Necenzurujeme.cz

Volám odpovědné psychiatry, aby nás zbavili buzny Martina C. Putny

Pan profesor se nechal zvěčnit s transparentem „katolické buzny zdraví….“, takže, když to tak rád, proč mu nevyhovět. Nemám nic proti gayům, lesbičkám, nic proti skoro nikomu. Ale blbce, navíc nebezpečné, opravdu nerad.

Nemám rád mediokracii, mediální masírku, nálepkování. Připadá mi pitomoučké až hluboce nebezpečné, pokud člověk, který u nás slušně nesouhlasí s přílivem ekonomických migrantů a islamizací Evropy, je automaticky označen za nácka, rasistu, xenofoba a nakonec za rusofila. Je zrůdné, pokud ministři Pelikán a Chovanec volají po trestním postihu těch, kteří projeví svůj názor, tedy nesouhlas s migrací do Evropy. Prezident Miloš Zeman má své chyby, jako kterýkoli jiný člověk. Jeho neduhy vnímám, ale nemohou ovlivnit můj celkový pohled na něj. Je jediným politikem, který vnímá většinové názory naší společnosti a šíří je ze svého úřadu s ještě větší vahou dál. Ale myslím si, že pan profesor Putna bude mít nějaký závažnější neduh, než pan prezident.

Podle pana Profesora Putny jsme zřejmě "jiní" ale tito lidé jsou normální a utlačovaní:

Nebo si snad pan profesor Putna přeje, aby se tato "koláž" stala skutečností a znakem normálnosti?:

Je mi zcela jedno, zda byl prezident společensky unaven, či měl virózu, či cokoli jiného. Znám jej jako „eurooptimistu“, vždyť první, co učinil po nástupu do úřadu, bylo vyvěšení vlajky EU na Hradě. O to víc si jej vážím, když jako eurooptimista souhlasí s vypsáním referenda o odchodu z EU. Vážím si jej, že jako jediný měl odvahu pojmenovat kauzu OKD, kterou zřejmě nesmí pojmenovat PČR a prohlásil, že Bakalu je třeba zavřít. Totéž ale mohl prohlásit o současném premiérovi Bohuslavu Sobotkovi. Zřejmě ale nechtěl ještě větší rozkol mezi ním a ČSSD. Prezident se staví za názor většiny volících, která jej zvolila do úřadu. Tak to má být.

Bohuslav Sobotka a spol., Andreje Babiše nevyjímaje, se nám snaží zavřít hubu a zcela ignorují názory obyvatel. Sobotka nám zakazuje referendum, protože bychom mohli rozhodnout jinak, než si přeje on a Vláda (a USA), tedy „špatně“. Andrej Babiš zase na jím vlastněném idnes.cz nepřímo (?) likviduje prostřednictvím admina Bangy blogery pro jejich názor, který paradoxně, s blížícími se volbami, začíná hlásat také. Blogery ale umlčel. Mocní a rádoby mocní zešíleli. Sobotka s Chovancem kývají hlavami, že nám nic nehrozí a tak nikdo nehlídá letiště ani nádraží. Chovanec s Pelikánem nás chtějí zavírat za názor.

Stropnický chce poslat 100 našich vojáků na hranice s Ruskem (nezná očividně své pravomoci a zeměpis), jeho manželka bagatelizuje znásilňování Evropanek muslimy, že je to jejich přirozený pud. Oba jsou kámoši s velvyslancem USA, tak aspoň víme, čí lobbing poslouchají. Exkomunistický generál Pavel zase hrozí Rusku pěstičkou a házel by na něj atomovky. Ministr ničeho Dientsbier má strach o české Romy v Británii, ale na stovky tisíc důchodců, kteří žijí v ČR pod hranicí chudoby, kašle. „Katolická buzna“, profesor Martin C. Putna zase volá po odstranění prezidenta Zemana. Asi mu stále nemůže odpustit, že jej odmítl jmenovat profesorem. ZDROJ

ČT podává tendenční a nepravdivé informace a ty důležité zatajuje. Vláda a fondy financují různé spolky, které se nám snaží (marně) vymývat stran migrace mozky a rve stovky milionů do spolků, jež mají integrovat Romy do většinové společnosti. Přesto, že nikde neexistuje statistika, kolik se jich za ty stovky milionů podařilo integrovat. Jak to, že to Andreje Babiše, který chce stát řídit jako firmu, nezajímá? Každá firma vyhodnocuje úspěšnost a smysluplnost svých investic. Ti šílenci fašizují tuto společnost, ne my. Používají podobné metody, jaké začal používat Hitler v roce 1933 při svém nástupu k moci.

Začal cenzurou, pak monitoringem veřejnosti, pak určil kdo je třídní nepřítel, co je třeba si myslet. Odzkoušený a prověřený postup. Myslím, že této společnosti by prospělo, pokud by sluníčkáře a lidi typu „buzny Putny“ důkladně vyšetřil psychiatr a lidi jako Sobotku, Kalouska s spol. vyšetřovatel PČR. Prezident Zeman prohlásil, že je třeba zavřít Bakalu. Pokud má pravdu, pak je třeba zavřít Bohuslava Sobotku jako spolupachatele.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Volám odpovědné psychiatry, aby nás zbavili buzny Martina C. Putny

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Milena Doušková:
Putna nám může být putna. To není gay, ale prase.

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 18. 8. 2016 11:47 || Diskutovat

Facebook diskuse