prezidentem ČR a přestože byla předána v roce 1989 moc politická za podmínky, že komunistům zůstane zachována moc ekonomická. TO JE FAKT. Kdo se dostal do vedení firem a jejich vlastnictví po listopadu 1989? Klausovi kamarádi, nebo bývalí (či stávající) členové KSČ a řídící pracovníci StB a jejich agenti? Kdo v té době řídil tento stát? Říkalo se, že ruská židobolševiská mafie, která měla blízko k Havlovi a on k ní. Pod koho spadal Fond národního majektu? Pod ODA. Kdo brousil schody cestou na Hrad? ODA. Kdo fakticky zanikl, když splnil svůj účel – ekonomickou moc? ODA. Kdo prostituoval z ODA do dalších politických stran včetně písničkářky ministrině Parkanové? ODA. Kdo dopustil největší tunely po litopadu v ČR? ODA a její Fond národního majetku. Nikoli Klaus. Ale profesor Jan Švejnar, který podle vlastních slov je autorem privatizace.

Klaus vybočuje, je osobnost a tudíž je pro mnohé arogantní. Říká nám co nechceme slyšet. Říká pravdu, neslibuje. Politik říká to co chtějí lidé slyšet, aby získal popularitu a mohl realizovat své záměry. Klaus ne. Napadá hysterii o globálním oteplování a kdo si o této problematicve něco přečte, zjistí, že Klaus má pravdu. Klaus má pravdu a je Čech a za Čechy bojuje. Švejnar je komerční lobby zelených a možná i CIA.

Klaus nemůže za tunelování, za to můžeme my všichni, slepí, kteří cinkali Havlovi klíčema. Pokud je někdo podvodník, není to Klaus ale Havel. Nebudu restituovat, budu presidentem, budu jím jen do svoodných voleb.Ton tvrdil Havel a lhal. Havel byl první politický nevěrník s herečkou Veškrnovou v době, kdy jeho manželka Olga umírala na rakovinu. Pak byl (navzdory vlastním proklamacím) prezidentem 6 x , restituoval co mohl. Lucernu, která se dnes rozpadá prodal StBákům, Barrandov který se rozpadá daroval podřadné herečce, která naši zemi reprezerntovala po jeho boku v USA, když jeho manžerlka, paní Olga, umírala na rakovinu.

Chci Klause, protože má pravdu. Chci Klause, protože jeho slova o EU se naplnila. O globálním oteplování také. Chci Klause, protože byl dobrým prezidentem. Chci jej, protože ať je jaký je, reprezentuje nás dobře a nědělá z nás lizdoprdelky EU a USA!!! Chci Klause, protože je jedinou, i když malou nadějí, že zůstaneme suverením státem uprostřed EU a že konečně někdo začne řešit korupci vlád. Nespecifikuji které partaje. Chci jej i proto, že před prezidentskou volbou znovu a opakovaně na rozdíl od Švejnara poslal komunisty do hajzlíku. Pak ať tu někdo plká o tom, jak jej komunisti budou volit.

Chci Klause, protože je Čech a není podvodník se dvojím občanstvím a pseudoudělovatelem nobelových cen! Logicky ani není agentem CIA a jeho rodiče agenty StB.

JÁ CHCI KLAUSE A NE ÚNOROVOU TOTALITU ČSSD!

Už jen proto, že tu levicovou anarchii a polistopadovou degradaci našeho národa, tunely, rozkrádání, nedržení dohod a daného slova, veřejné něvěry a další zavinil levičák Václav Havel. A za tím si stojím.

CHCI KLAUSE A TŘEBA ať se socani po.....! Já chci na Hradě čestného člověka a Čecha. Chci KLAUSE! Ne agenta......

Štítky článku:

prestiž 1: 77,94 přečteno 3 676×

0 Hodnotit článek 313

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Já, Michal Malý, chci Klause na Hrad!!!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse