Necenzurujeme.cz

Grázl Sobotka končí, tak by už konečně mohl do kriminálu za OKD....

Ne, nejsem fanda Andreje Babiše, ač jsem v něj, v počátku, vkládal jakési naděje na změnu. Byl jsem hloupý. Nejsem člověk, co se nechá ovlivnit koblihama či kuřatama, a už vůbec ne hlupákem Komárkem, propagujícím šťavnaté utopence. Tak trochu mi hlava nebere, jak si Andrej Babiš může nechat v týmu tak neschopného pitomce, za jakého Komárka považuji.

Zrádce národa, Bohuslav Sobotka, který nikdy nepracoval, člověk, který zneužíval poslanecké náhrady, služební auto, nepřímo si „legálně“ nakradl na byt, člověk, který přes prostředníka podle mnoha medií okradl republiku op 60 miliard za prodej OKD a bytů, člověk, který kámošům Paroubka a StBáků, odpustil 100 milionů na daních, dnes skončil, ale jak vidno, nedošlo mu to. Sobotka rozdával pastelkovné, odpouštěl 30 Kč, ve zdravotnictví, oblboval voliče, jako by si myslel, že nemají rozum a soudnost, jako by si myslel, že nejsou schopni posoudit, kdo je grázl.

Dnes jsem byl volit, stejně, jako každé volby od roku 1989. S obrovským sebezapřením jsem opět volil ODS. Volil jsem člověka, kterého velmi dobře znám, „Čuňase“, tedy Františka Stárka, jehož si sterilní ODS nezaslouží. Nebýt jeho, volil bych „starosty“, pokud by nekandidovali v koalici s politickým prostitutem Kalouskem a jeho TOPkou. Ostatně, další člověk – tedy Kalousek – který by podle mne dnes seděl, spolu s mnoha dalšími v kriminále, pokud by Policie a Státní zastupitelství nebyly pod tlakem politiků.

Prostě si pořád myslím, že je v této zemi 99% poctivých policistů a 99% nepoctivých politiků. Nemám jak posoudit, zda je Andrej Babiš čestnější a poctivější než ti ostatní, ale podle jeho dosavadních činů mám spíše pocit, že se s těmi ostatními prostě domluvil. Mrzí mne to. Zatím totiž jeho volební heslo „ANO bude líp“ spíše vyznívá jako „ANO, bude mi líp“. Když Andrej Babiš začal, měl dobrý tah na branku, ale bohužel se obklopil lidmi, jako je Komárek a spol. Lidmi neschopnými, kteří mu lezou do zadku.

Neřeším dnes Babiše, ale kudrnáče Sobotku. Pamatuji si na jeho slova při prohrách a pádech Paroubka i Grosse. Pokud by byl chlap s gulema, tak Bohuslav Sobotka zítra abdikuje na post předsedy ČSSD a premiéra. Ale on takový není. On na moci lpí a bude to okecávat. Stejně jako byt, OKD a další. Zrádce zrádců Chovanec prohlásil, že nikdy nebude kandidovat proti Sobotkovi. Bylo to prozíravé prohlášení, protože dny Sobotky jsou sečteny a kandidovat nebude. Takže, zřejmě dojde k naplnění naplánovaného a očekávaného scénáře.

Sobotka pod tlakem „soukmenovců“ za prohrané volby abdikuje z postu předsedy ČSSD a premiéra ČR. Prezident Zeman pověří Andreje Babiše, aby sestavil novou vládu. Jenže, co se změní? Nic. Sobotka nepůjde po zásluze do kriminálu za OKD a další, ale dostane teplé místo v Bruselu, či bude zázračně bohatnout jako úspěšný podnikatel, stejně, jako svého času Gross, Kalousek a další. Policie díky kmotrovským dohodám s politiky nebude smět nic šetřit. Tedy, co se změní?

Nic, mašina, naprogramovaná v roce 1985, spuštěná v listopadu 1989, nazvaná „sametová revoluce“  poběží dál.  Jen se nastříká jinou barvou a volič si bude myslet, že něco změnil. Nezměnil nic. Jen se změnila barva, mašina se přestříkala, kmotři se přemístili k politikům, jimž pomohli ke zvolení. Bude se krást dál, dál se bude drancovat ab rozkrádat rozpočet. Budou narůstat zakázky bez výběru, každoročně se rozkrade 100 miliard a Andrej Babiš ušetří 500 tisíc na centrálním nákupu kancelářského papíru.

Byli jste stejní pitomci jako já a šli k volbám? Já šel, z nostalgie, z občanské povinnosti, ale s vědomím, že nemám šanci  cokoli změnit. Jsou domluvení a budou krást dál a nás odírat. Totiž, pokud byste měli sílu volbami něco změnit (pak by je zakázali), tak by zítra Sobotka, Kalousek, Topolánek a spol. seděli v kriminále. Jenže oni budou bohatnout a Vy budete vyplňovat výkazy, hlášení a EET. Pouze jste přebarvili tu fungující mašinu na jinou barvu, ale nezměnili jste nic. Více zde:

Bohuslava Sobotku vnímám jako korupčníka, sluhu kmotrů, zrádce národa, člověka, který by měl zítra abdikovat, do měsíce být obviněn a do Vánoc odsouzen. Ale na pohádky nevěřím. Tak jsem nucen konstatovat:

Premiér Bohuslav Sobotka by se poprvé ve svém životě měl zachovat jako chlap a táhnout ! Český lev je z voleb možná smutný, ale kudrnáč Sobotka je konečně v prdeli !

Kluci policajtský, nebojte se, je za vámi 10 milionů lidí – pošlete ty grázly do tepláků !!!

Lidi, byli jste volit? A fat si myslíte, že jste něco změnili? Tak si nejdřív přečtěte toto :  NEMÁTE ŠANCI COKOLI ZMĚNIT

Pokud by v této zemi fungovala demokracie a právo a spravedlnost, pak by Bohuslav Sobotka zítra podal demisi ze všech funkcí, pozítří by byl policií obviněn a za pár měsíců odsouzen. To, že se tak nestane, bude důkazem toho, že tento stát ovládá korupce a MAFIE.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Grázl Sobotka končí, tak by už konečně mohl do kriminálu za OKD....

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse