Necenzurujeme.cz

VOLÍM ZEMANA !!!

Když vidím to panoptikum sebestředných snílků, co nemají dostatek soudnosti, aby pochopili, že se svojí prezidentskou kandidaturou pouze zesměšňují, lidí, co jsou odtrženi od reality, nevnímají, co většinová společnost nechce a co ano, lidí, co tu šílenost podnikají snad jen proto, aby si na vizitku za jméno mohli napsat: kandidát na prezidenta“, je mi smutno.

Smutno je mi i proto, že svoji kandidaturu postavili na „jsem proti Zemanovi“ a ne na tom, „jsem lepší než Zeman“. Je jediný možný protikandidát Miloše Zemana a tím je Václav Klaus starší. Nikdo jiný. Vážím si Václava Klause proto, že ve chvíli, kdy se Miloš Zeman rozhodl obhajovat prezidentský post nekandiduje a má k tomu důvody, které má.

Sluníčkářští Hurvínci, zakazovači referend, vítači afrických inženýrů a lékařů nemají šanci. Při své vrozené a známé skromnosti si myslím, že pokud bych kandidoval já, dostal bych víc hlasů než oni všichni dohromady a nemusel bych vytáhnout zadel z domova. Mé názory a činy jsou totiž za posledních 30 – 40 let neměnné. Cítím a konám jako většina tohoto národa.

Fajbiš, Kohout, Horáček,  Štogl, Yngland, Toman, Chaloupka, Igor Sládek, Miroslav Sládek, Hilšer, Drahoš, Fišer, Středula, humorista Buquoy, Pospíšil, rychlokvaška Robejšek (kým financovaná), amík Švejnar, knihovnice Němcová? Dělají si prdel? Co je za nimi? Co udělali pro tuto zemi? Jaký mají kredit? Kdo je zná u nás, kdo venku?

Při své vrozené skromnosti si dovolím tvrdit, že jsem toho vykonal pro tuto zemi za tři roky v parlamentu v letech 1990 – 2 i po nich více, než kterýkoli protikandidát Miloše Zemana za celý život. Navíc, já bych nemusel objíždět vlast, abych zjistil, co lidé chtějí. Já to vím. Mé názory jsou desítky let neměnné a transparentní. Jenže na rozdíl od těch kašpárků mám soudnost. Nikam se necpu a nedělám ze sebe pitomce, jako oni.

Volební kampaň není možné stavět na kritice protikandidáta, ale na vlastním pozitivním programu, podloženém mnohaletými neměnnými názory a činy. Prezidentem, této země nemůže být člověk, který si odskočil od výherního automatu a rozhodl se kandidovat, či vědátor, jehož vědecké práce zřejmě napsali podřízení.

Prezidentem této země nemůže a NESMÍ být ten, kdo k prezidentskému úřadu přistupuje jako ke kšeftu.

Prezidentem této země nemůže být a NESMÍ ten, kdo národu zakazuje vyjádřit se v referendu a kdo otevírá náruč ekonomickým migrantům.

Prezidentem této země by měl být ten, kdo stojí za svým národem a dlouhodobě to dokazuje svými činy, ne nějaká rychlokvaška, financovaná kmotry. Měl by to být zkušený politik s vnitrostátním a mezinárodním kreditem a zkušenostmi. Znám pouze dva takové politiky – Václava Klause staršího a Miloše Zemana. Klaus nekandiduje, Zeman ano. Zeman je sice duší socan, ale hájí zájmy této země, proto:

VOLÍM ZEMANA !!!

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

VOLÍM ZEMANA !!!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse