Necenzurujeme.cz

Chcete porušovat zákon? Staňte se politikem a projde vám to!

Citace iDnes.cz dnes, 02,24: Místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka jde do stranické kampaně proti poplatkům u lékaře vlastním tělem. Bývalý ministr financí v pondělí porušil zákon, demonstrativně odmítl zaplatit třicetikorunový poplatek za ošetření, a to v brněnské Fakultní nemocnici u svaté Anny. Sobotka svou propagační akci ochotně vysvětlil. "Důvod je docela prostý. Začátkem roku jsem podepsal petici, která vyzývá občany, aby regulační poplatky neplatili, takže je pochopitelně neplatím," řekl včera exministr

neplatic poplatku u lékare, Mgr. Sobotka, exministr financí za CSSDneplatic poplatku u lékare, Mgr. Sobotka, exministr financí za CSSD

Pan exministr Sobotka je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vcelku žasnu, kde právník ČSSD našel zákon, který by na základě podané Ústavní stížnosti opravňoval k porušování zákona. Kdy by podpis petice opravňoval k beztrestnému porušování zákona. Žádný takový právní předpis neexistuje, odvolání, respektive Ústavní stížnost ze zákona nemá odkladný účinek a toho si pan magistr Sobotka musí být velmi dobře vědom.

Takže nám opět soudruzi z ČSSD ústy bývalého ministra financí předvedli, jak si představují právo a demokracii „po bolševicku“. Pokud by důchodce nezaplatil, dostena složenku. Pan exministr bude zcela v klidu čekat na stanovisko Ústavního soudu a touto akcí opět ČSSD vytváří něco zcela nemyslitelného v demokratickém právním státě – ČSSD těmito kroky vyvolává nátlak na justici a dokonce nátlak na Ústavní soud! Navíc nabádá občany tohoto státu k nedodržování zákona.

Takto si tedy sociální demokraté v praxi představují ty jejich jistoty a sociální spravedlnost. Když se ti to nelíbí, porušuj zákony. A tak se ptám, pokud by se mi nelíbilo, kolik mám platit daní a podal jsem kvůli tomu prostřednictvím oprávněných osob stížnost k Ústavnímu soudu, zda by finanční úřad počkal na to, jak Ústavní soud rozhodne, anebo zda by zahájil exekuci mé firmy.

Jiří Paroubek měl ve svém povolebním projevu po prohraných volbách pravdu. Ano, začíná tu něco připomínat Únor 1948. To něco je jednání ČSSD. Pane Paroubku, pane Sobotko, mám dost vašich bolševických manýrů, porušování zákona a (neprokázaných) korupčních afér členů a přívrženců ČSSD. Soudruzi z ČSSD, vzkazuji vám: už konečně táhněte do háje, tenhle stát jste finančně a morálně za 8 let vlády zdevastovali nad mez únosnosti!


Štítky článku:

prestiž 2: 10,42 přečteno 3 273×

0 Hodnotit článek 341

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Chcete porušovat zákon? Staňte se politikem a projde vám to!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse