Necenzurujeme.cz

Tak, ještě správně pro Hillary přepočítat hlasy, což?

Inu, co se očekávalo, to se stalo. Vítězem prezidentských voleb v Rakousku se podle očekávání (Bruselu) proti očekávání našemu a zřejmě i většiny rakušanů stal Alexander Van der Bellen.

Sice se ti naši bodří rakouští sousedé bouří proti požadavku turecké menšiny (jež prý ani neumí německy) aby byly ze školních tříd odstraněny kříže, sice odmítají migraci, ale namísto toho, aby zvolili Norberta Hofera, který by je zřejmě vyslyšel, dali přednost exzelenému Alexanderu Van der Bellenovi, který muslimovi a Turkovi otevře Rakousko a brány Vídně. Rakouští předci, kteří 12. září 1683 před Turkem téměř padli, nakonec na cca 430 let zastavili islamizaci Evropy. Když už bylo nejhůř a obránci již umdlévali, zvedl se na obzoru prach pod kopyty koní a v pravou chvíli dorazila spojená posila Němců, Poláků a Čechů, vedených polským králem Janem Sobieskim III. Ten se dnes musí v hrobě obracet.

Dalo se čekat, že se to bruselským soudruhům podaří a Hofer „čestně“ prohraje. Inu, tak ještě zbývá v nadcházejících prezidentských volbách ve Francii šikovně odstavit Marine Le Pen a ještě dříve správně přepočítat hlasy v USA, či zmasírovat volitele tak, aby nakonec přece jen ta Hillary vyhrála. Pak bude z Evropy chalifát a konečně dojde na tu vytouženou válku s Ruskem, že? Tak, honem si kupme něco na úvěr, byt na hypo, auto na leasing, ať si těch pár chvilek, než tady ta válka bude hezky užijeme. Protože ti co přežijou, nebudou mít co jíst. Pak se smažou dluhy a svět se zase rozdělí. Třeba trochu jinak.

No, dobře tak, těm rakouským ekoteroristům, co jim pořád vadí náš Temelín, což?

A že bude válka? No a co, smažou se dluhy a bude zase co budovat.

Uložit

Štítky článku: absurdistáncenzuramigrantimultikultiválka

prestiž 1: 32,58 přečteno 1 234×

3 Hodnotit článek 38

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Tak, ještě správně pro Hillary přepočítat hlasy, což?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse