Necenzurujeme.cz

Hayato Okamuro, okamžitě se veřejně v mediích omluvte!

Jsem volič, člen a kandidát Trikolóry do Sněmovny v Praze, místopředseda MO Praha 9. Jsem také hrdý Čech a celoživotně bojuji za zachování občanských svobod, mezi které patří hlasování ve volbách.

Pane Hayato Okamuro, v minulosti jste opakovaně tvrdil, že jste slušný demokrat, a přitom jste napadal svého bratra Tomia pro jeho názory, přestože na ně má svobodné právo. V této zemi funguje právní systém a dostatek institucí, dohlížejících na dodržování zákonů. Žádný z kompetentních orgánů neshledal, že by Váš bratr, jeho SPD, či hnutí Trikolóra, nebo Volný blok jakkoli porušili zákony této země. Obviňujete druhé, a přitom jste to Vy, kdo se dle mého projevil jako fašoun a nácek!

Platí Ústava, která garantuje svobody občana. Politické subjekty, které jste vyjmenoval nijak neporušují Ústavu, ale dle mého názoru jste Ústavu porušil Vy, Vaším popíráním práva na názor, na politické vyjádření, Vaším voláním po převýchově. To už tady jednou bylo a všichni víme, jak to dopadlo. Ve chvíli, kdy jste byl zvolen, a ještě jste ani nesložil poslanecký slib, jste dal najevo, jak je to s Vaším přístupem k demokracii a svobodě ve skutečnosti. Nevytvoříte poslušné stádo, které by před lidmi jako Vy poslušně defilovalo. V případě nutnosti se lidem jako Vy nekompromisně postavíme!

Ve chvíli, kdy jste ucítil, že budete mít svůj podíl na zákonodárné moci, chcete určovat v rozporu s Ústavou, co smíme a co ne? Chcete zde nastolovat novodobou formu fašismu, což začíná být podle mého celosvětový trend? Vy mě chcete v mém věku převychovávat? Chcete převychovávat nás?  Jsem svobodný občan, volič a člen Trikolóry. Kde berete tu drzost, tu neomalenost, s jakou chcete určovat co smím a co nesmím? Kde berete tu drzost šířit pomluvy na naše hnutí, členy a voliče prostřednictvím medií? To považuji za trestný čin!

Tímto Vás pane Hayato Okamura veřejně vyzývám k tomu, abyste se neprodleně, prostřednictvím medií veřejně omluvil politickým subjektům, jejich členům, voličům a příznivcům v mediích. Pokud tak bezodkladně neučiníte, jsem rozhodnut postupovat právní cestou. Jednání, kterého jste se dopustil, nemůže být v naší demokratické a právní společnosti beztrestně tolerováno. Vedle veřejné omluvy Vás vyzývám k transparentnímu projevu sebereflexe tím, že se vzdáte budoucího poslaneckého mandátu, pro bezprecedentní útok na demokracii a svobodu občana.

Odmítám, aby jakýkoli zákonodárce prosazoval něco tak nechutného, jako je převýchova obyvatel. Je pro mě absolutně nepřijatelné, aby člověk jako Vy zastupoval občany této země jako zákonodárce!

Michal Malý

Místopředseda hnutí Trikolóra Praha 9

Zdroj foto: Twitter, forum24.cz

Vydáno pro Parlamentní listy

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Hayato Okamuro, okamžitě se veřejně v mediích omluvte!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse