Necenzurujeme.cz

Táhněte! Krást chtějí přece další…….

JEDNO JESTLI V KOALICI ČI SAMOSTATNĚ, ALE UŽ KONEČNĚ TÁHNETĚ !!! Ten Čunek má zase pravdu. I když ono je defacto jedno, zda se Lidovci a Starostové potopí samostatně, nebo v koalici. Po Zaorálkovi to podělali Lidovci. Sami sobě a fest.

ZDROJ Ono všem těm pitomcům nedošlo, mám na mysli zejména KDU-ČŠL, Starosty, TOP09 a ČSSD, že je stupidní stavět program na nesplnitelných slibech na poslední chvíli, ale zejména na "všichni proti Zemanovi a Babišovi". Ti pitomci se likvidují sami, ale žádná škoda. Oni chodí na žrádélko do VIP restaurací, měsíčně za ně utratí dvojnásobek platu, ale mezi lidi, třeba do hospůdky, nezajdou a tak nevědí, co si většina národa myslí a chce. A co většinu národa s prominutím sere. Takže hoši skončí v propadlišti politických dějin. Žádná škoda. A socany do toho propadliště Zaorálek úspěšně vede také.

Bohužel po nich přijde nějaká rychlokvaška, financovaná kmotry, plná "čistých a poctivých", něco jako VV a podobně, která bude ještě horší, protože si bude chtít rychle nakrást a kmotry bude poslouchat na slovo. Ta politická svoloč vymýšlí jen příkazy, zákazy a další daně. Každý rok vytvoří Vláda nové instituce (rozuměj dráby), v nich vymyslí tisíce úřednických míst, tedy lidí, co jen spotřebovávají naše daně a nevytvářejí žádné hodnoty. Ta politická svoloč nám utahuje šrouby, omezuje svobodu projevu, podnikání a vymýšlí další daně. Kalousek chce přidat důchodcům díky tomu, že chce DPH zvednout na 30 %.

Sobotka podle mnohých okradl stát o 64 MLD za OKD a byty, Kalousek dal investoru zadarmo kasárna (Palladium), Lidovci se plácají po ramenech s Landsmannschaftem, Veškrnová kasíruje 30 000,- Kč každé vyvěšení cedule se jménem zrádce Havla. Lidovci snad chtějí vracet majetky ze Sudet.....

Už mi začíná připadat přijatelnější diktatura, než tahle postsocialistická rádobydemokracie řízená kmotry. Jo, Čunek má pravdu, ale je mi zcela fuk, jestli se Lidovci a Starostové potopí v koalici, nebo samostatně. Jen mám hrůzu, kolik pojídačů hambáčů a hltačů TV Nova, Prima, Barrandov a spol. (všichni v obci jsou zdrceni) tam zase nahází ty, co dvacet let slibují, nic neplní a jen kradou. Vědí, že jdou od válu, tak rozkradli i to lithium….

Ti pitomci see zuby nehty bránili sundat limit pro vstup do sněmovny na 2 – 3 % a teď se do Sněmovny díky stávajícímu limitu možná ani nedostanou. Ale jestli se dostanou nad 5% a tak volby prohrají, tak, když nechají zavřít Babiše, tak to tu zase možná ovládnou. Oni si poradí, jako vždy. No a Kalousek zase někam přestoupí, aby zůstal u lizu. Možná k ČSSD.

Člověk by s prominutím blil, velebnosti...............

Ono opravdu není koho volit. Tak, pokud nepůjdete k volbám, tak se aspoň ozbrojte, ať máte šanci přežít, protože válka už je......

(obrázky převzaty z www.ateo.cz)

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Táhněte! Krást chtějí přece další…….

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse