Necenzurujeme.cz

Trestní oznámení na senátorku ČSSD PaedDr. Alenu Gajdůškovou

V demokratické společnosti (a nejen v ní) je každý občan povinen dodržovat zákony. Jejich nedodržení či porušení bývá v demokratickém právním státě podnětem k postihu dotyčného člověka. Představte si, že byste napsali blog ve kterém byste nabádali k prosazování fašismu. Nebo nabádali k sexu s nezletilci. Nebo nabádali k rozbíjení oken. Byli byste předvoláni či zadrženi policií a vyslechnuti, následně souzeni a odsouzeni. Ovšem pouze v případě, že byste byli prostým občanem. Pokud jste ale senátorem a nejlépe za ČSSD, můžete naprosto veřejně porušovat zákony tohoto státu a ještě budete na titulní straně !

Podávám tímto veřejné trestní oznámení na senátorku za ČSSD paní PaedDr. Alenu Gajdůškovou pro podezření ze spáchání několika trestných činů a to proto, že se veřejně dopustila (navíc jako ZÁKONODÁRCE):

Zneužití pravomoci veřejného činitele.

Šíření poplašné zprávy.

Propagace anarchismu.

Nabádání k porušování zákona.

Veřejný podmět k občanské neposlušnosti, tedy k bojkotování zákona či vyhlášky a jejich porušování a tedy podněcování k anarchii je velmi vážným trestným činem zvláště v případě, dopustí – li se jej veřejně činná osoba, tedy politik a použije-li k tomuto činu navíc media. Výzva k porušování zákona byla na titulní straně www.idnes.cz vpavo dole pod nadpisem „Ctím vládu práva, proto vyzývám k občanské neposlušnosti!“ a je stále zveřejněna jako blog.

Tento blog je dle mého názoru veřejným porušením zákona, protože otevřeně nabádá k občanské neposlušnosti. Paní senátorka si jako vysokoškolsky vzdělaný člověk, politik – zákonodárce musí být vědoma skutečnosti, že svoji výzvou porušila zákon.

Paní senátorka svoji výzvu nemyslela jako metaforu či příměr, či jako diskusní obrat. Ve svém blogu zcela konkrétně nabádá k občanské neposlušnosti a porušování zákona, i když v nadpise tvrdí, že zákon ctí.

Trestní oznámení možno podat ústně či písemně. Činím tak písemně a to veřejně tak, aby nezapadlo a věřím, že si mého podání všimnou odpovědné orgány, tedy Policie ČR a Státní zastupitelství. Je zcela nepodstatné, zda se komukoli líbí platby u lékaře či nikoli. S věcí to nijak nesouvisí a neopravňuje to k podněcování občanské neposlušnosti.

Podstata mého blogu je jediná: politik a občan ČR se dopustil velmi závažného porušení zákona. Politik je občan ČR a je povinen dodržovat zákony tohoto státu jako kdokolui jiný. Navíc výzva paní senátorky Gajdůškové představuje velmi vysoký stupeň společenské nebezpečnosti – je šířena politikem, zákonodárcem, který zneužil svoji pravomoc.

Pro případ, že by byl blog kýmkoli smazán, je uložen v průkazné podobě a tedy kdykoli k dispozici.

Štítky článku:

prestiž 1: 66,64 přečteno 2 450×

0 Hodnotit článek 173

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Trestní oznámení na senátorku ČSSD PaedDr. Alenu Gajdůškovou

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse