Necenzurujeme.cz

Ministrem vnitra je předseda strany napojené na mafii a korupci?

Ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy. Současná kauza korupce, rozkrádání a obchod s drogami na Dopravním podniku hl. m. Prahy je jen dalším megaprůšvihem kolem peněz STAN. Veškerá korupce, úplatky a trestná činnost lidí napojených na vládu je spojena s financováním politických stran.

Stipendijní pobyt poslance Farského bylo nic, proti tomu, co přišlo. Kauza kolem Michalíka a jeho nedávné úmrtí, které však s kauzou nemusí mít nic společného (?). STAN musela pod tlakem opozice změnit způsob financování. Již vloni se psalo, že by měli rezignovat Jan Farský a Věslav Michalík.

Pokud část výnosů z trestné činnosti měla jít dle policie na financování STAN, zdá se mi až neuvěřitelné, že by si jeho předseda Rakušan ničeho „nevšiml“. Osobně považuji další setrvání Rakušana ve funkci Ministra vnitra za bezpečnostní riziko této země.

Dnes se předchozí odvolání policejního prezidenta a kvapné personální rošády jeví v jiném světle.  Spíše to vypadá, jako by měly policejní práci utlumit a zabránit vyšetřování. Daleko závažnější se nyní jeví předchozí „finanční“ kauzy kolem Rakušana.

Je nepřijatelné, aby ministrem vnitra zůstal Vít Rakušan ze zkorumpované STAN! Větším bezpečnostním rizikem pro naši zemi, než je rozšíření Temelína od Rusů, je setrvání Rakušana, předsedy STAN, dle medií financované z trestné činnosti, korupce a drog, ve funkci ministra vnitra! Jak může mít tento člověk bezpečnostní prověrku?!

S ohledem na výše uvedené, trvám na okamžité demisi ministra vnitra Víta Rakušana a premiéra Petra Fialy a jeho vlády. Premiéra vyzývám k demisi i proto, že ohrožuje tuto zemi a její obyvatele tím, že ji veřejně zatahuje do války. Pokud Rakušan s Fialou neodstoupí a vláda nepodá demisi, má lid této země právo k občanské neposlušnosti a vyhlášení generální stávky!

Je nezbytné dát SPOLU -tedy ODS, TOP-09, KDU-ČSL a Pirátům a STAN v komunálních volbách stopku! Nevolte jejich kandidáty! Je nezbytné, aby současná vláda poznala naši sílu!

#michalmalý #tahlezemějenaše #SPDaTrikoloraP8

Michal Malý, místopředseda MO Trikolora Praha 8. Kandiduji do zastupitelstva MČ P8 za SPD a Trikolora pro osmičku.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ministrem vnitra je předseda strany napojené na mafii a korupci?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse