Necenzurujeme.cz

Zneužívání dětí v rámci proimigrační masírky místo jejich ošetření

Tak se objevila další fotografie nebohého dítěte, která obletěla svět. Stejně tak jako ta s utonulým syrským chlapečkem. Vše je vždy dobře narežírováno, upraveno, aby to vyvolalo vlnu solidarity. Fotografie či videa běsnících migrantů však do medií nesmí.

Je mi líto toho syrského chlapečka a stovek či tisíců dětí a civilistů vůbec, kteří jsou zasaženi válkou. Je ale zvěrstvo, pokud se taková fotografie „vyrobí“ a zmanipuluje a je pak zneužita v rámci propagandy.

Podívejte se na video, jak má dobře naaranžovaná fotka přednost před ošetřením dítěte. Zdravotník přinese chlapečka do sanitky a posadí jej. Aniž by se jakkoli pokusil nejprve zjistit jeho zdravotní stav, ošetřil jej a umyl. Vyklidí prostor a ze sanitky odejde, aby fotografům umožnil ten nejlepší záběr.

Další manipulace fotografie pro změnu utonulého syrského chlapečka. Z fotografií je patrno, že tělo nebohého chlapce bylo mořem vyplaveno jinde, následně přeneseno na „fotogeničtější místo kde s ním bylo dále manipulováno a chlapečkovi byly dokonce i učesány vlasy.

 

Nebo nedávno fotografie nebohých uprchlíků, kteří (podle titulků článků) bojovali o holý život v rozbouřené řece. Inu, že to byl potok, kde bylo vody do půl lýtek a že bylo kolem plno fotografů a „asistentů“, to se nikde v našich mediích neukázalo.

 

Z jiného soudku – sestřelené ruské letadlo. Turecko zaslalo po sestřelení ruského letadla NATO žádost o projednání věci hodinu po události. To jde? Vyhodnotit věc a sepsat nótu je otázkou mnoha hodin, či několika dní. Turecko to stihlo za hodinu. Byla tedy nóta předem připravena? Mělo sestřelení ruského bombardéru vyvolat ozbrojený konflikt mezi Ruskem a NATO? Když to nevyšlo na Ukrajině, zkusíme to takto? Nepíše se o tom, že jako člen NATO, si nemohli tuto akci Turci dovolit, aniž by tuto skutečnost konzultovali s NATO, které žádnou zprávu o narušení leteckého prostoru v Turecku nezaznamenalo. Nikdo se nepozastavuje nad tím, že turecké stihačky, které sestřelily ruský bombardér, zřejmě narušily vzdušný prostor Sýrie. Nikdo se v našich mediích nepozastavuje nad tím, jak je možné, že se reportéři americké CNN a Fox dostali k zastřelenému ruskému pilotovi tak rychle. Byli předem pozváni?

Další mediální manipulace – reportérka Laszló prý podrazila nohu „syrskému trenérovi“, nesoucímu dítě. Že na něj nemohla nohou dosáhnout, že ta „vytrčená“ levá noha byla díky tomu, jak se otáčela a byla od padajícího dva metry, to nikoho nezajímá. Ani to, že už padal po zásahu policisty ve chvíli, kdy jí míjel. Fotografie i video dokazují, že nohu nepodkopla, přesto na kameramanku uspořádala media celosvětovou štvanici.

Fotografie migrantů demonstrujících v Německu s vlajkami ISIS naše media ani drahá veřejnoprávní ČT také nezveřejní.

Mediální „perlou“ je také fotografie dítěte, údajně zraněného ruskými nálety. Fotka je z 25. září, ale k náletům došlo až za týden.

Anebo fotografie prý ruskými nálety vyděšených a zraněných holčiček. Zveřejněna na tviteru ve 4,25 hod. ráno – tedy před nálety.

Propagandistickou korunu si naše veřejnoprávní ČT nasadila v jeden den během tří hodin. V 16 hodin o hrůzách války vypovídal ukrajinský voják, ze kterého se v 19 hodin stal povstalec v Debalceve.

Stačí udělat vhodný výřez a stejnou fotografii jako "argument" může použít kterákoli strana ke své propagandě:

Sluníčkářská media přinášejí fotky šťastných „uprchlíků“ před válkou. Co jsou ve skutečnosti zač, ukazují jejich fotky na tviteru a face, které si zapomněli smazat. Ty nám ale naše media neukážou. Je otázkou času, kdy začnou řezat hlavy v Evropě. Upozorňuji, že nekteré fotografie jsou drastické.

 

 

Ekonomičtí migranti si stěžují, že je tady nikdo neobjímá a že nedostávají 2 000 EURo:

 

A toto nám vzkazuje ISIS:

 

A podle evropských a tedy i našich politiků za migrační vlnu může Rusko, které ji prý navíc organizuje. Nikoli, vše, jak vypověděli někteří migranti v Rakousku je financováno a řízeno z USA. Za nadšené podpory Merkelové a dalších eurohujerů Bohuslava Sobotku, Dientsbiera, Šabatovou a spol nevyjímaje .

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Zneužívání dětí v rámci proimigrační masírky místo jejich ošetření

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse