Necenzurujeme.cz

Pane prezidente Zemane, pošlete ČT kam patří, tedy do prdele!

ČT, Miloš Zeman tě má oprávněně na háku, omluv se ty. Za ty roky tendenčního zpravodajství, mediální masírky, lží, zatajování, komentované zpravodajství, diskusní pořady, do kterých jsou zváni jen lidé s jedním názorem, tím „správným“ . Za naprosto nechutné „zpravodajství“ z voleb v USA, za polorasistické urážlivé výroky, že Trumpa volili staří hloupí, bílí venkované.

Česká televize by se měla nejen omluvit, ale měla by být postižena za opakovanou manipulaci při předvolebních debatách a duelech. Za protěžování jedněch a umlčování druhých. Za tendenční „volební modely“, podle kterých před volbami vybírala ty „správné“ strany a ty, u kterých hrozilo, že by se mohli „nebezpečně“ pozitivně profilovat, ignorovala. Měla by se omluvit za dlouhodobé a systematické skandalizování Miloše Zemana nejen jeho. Za lži o jeho výrocích a jejich vytrhávání ze souvislostí. Za zcela nepřípustné moderování zpráv a podsouvání „těch správných“ myšlenek, kdy ČT zpravodajsky nesdělí, že „výrok Miloše Zemana vyvolal kritiku“, ale ve zpravodajství sdělí, že „kontroverzní výrok Miloše Zemana vyvolal oprávněnou kritiku“.

ČT má podávat ze zákona objektivní zpravodajství a místo něj dlouhodobě provádí nechutnou mediální protizemanovskou, protiruskou a proamerickou masírku. Z našich daní, za naše koncesionářské poplatky nám podává zkreslené až lživé informace a točí stupidní pohádky o černých princích, o které se neumažete, či o tom, jak máme pomáhat migrantům z vesmíru, co prchají před válkou. Zatajuje informace o tom, co se děje v Evropě v důsledku ekonomické migrační vlny, bagatelizuje muslimský terorismus komentáři, že pachatelem útoku byl sice muslim, ale byl to pomatený mladík, flustrovaný nezájmem většinové společnosti. Bagatelizuje rasistické násilné útoky jedinců z řad Romů tak, že útočníkem byl „mladík“, či že zemřel otec dvou holčiček a nikoli feťák co ohrožoval své okolí a napadal ženy.

Ne Miloš Zeman, ale sluníčkáři a zejména tendenční ČT rozděluje tuto společnost, protože svým lhaním a masírkou jen stupňuje její naštvanost. Mediální lži typu, že 28.10.2016 protestovalo sto tisíc občanů na Staroměstském náměstí ve chvíli, kdy se na 1 m2 vejdou cca 4 lidi a tak se na náměstí při jeho ploše vejde při jeho zaplněnosti maximálně 36 000 lidí a podle snímků z „akce pana Horáčka“ bylo zaplněno zhruba ze 70 % jich bylo cca 18 000, protože rozhodně nebyli na sobě namačkáni a většina nepřišla protestovat, ale poslechnout si muziku, to už je jen tak na okraj. A co „bezplatná“ prezidentská kampaň Miloše Horáčka, v mediích spuštěná ještě před tím, než se nechal „ukecat“, že tedy jo, že bude kandidovat?

K čemu je „televizní rada“? Kdo ji řídí? Má snad nějakou souvislost to, jak ČT koná a porušuje svém poslání dané zákonem to, že její ředitel Petr Dvořák, je údajný kamarád a spolupracovník Petra Kellnera? Udělejte si průřez vysílacím časem, zejména zpravodajstvím a rozhovory a podívejte se, kteří politici stráví na obrazovce ČT za měsíc nejvíce času a kteří se tam nemají šanci objevit ani jednou za celý rok. To samé se týká „nezávislých“ komentátorů a politologů. Oni žijí ze vzduchu a nikdo je neplatí a tak jsou nezávislí? Je třeba zrušit ČT koncesionářské poplatky a ostřihat rozpočet dotovaný z našich daní. Pak přestane točit brak, lhát a bude usilovat o diváka. Takto ji nic nemotivuje.

Sledoval jsem na ČT volby v USA až do šesti hodin do rána v PC a ve druhém okně jsem měl CNN. ČT zdržovala výsledky cca 10 minut a naprosto idiotsky komentovala jejich příčiny. Babidnes.cz jí usilovně sekundoval. Stejně tak, jako nepomohla Clinton masivní mediální masírka, kdy velká media vyzývala Američany, aby nevolili Trumpa, nepomohla před lety stejná mediální masírka, propagující „rušitele“ Benešových dekretů a restituenta „na klíč“ Schwarzenberka, na úkor Miloše Zemana. Lidé si zvolili prezidenta, který, ač byl (a možná ještě je) probruselský, se vymezuje proti diktátu Bruselu, migraci, cenzuře a dalším nešvarům a brání suverenitu této země. Tuhle jeho fotku mám nejraději, je na ni totiž "svůj" a na nic si nehraje:

Myslím si, že by pan prezident Miloš Zeman měl občas „uhladit“ slovník, ale je jaký je a pokud má člověk sdělit názor, například že je někdo debil, těžko to lze říci jinak, než že „je to debil“.  Tak, jak znám Miloše Zemana, věřím, že ČT pošle do prdele, protože ČT jinam nepatří.

P.S.: pro ty, kteří souhlasí - děkuji za lajkování, ale pokud souhlasíte, hlavně sdílejte na svém face

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Pane prezidente Zemane, pošlete ČT kam patří, tedy do prdele!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse