Necenzurujeme.cz

Pane prezidente Zemane, odstupte! Okamžitě!

Rezignujte na svoji funkci a odejděte jako chlap. Ač to nemohu doložit, volil jsem Vás přes některé výhrady, které vůči Vám mám zejména proto, že jsem Vás nikdy nepodezříval z toho, že byste byl loutka, jakou je dle mého profesor „nevím“ Drahoš.

Zřejmě jste se ale loutkou stal. Vnímal jsem Vaše pověření Petra Fialy jako jednu z Vašich „škodolibostí“ v domnění, že ho chcete vykoupat v tom, po čem touží, ale nechápe, že mu to přinese totální prohru. I s ohledem na Vaše rezervované postoje k EU z poslední doby by mě ani ve snu nenapadlo, že byste podporoval euroalpinistu Fialu. Bohužel, stalo se.

Znervózněl jsem ve chvíli, kdy jste Fialovi ustoupil s Lipavským. Ve Federálním shromáždění jsme byli kolegové, tykali jsme si tehdy, a tak k Vám pane prezidente snad mohu být upřímný. Nemohl jsem uvěřit tomu, že byste Vy, jako soudný člověk a vizionář, dopustil zásadní poškození mezinárodních vztahů naší země diletantem, jakým Lipavský je. Bohužel, stalo se.

 

Čekal jsem Váš zásadní postoj k odmítnutí Green Deal, k postoji naší vlády stran nákupu energií, tedy plynu, ropy a přeprodeje elektrické energie. Čekal jsem, že se postavíte za lidi této země. Nestalo se. Čekal jsem, že se vymezíte proti nárůstu administrativy a byrokracie, proti navyšování počtu ministrů, úředníků a dalšímu rozhazování státního rozpočtu. Nestalo se.

Čekal jsem, že se vymezíte proti způsobu financování STAN Víta Rakušana, proti závažným medii zveřejněným podezřením z korupce dnešního Ministra vnitra. Čekal jsem, že se vymezíte proti jeho totalitním opatřením a návrhům potírajícím osobní svobody a nastolujícím diktaturu, totalitu a tedy cenzuru. Čekal jsem, že jej vyzvete k demisi. Nestalo se.

Ač je mi znám Váš postoj ke Covidu, očkování a věcem souvisejícím, čekal jsem, že práskne4te do stolu a po konstatování kontrolních orgánů, že vláda zneužila polovinu miliard rozpočtu vydaných na „covid opatření“ a budete trvat na prošetření a postihu viníků. Čekal jsem, vědom si toho, že prosazujete povinné očkování, že odmítnete podepsat diskriminační, protiústavní Pandemický zákon. Nestalo se.

Pane prezidente, zklamal a zradil jste mě, jako svého voliče, zklamal jste a defacto zradil národ, který zastupujete. Podepsal jste zákon, který je nástrojem vlády k omezování svobod a nástupu totality. To nejsem schopen mlčky přejít. Nikdy by mě nenapadlo, že člověk jako Vy mi dá důvod tyto řádky napsat. Bohužel jste jej dal. Zachovejte se jako chlap a odstupte. Hned.

Tuto výzvu svému prezidentovi jsem napsal a zveřejnil jako soukromá osoba Michal Malý, byť jsem členem strany Trikolóra. Nejde o stanovisko mé strany a je čistě na ní, zda se k mé výzvě připojí. Nemohu ale jako člověk, jako soukromá osoba mlčet k tomu, že jste svým podpisem podpořil nástup totality v této zemi a dal prostor k její fašizaci.

Michal Malý

Místopředseda MO Trikolora Praha 8

vydáno pro Parlamentní listy

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Pane prezidente Zemane, odstupte! Okamžitě!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse