Necenzurujeme.cz

HateFree: gay láska mezi Romem a extremistou za naše daně

Je až šokující sledovat, co je financováno z fondů a ze státního rozpočtu. V České republice je 4 442 neziskových organizací dostávajících 24 miliard. NKÚ: Stát utratil 727 milionů korun za migrační politiku, ale neví, kam zmizely! Tedy neví zda a kolik milionů bylo rozkradeno.

Projekty z programu spravovaného Ministerstvem vnitra mezi lety 2011 až 2015 získaly přes 727 milionů korun. Podle kontrolorů není vyhodnocení programů migrační politiky spolehlivé, protože není možné zpětně kontrolovat údaje o klientech projektů. "Ministerstvo vnitra nepožadovalo, aby příjemci dotací evidovali klienty podle data narození". Přitom právě podle tohoto údaje ministerstvo pobyt cizinců v ČR sleduje. Takže kam zmizely stovky milionů, se prostě „neví“. Vrátím ale k HFC - HateFree Culture (HFC) realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska (projekt je tedy financován z veřejných peněz). Hlavním mediálním partnerem je Česká televize. Jak jinak, že?

Půjčil jsem si od kolegy blogera Petra Závladského vševypovídající koláž:

 

Výzvu Slož to! – soutěže pro hudební interprety, pořádané v roce 2015 HateFree Culture, vyhrála kapela Hrana s písní Gaštanový med. Vyhrála nad více než devadesátkou soutěžících skladeb prý hlavně tím, že neřeší pouze jeden problém, ale reflektuje v sobě rasismus, xenofobii, násilí z nenávisti, ale také pokojné vzájemné soužití a respekt vůči příslušníkům menšin. Oč ve videoklipu jde? Inu zkráceně, mimo jiné, gay Rom se s gayem extremistou milují a babička v pozadí se blaženě usmívá, blondýnka se během vteřiny zamiluje do Asiata nad hromadou toaleťáku, muslinka v šátku zase do sekuriťáka. Inu, podívejte se sami, co je financováno i z našich daní:

Tak, hlavně že Ministerstvo spravedlnosti páně Pelikána a Magistrát paní Krnáčové, jsou Hate Free zóny, že? Je mi z toho na zvracení…..

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

HateFree: gay láska mezi Romem a extremistou za naše daně

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse