Necenzurujeme.cz

Kudrnáč Sobotka opět dokazuje, že je bezohledný nebezpečný kretén?

Chovanec tvrdí, že nám nic nehrozí, Sobotka se nenechá vydírat teroristy, všichni se semkli proti teroristům. Jak? Tím že Budou na slovo poslouchat Brusel, lézt mu do zadku a tak podporovat další příliv teroristů do Evropy?

Co budou ty naše zkorumpovaná politická hovada dělat, až nějakej náklaďák rozšmelcuje lidi u nás? Semknou se a budou se držet za ruce? Leda tak s kmotry, co je tam dosadili a živěj je….  Cituji idnes.cz: "Premiér Sobotka odsoudil útok ve Stockholmu. V kondolenci svému švédskému protějšku napsal, že není možné se nechat vydírat praktikami teroristů." A co chce ten náš plešatej, kreténskej premiér jako dělat? Dál za měsíc bude prožírat v luxusních restauracích víc, než je jeho plat a nehne prstem. Jen bude rozdávat státní rozpočet na různé "odpustky", aby nalákal tupé voliče, co mu na to skočí. On se nenechá vydírat? On ho snad někdo vydírá? Možná tak kmotři, co rozhodli, že bude premiérem.

Po volbách potáhne na teplej flek do Bruselu........... a potečou mu úplatky za OKD a další…?

Člověk, který se staví proti většinové vůli lidu, je vlastizrádce. Některý může být i neskonalý vůl.

Tato země není absolutně připravena na příliv migrantů a už vůbec ne na teroristický útok. Na ten se totiž připravit nelze. Lžou nám a obětují nás! A kradou....

Voli se porážejí, vlastizrádci se popravovali, ale „my“ je povýšíme třeba na post v Bruselu.

Bohuslava Sobotku je podle mého třeba demokraticky odstavit ve volbách a následně zavřít do kriminálu a posadit ho do cely po Kajínkovi.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kudrnáč Sobotka opět dokazuje, že je bezohledný nebezpečný kretén?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Jan Loskot:
přečteno 9 272× a diskusia žiadna. Čím to je že na tomto slobodnom fóre nikdo skoro nediskutuje?

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 11. 4. 2017 12:12 || Diskutovat

Facebook diskuse