Necenzurujeme.cz

V úterý 28.9.2021 máme svátek naší státnosti, přijďte jej oslavit

Den české státnosti je český státní svátek, který připadá na 28. září. Toto datum je zároveň svátkem sv. Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a jednoho z tradičních symbolů českého státu.

Jsem hrdý Čech a trvám na zachování České republiky jako samostatného, národního suverénního státu. Můj otec se jmenoval Václav, stejně jako dědeček, já jsem Michal, mám přátele, kteří slaví na Václava svátek, nebo těsně před ním narozeniny. Dohodli jsme se společně, že uctíme státní svátek a spojíme jej s oslavou, na kterou vás všechny zveme.

V úterý, 28.9.2021 pořádáme v restauraci Maják na adrese Krejnická 2021, 148 00 Praha 11 oslavu svátku naší republiky i našich svátků. Pro hosty je připraven raut (zdarma) – místní vyhlášená kuřecí křidélka, domácí gulášek a miniřízečky a pochopitelně nebude chybět ani točená Plzeň. Nenoste dárky, ale přijďte popovídat jen tak, o životě.....

Není třeba to více rozvádět, budu rád, pokud a dáme společně dobré jídlo a skvělé pivo, prohodíme pár slov. Vezměte s sebou své partnerky a partnery a přijďte. Bez politiky, i když zachování naší samostatnosti politikum je. Kdo přijdete, prosím, přihlaště se, abychom zajistili dost jídla pro všechny ZDE. Raut je v odkazu :-).

Michal Malý

Deklarace nezávislosti ČR

Štítky článku: absurdistánjídlospolečnost

prestiž 1: 10,12 přečteno 299×

1 Hodnotit článek 4

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

V úterý 28.9.2021 máme svátek naší státnosti, přijďte jej oslavit

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse