Necenzurujeme.cz

Ortel: Babiš financuje propagandu a lži, proto ANO volit nebudu

Nebýt masivního mediálního tažení proto skupině Ortel při vyhlašování loňského a letošního „Slavíka“, možná bych ani nevěděl (Tomáši Orteli, omlouvám se), že existuje. Jenže, mediální žumpa, v čele idnes.cz se jako vždy předvedla.

Křišťálová babilupa, pravdobulvár idnes.cz dnes poutal na titulní straně čtyři blogy, obviňující Tomáše Ortela a skupinu Ortel ze šíření nenávisti, xenofobie a rasismu. Paní Blanka Fay si jako argument vzala texty skupiny Conflict 88, zveřejněné čtyři roky před tím, než Tomáš Ortel ve skupině krátce působil a navíc, ty texty nikdy nezpíval. To Radek Banga, který „na protest“ „slavíky“ opustil, to je jiná káva, protože tvrdí, že Ortel hlásá to samé, co Heinrich Himmler. Tak to už je ale na žalobu pro šíření pomluvy prostřednictvím medií a šíření poplašné zprávy.

Radek Banga tvrdí, že Ortel hlásá to samé, co Heinrich Himmler. Tedy, Banga tvrdí, že Ortel hlásá toto?:

Jenže, Radek Banga není žádný troškař a tak ve svých tendenčních lžích pokračuje - cituji:

    „Víte, podle této skupiny by totiž naše zem byla lepší bez všech těch Vietnamců, černochů, Romů, Židů, ale hlavně muslimských uprchlíků. Samozřejmě. Problémem všech lidí, jenž hlásí nenávist, je ale nenávist sama. Tu není možné ničím uspokojit. Takže až bychom to odnesli my, přišli byste na řadu i vy. Intelektuálové, gayové, tlustí, postižení, vozíčkáři, vzdělanci, kavárníci a tak dále a tak dále,“ .. „Jeden z hlavních symbolů jednotek SS byly umrlčí lebky, které měli (hrubka idnes.cz) na pódiu na košilích i členové kapely Ortel. Jejich lebky se zkříženými hnáty mají na čele ještě českého lva.“ .. „Jsem zarmoucen faktem, že tomuto zjevnému propagování nacismu nejen přihlížel celý sál, ale většina dokonce tleskala. Proč? Vaši dědové byli možná v odboji, mnozí za to zaplatili životem, i můj děda byl v koncentráku a v něm také zahynuli tři jeho bratři, všichni byli v odboji, stejně jako praděda mé manželky….“

"Soudní znalec" na xenofobii a rasismus, ombudsman a "objektivní" dopisovatel Romea.cz, Radek Banga:

Co na tom, že nic takového žádný text skupiny Ortel neobsahuje? Co na tom, že jsou jako „důkaz“ používány texty skupiny Conflict 88 z doby, kdy v ní Tomáš Ortel nepůsobil? Pravda se narodila, ta „naše“. Banga tvrdí, že lebka se zkříženými hnáty patří mezi jeden z hlavních nacistických symbolů a tak to, že ji Ortel má na tričkách je důkazem, že propaguje nacismus. Dovolím si připomenout:  Lebka se zkříženými hnáty, motiv také známý jako Jolly Roger, byl používán piráty. Bývala zdobená černými prapory a sloužila jako varování pro ty, kdo se chystali zaútočit. Jolly Roger vlajka varovala, že pokud se námořníci nevzdají bez boje, budou riskovat následky, což byla smrt pro všechny. Stejným symbolem se označují jedy. Dále: Skull and Bones (česky Lebka a kosti) je tajný spolek na Yaleově univerzitě ve Spojených státech.

Byl založen na půdě univerzity roku 1832 americkým obchodníkem, pedagogem a politikem Williamem Huntingtonem Russellem, jehož předkem byl Noadiah Russell, spoluzakladatel univerzity. Členem spolku se může stát pouze student čtvrtého ročníku navržený již stávajícím členem. Členové této skupiny často pocházejí z prominentních rodin, velmi často jde o potomky politiků či jiných vlivných osobností. Členy klubu byli v minulosti například bývalí američtí prezidenti William Howard Taft, George H. W. Bush či jeho syn George W. Bush. Klub každoročně přijímá 15 členů, členové jsou nazýváni "bonesmen". Propagují tedy američtí exprezidenti nacismus, pane Bango?

Jak se dalo čekat, se svou „trochou do mlýna“ přispěchal i „razič „správného proudu“ Tomasz Pezsynski. Piráti prý mají lebku s hnáty pod ní, náckové za ní. Tak, zřejmě bude třeba všechny výrobce, distributory a prodejce jedovatých látek obvinit z propagace nacismu a následně je zastřelit. Již nějakou dobu podezřívám tohoto „blogera“ z toho, že je pomatený šílenec a dnes toto mé podezření posílilo. Ostatně, zřejmě by měl být podle Peszynského za propagaci nacismu stíhán i Johny Deep. A také by in memorian měl být zřejmě za propagaci nacismu stíhán 1. čs. samostatný úderný prapor legií, jež měl tuto lebku na své standardě.

Tomasz Pezsynski, "lovec" nácků:

zřejmě připravuje na výrobce jedů trestní oznámení pro propagaci nacismu:

Právníci Johnyho Deepa mají zřejmě pohotovost, neboť podle Pezsynského, propaguje lebkou nacismus:

Chudáci naši legionáři, chystá se na ně Tomasz Pezsynski

Již jen proto, že shora uvedenou propagandu a lži Andrej Babiš jako vlastník idnes.cz financuje, je pro mne nevolitelný. Financuje jako vlastník mediální masírku sluníčkářů o mírumilovném islámu, jeho medium zatajuje fakta o migrantech, dlouhodobě a systematicky dehonestuje prezidenta Zemana, jeho redaktoři a administrátoři prosazují tvrdou cenzuru a likvidují všechny blogery, co mají „protitrendový“ názor. Kdysi jsem napsal, že min je jedno, jakou má Andrej Babiš lustraci, pokud naplní své volební heslo „ANO, bude líp“. Jenže je líp jen Babišovi a jeho blízkým, ostatním je hůř a hůř. A já idiot jsem mu tenkrát uvěřil, či spíše věřil, že naplní, co slibuje.

Dnes, v souladu s tím „správným proudem“ byly zablokovány na facebooku stránky skupiny Ortel a stránky Tomáše Ortela. Tak se ptám:

Kdy nás začnete zavírat či střílet, komunističtí pohrobci?

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ortel: Babiš financuje propagandu a lži, proto ANO volit nebudu

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse