Necenzurujeme.cz

Die Welt: seznam multikulturních zrádců – Dominik Feri a spol.

"Die Welt ocenil Dominika Feriho z Teplic. Je nadějí Evropy, píše list" - to je podtitulek multikulturního tendenčního škváru idnes.cz, který vlastní Andrej Babiš. Dále idnes.cz píše: ….

… „Teplického radního, studenta práv a českou facebookovou „hvězdu“ Dominika Feriho ocenil německý magazín Die Welt. Zařadil ho mezi jedenáct politiků, kteří mohou pomoci překonat euroskepsi a krizi, do níž se projekt Evropské unie dostal. Dvacetiletý Feri je v žebříčku pátý.“ – konec citace, ZDROJ

Nikoli naděje Evropy, ale podle mého jde o žebříček lidí co možná patří do krominálu pro vlastizradu. Genderoví multikultirní zaslepenci, co chtějí Evropu, nás, naše ženy a děti OBĚTOVAT ISLÁMU! Mediokratičtí vymývači mozků se snaží, ale marně - projděte si diskusi pod článkem, stojí to za to. Je krásné vidět, jaké spoustě lidí ty redaktorské hlásné trouby, placené z peněz Sorose a spol nevymyly mozky. Sdílejte a šiřte, letos na podzim ty vlastizrádce musíme ve volbách poslat do pekel !!!

obrázek: parlamentnilisty.cz

Vlastizrádce (podle mého jím, je) Dominik Feri s korupčníkem (podle medií a Andreje  Babiše) Kalouskem naštěstí pohřbí kmotrovskou TOP09 pod hranici volitelnosti a tak Kalousek zase někam přeběhne.  S tímto diskusním příspěvkem pod článkem na idnes.cz se plně ztotožňuji: "Jestli podle některých chce Putin ovládnout Evropu, tak to může být klidu. Nemusí vůbec nic dělat. Stačí mu prostě jen počkat a sledovat, jak to tihle komici dovedou do krachu sami." Dominik Feri mi vzhledem i činy silně připomíná komunistku Angelu Davis:

Kdo koná proti vůli národa, kdo obětuje vlast a dává ji v plen jiné „kultuře“,  je ze zákona vlastizrádce. Bohužel a k naší škodě bude v letošních volbách více rozhodovat antimultikulturismus než odpor proti levičáckému rozkrádání.

Je nezbytné, v pudu sebezáchovy, tyto genderové multikulturní sebevrahy  demokratickou cestou odstavit od rozhodování o nás bez nás v podzimních volbách!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Die Welt: seznam multikulturních zrádců – Dominik Feri a spol.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse