Necenzurujeme.cz

Turku, i kdyby ses pokálel, tak islám je smrtelné zlo!

Turecký velvyslanec požaduje potrestání JUDr. Kláry Samkové za její slova o islámu. Tak se mi vybavil text Karla Kryla: „Na rohu ulice, vrah o morálce káže… Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat…“

Byl hrozný tento stát a bohužel se zase hrozným stal. Od roku 1990 se státní rozpočet každoročně rozkrádá zhruba o 100 miliard. Ministři odpouštějí kamarádům daně (Sobotka), či jim prodávají majetek státu desítky miliard pod cenou (Sobotka). Jenže to by nebylo až tak nejhorší mimo toho, že za ty stovky miliard by se postavila spousta škol, modernizovaly stovky nemocnic, či by většina důchodců nemusela skomírat na prahu chudoby. Kradlo se i za komančů, ale ne tolik a říkalo se tomu přemisťování. Kradl celý národ. Když ukradl zedník pytel cementu, šel do báně, když ukradl stavbyvedoucí vagon, nestalo se mu nic, protože půlka šla na stavbu domu jeho ředitele. Byla cenzura, nikdo nemohl beztrestně psát, co chtěl.

Za poslední dva roky nastoupila vcelku tvrdá cenzura a vedle ní i tendenční, často lživé zpravodajství, veřejnoprávní ČT nevyjímaje. Idnes.cz zlikvidoval prakticky všechny blogery, kteří se stavěli kriticky k USA či k migraci a islamizaci Evropy a na titulce poutá protizemanovské a protiruské blogery.  Zatím přežil jediný, co píše, jak většina z nás smýšlí – několikanásobný bloger roku, Ladislav Větvička. Media lžou o migrantech, zamlčují jejich trestnou činnost včetně znásilňování žen a dětí, zamlčují, že jsou mezi nimi teroristé. Pokud na tyto skutečnosti kdokoli poukáže, je onálepkován jako rasista, xenofob či nácek a je mu hrozeno trestním postihem. Islám je zlo, hlásající genocidu bezvěrců a lidí jiné víry, zlo, propagující právo šaria včetně bití a kamenování žen. S výjimkou kamenování a bití žen stejnou genocidu propagoval (a realizoval) fašismus. Babiš cenzuruje a má z toho očividně prču.

Srovnání, které použila Klára Samková je tedy na místě. Turecký velvyslanec (a někteří naši politici) se proti prohlášení Samkové ostře ohradili a velvyslanec požaduje její potrestání. Přitom Turci tvrdě doma potlačují svobodu slova, zavírají (a možná i vraždí) kritické novináře, kšeftují s ISIS, páchají genocidu na Kurdech. Mohou akorát tak držet hubu. Ale prostě, „vrah o morálce káže“. Oč jde pro změnu USA, dal nedávno transparentně najevo americký velvyslanec USA v ČR Andrew Schapiro, který vyjádřil  předsedovi Ústředí muslimských obcí v Česku Muneebemu Hassannovi Alrawimu podporu a solidaritu USA s českou muslimskou komunitou. Tomu Alrawimu, jež prosazuje právo šaria a tedy bití a kamenování žen, bití dětí odmítajících islám, či vraždění bezvěrců. Inu, demokracie Made in USA. Schapiro se odkopal, stejně jako před časem paní Žilková, manželka ministra Stropnického, jež obhajovala znásilňování migranty, jako jejich „přirozený pud“.

Andrej Babiš si zřejmě nejprve na svém mediu potřeboval odzkoušet cenzuru a teď  ji plánuje zavést celoplošně na internetu. Tak nevím, jestli si myslí, že po tomto a po EET, měsíčních práskačenkách DPH, plánovaném restartu plošného zákazu kouření a dalších „excesech“ vyhraje příští volby. Lidem totiž není líp, ale mnohem hůř a to i díky politice Andreje Babiše. A nejsem si jist, zda lidi Babiš v příštích volbách oblbne dalšími sliby, koblihami, grilovanými kuřaty či „kvalitním českým masem“ s obsahem 40 % vody. Naši politici potlačují svobodu slova, mlčíme. Kradou, mlčíme. Kriminalizují kritiky současného stavu, mlčíme. Chtějí nás odzbrojit, mlčíme. Islamisté, když podřezávají své oběti, dávají pozor, aby neporušili hlasivky a oběť do poslední chvíle křičela.

Chcete, aby to byla první a poslední chvíle, kdy se ozveme? Tak mlčte dál a tvařte se, že se vás současný stav netýká. Pak ale možná poprvé a naposledy zakřičíte s mačetou IS na hrdle.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Turku, i kdyby ses pokálel, tak islám je smrtelné zlo!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Petr Charvát:
...a tenhle sajrajt co si říká "vládnoucí elita" a žere za daně 99% národa nám bude rozkazovat co má kdo dělat...Větší hnus jsem neviděl

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 28. 5. 2016 15:12 || Diskutovat

Facebook diskuse