Necenzurujeme.cz

Podvody a zločiny pro „dobro“ lidstva povoleny

Z voleb v USA se stala smutná fraška. Naše media oslavují Bidena komentáři jako: "Na podium vyběhl jako mladík", nebo "zlomil si zánártní kůstky, ale do nemocnice došel po svých".

Nejen v našich mediích najdete pouze "probidenovské" informace, dočtete se, že soud zamítl žalobu Trumpa, ale nedočtete se, že ve skutečnosti zamítl pouze návrh na předběžné opatření, nikoli žalobu jako takovou. Nedočtete se, že Trump stabilizoval a zvedl ekonomiku USA, snížil nezaměstnanost a nelegální migraci, zastavil ekologické šílenosti či na rozdíl od předchůdců nezahájil jedinou válku.

Biden hlásá, že sjednotí Ameriku. V praxi to znamená: budete si myslet co chceme my, budete konat pouze to, co označíme jako správné, budete smět jen to co vám dovolíme. Již dnes sepisují "demokraté" seznamy svých odpůrců. Ta pětiletá masivní mediální protitrumpovská kampaň nepochybně ovlivní i soudy, vyvolá v mnoha lidech strach rozhodnout ve prospěch Trumpa, i kdyby byl v právu.

Výsledkem bude, že případného prezidenta Bidena nebude nikdo brát vážně, ale media budou lidem do hlav masírovat, jak je skvělý. Stejná taktika se realizuje po celém světě, vždyť se podívejme, jak to vypadá u nás, na Slovensku a v jiných zemích. Snad jen lidé v Maďarsku a Polsku se té masmediální masírce vzepřeli. Orwel měl pravdu s románem 1984, jen se spletl v roce.

V Americe a většině EU nastupuje socialismus a měkká totalita, nastupuje „novodobý fašišmus“. Případné vítězství Bidena upevní pozice socialistických byrokratů v Bruselu a pak si budou dělat, co je napadne, pod pláštíkem páchání dobra. Již dnes nás ovládají vyhláškami, nařízeními, zákazy a omezeními a je jim jedno, pokud by byly v rozporu s Ústavou.

Trumpovi nepomůže ani Bůh, ani spravedlnost. Ta neexistuje. Volby v USA jsou dokladem toho, že "jim" projde vše. Myslíte si, že se váš to netýká? Brzy se budete divit, jak hodně se vás to týká, ale to už bude pozdě. Bude válka.

Michal Malý

napsáno pro Parlamentní listy

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Podvody a zločiny pro „dobro“ lidstva povoleny

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse