Necenzurujeme.cz

Nástup fašismu ČR – Republice více práce, to je naše agitace !!!

S úsměvem, ale hořkým přihlížím k anonymním příspěvkům pod blogy, které se odváží pochválit Václava Klause či ODS, nebo si dovolí zakritizoval ČSSD, ať jsou to její korupční aféry, arogantní vystupování pánů Paroubka a Ratha, či jejich demagogie. Obchody pana Grosse se směnkami se raději přehlížejí. Rodičovské příspěvky 60.000,- školy zdarma, zdravotnictví zdarma, to je naše agitace znělo před každými volbami z hrdel socanů. Co na tom že nic ze svých volebních programů nesplnili NIC, ba co dokonce je ani nikdy v parlamentu nepředložili? To je jedno, ale hezky se to před volbami poslouchá, ne? Za vším jsou přece „modré tunely“.

Je úplně jedno, že Václav Klaus nikdy neřekl že je jedno zda špinavé či čisté peníze ( a ne že nelze určit které jsou špinavé a které ne), je úplně jedno že nikdy neřekl větu o utahování opasků v dodnes citované podobě. Dnes jsou mu tyto věty vyčítány, i když je nikdy neřekl. Je úplně jedno kdo krade a kdo je podezřelý z korupce oproti tomu, o kom se to bez jediného faktu tvrdí. Aspoň většině naší veřejnosti asi ano. Nebo aspoň anonymům. Je přece jedno, že bývalý ministr ČSSD sedí za vytunelování Liberty, že Standa nedoložil kde vzal na byt a pak udělal kšeft se směnkami. Je přece jedno, zda (ano či ne) Grippeny či dálniční mýtné byly zakázky které provázela korupce. Stačí přece, když socan řekne cosi o modrých tunelech a je hotovo. Pravda se narodila. Je úplně jedno, že pokud došlo ve velké privatizaci k tunelování, v drtivé většině ji měly na svědomí staré struktury. Že v té době takové věci nešly ohlídat jinak, než umělou regulací trhu a zpětinásobením počtu profesionálních kriminalistů. Je přece jedno, kolik peněz a majetku kam přišlo za doby úřadování Fondu národního majetku, který byl pod „patronací“ ODA“, ke které měl velmi blízko Václav Havel (či ona k němu). Na tom přece nezáleží. Podstatné bylo heslo, které stačilo: „Pravda a láska vítezí nad lží a nenávistí“ na straně jedné a „modré tunely“ na straně druhé. Co na tom, že ani jedno z těch hesel nebylo pravdivé?

Stačí hodit slinou a ona dopadne. A ulpí. A nejde smazat. Podívejte se jen na anonymní tvrzení v reakcích na blogy. V.Klaus prý poškodil naši republiku v zahraničí. Čím, to už pisatel cudně tají. Že za vlády ODS byly nejméně deficitní rozpočty a že za vlády ČSSD nejvíce (několikanásobně více) deficitní a že se deficit utratil a neinvestoval, to je řpece jedno. Co nám zůstalo po socanech za astronomicky deficitní rozpočty? Rozmlácené komunikace, školství a zdravotnictví v rozvalu, nefunkční, respektive neexistující důchodová reforma. Dluhy, zášť, nenávist a demagogie.

POZOR!!, za socanů prý vzrostla životní úroveň. Nahrnuli se k nám investoři za cenu 10 letého odpuštění daní, ale jakou pobídku dostal od socanů český podnikatel? Lidé začali nakupovat více – co na tom že na dluh, který více jak třetina z nich neplatí a tedy to povede minimálně k částečnému ekonomickému kolapsu? Ale roste naše životní úroveň. Socani si pronajali Grippeny, místo aby je koupili za poloviční cenu. Dostali jsme přece ale pobídky a garance investic. Co na tom, že se dodnes nenašla ani jdena firma, která by čerpala tu výhodnou švédskou investici či pobídku. I český malý podnikatel začal trochu prosperovat – vždyť mu ČSSD pomohla – no přece registračními pokladnami, trojnásobkem formulářů a povinnou minimální daní. Zdravotnictví podle Paroubka a Ratha musí být zdarma!!! - co na tom, že nikdy nebude léčit? Vždyť ale to heslo, to je tak krásné......

Nevěrník Topolánek uvádí cenu ojetého Volva o 200 tisíc menší, než je běžná cena tržní. Je to celých 200 tisíc !! Pozor na lumpa ! Co je proti tomu 5 milionů S. Grosse za byt a spálená směnka, či desítky milionů za obchod se směnkami (za vládní zakázku snad?)? Co jsou proti tomu hypotetické (prý údajné) stovky milionů úplatků vládě ČSSD za Grippeny, mýtné, Telecom? Co je to proti rozvodu páně Paroubka s paní Zuzanou, která do doby, než otevřela noviny o ničem nevěděla? Co jsou oproti tomu miliony tekoucí do občanského sdružení paní Zuzany? Co jsou proti tomu miliony odpuštěné kamarádovi (agentovi StB) expremiera Parouba. To přeci je jen nedorozumění. To je přece jen agitace modrých ptáků. Fakta nejsou podstaná. Stačí napsat že Václav Klaus dělá ostudu (třeba s globálním oteplováním).

Přece stačí napsat že V. Klaus zklamal či poškodil tento stát kdekoli, ODS že tuneluje. Není třeba doložit jak a čím, prostě to stačí. Závistivý Čech má argument a český internetový anonym má žně. A leckterý novinář vděčné tema. Existuje dnes vůbec „seriozní tisk“ když většina periodik se chová jako bulvár? A proč? Lépe se to prodává, lidi milují průšvihy druhých a pomluvy. A nenápadně se ovlivňuje veřejné mínění.

Pamatujete si ještě z historických materiálů, jak se k moci dostal fašismus? No, to se lidi pohladili po hlavičkách a řeklo se jim, co chtěli slyšet. Pak se jim řeklo, jak jsou důležití. Pak se předhodil ten co byl „utiskován“. Tenkrát rasa, dneska pracující (prostě zaměstnanec) člověk. No a pak se lehce rozesela nespokojenost a pak se nenápadně označil nepřítel. (tenkrát židé, dnes podnikatelé a pravice). Nepřipomíná vám to něco? Včera stávkovali kantoři kvůli tomu, co socani 8 let neřešili a pravice to logicky za rok nenapraví. Pak budou stávkovat doktoři. Pak třeba dopravci, nebo aspoň železničáři (horníků už naštěstí moc není). Pak se poukáže na to, jak kapitalisti, kteří mimochodem poskytují sociální služby ve svých činžácích a jsou nuceni k regulovaným nájmům (které nestačí na opravy) a dávají práci desetitisícům lidí bohatnou a jezdí v mercedesech. No tak se navrhne, že se jim zvednou daně. Bingo – je jich několikanásobně méně, než těch, co mercedesy nemají – voličská základna ja tak ošetřena a dav nadšeně tleská. No a pak se určí viník – no přece V. Klaus a ODS. A k tomu cíl – školy zdarma, zdravotnictví zdarma a vše na dluh. Co na tom, že to nebude fungovat? Žijeme dnes, co na tom, co bude zítra, že, soudruhu Paroubku?

Copak si opravdu někdo myslí, že český člověk potřebuje anonymní (socanskou) nápovědu?

Nejezdím v mercedesu, ale v hodně ojetém Volvu (za tržní cenu a na splaátky), neobchoduji se směnkami a lidem nic neslibuji. Bydlíme všichni v 3+1 nikoli na Barrandově a nikoli s bazenem na terase. Mám malou firmu, ve které pracuji s manželkou a třemi zaměstnanci. Mohl bych dát práci i pěti lidem, ale musím si platit soukromou lékařskou péči pro mne, manželku a maminku. Zdravotnictví ČSSD mi zabilo otce, (a málem manželku a maminku) a musím se tedy nějkak bránit. Vy ne?

K nelibosti mnohých je mi bližším presidentem Václav Klaus vystudovaný za komunismu, než profesor přednášející v USA pod dohledem CIA. Nebo exguvernér ČNB vystudovaný pod dohledem KGB. U veřejnosti ale sále spíše vítezí socialitická demagogie podle nacistické příručky přepsané do našich poměrů. Jaký je postup?:

Nejprve lidi nasereme (tak aby nejlépe i stávkovali).

Pak jim ukážeme viníka. (modré ptáky vedené orlem Klausem)

Pak jim ukážeme cestu – vše zdarma (co na tom že cestu nereálnou a nesmyslnou)

A vítezství nás nemine (ČSSD + komunisty + bratry Lidovce – kterí byli vždy a všude, snad i u popravy Dr. Horákové)

No a pak obsadíme klíčové dozorčí a správní rady a zase budemne rozhodovat o státních zakázkách a mít z nich provize a dividendy. Úplatky se neodvážím napsat. Jsme přece socani a máme v tom praxi. Republice více práce, to je naše agitace. Co na tom, že nejprve romské kopáče začali vytlačovat (načerno) ukrajinští dělníci. Co na tom, že když si chcete v centru koupit ve stánku párek nebo květinu, musíte umět ukrajinsky ve chvíli, kdy stojí češka frontu na pracáku?

Co na tom zda Goebels byl poloviční žid a přitom židy vyhlazoval, či zda Grossovi směnky byly (???nevím??) úplatek. Co na tom, že pana Čunka, protaženého kanály chce strana lidová zpět do vlády? Umí to snad ještě lépe než tehdy pan Kalousek na ministerstvu obrany s prodeji vojenského majetku? Co na tom, že Zeman vyhlásil akci čisté ruce a v jejích sítích zůstal ministr ČSSD a další socani a ANI JEDEN PRAVIČÁK? Podstatná je přece ta cílová myšlenka (nikdy nerealizovatelná), která se tak dobře poslouchá........... Hitler měl prý jen jedno varle, a podívejte, obsadil skoro celý svět. Kolik jich má Paroubek? Jistě že obě. Sexy mozek blondýnce nemůže stačit, leda by měl pan Paroubek po vzoru Václava Havla výkonného tajemníka či ochranku. Varle je varle. Jinak by s ním asi sličná blondýnky nebyla. Ale „ na Česko přece Paroubkova varlata stačí“. Co na tom jak a za jakou cenu a jak to dopadlo. Co chce obsadit a obsadí ČSSD a co z toho vzejde?

Jinde:

 1. Ve Francii bydlel ministr v centru Paříže za poloviční cenu, než bylo tržní nájemné. Když to prasklo, odstoupil.

 2. Jinde měl politik milenku či milence, když to praskolo, okamžitě dobrovolně odsouupil.

 3. Jinde pod emoceni politik pronesl antisemitskou větu, a odstoupil.

 4. SRN – pochybnosti o financování vládní strany. Premier odstupuje, jeho partaj se po 8 let nemá šanci vrátit do vlády. Expremier zůstává v ústraní politickém a neobchoduje. Ani se směnkami.

 

V Čechách:

 1. co na tom, že ministr jež je gay zaměstnává na výsostnén postu svého resortu kamaráda (jenom) gaye? To přece je normání, jinak kdyby se na to poukazovalo, byla by to pomalu genocida.

 2. Co na tom, že strýček Vik je chudý důchodce – stačí spálit směnku.

 3. Co na tom že Špidla sliboval důchodcům za „ANO“ důchody ve Španělsku a zemědělcům pěstování fialek a všem prosperitu a dnes zemědělci krachují, ruší se vinohrady, cukrovary a včelí úly a další.

 4. Co na tom že na dálnicích je přesnější a levnější satelit než mikrovlnka.

 5. Co na tom že je nájem Grippenů dražší než koupě.

 6. Co na tom, že opouštíme staré vojenské základny a budujeme nové a pak i ty nové opouštíme a za korunu darujeme obcím, které je pak privatizují?

 7. Co na tom, že parlament neposlal do Iráku bojovou jednotku a pak je v TV reportáž o tom, jakl se AlKaida bojí našich snipperů, psů a thermokamer?

 8. Co na to, že se kdysi šeptalo, že kdo chce výhodně koupit vojenský majetek má jít za Kalouskem? Je to dvanáct let pryč, promlčeno a lidovci jsou dnes „klidná síla“ (to byli i za totáče).

 9. Co na tom že pan Rath přiznal „čestně“ že má manželku i milenku ale nedodal, zda spí ve třech?

 10. Co na tom, že soud ve facce se strany M. Macka panu Rathovi rozhodl za dva měsíce a soudy, kdy (mnohdy stát) deklasuje druhou stranu (občana) nebyly ani po 8 letech zahájeny?

 11. Co na tom, že jsme výjimečně fandili tomu, jak to naposledy profesionalně zvládla policie – nejdřív nechala, aby anarchisti nařezali náckům a pak ty anarchisty sebrala?

 12. Co na tom že na prohlídku vily R. Krejčíře se neočekávaně dostaví státní úředník, který má třeba na hlavě klobouk, i když jej nikdy před tím ani potom nenosil a R. Krejčíř prchne. A pak stát dělá vše, aby se nemohl vrátit před české vyšetřovatele a soudce (dtto Pitr, prchnuvší z psychiatrie). Mno, stačil Mrázek, víc mrtvých, to by mohlo být podezřelé....

 13. Co na tom, že stát nechce prodat ČSA Rusům ale prý mu nebude vadit, pokud za koupi bude platit neruská firma v rublech?

 14. Co kdyby Rusko zavřelo kohouty s plynem a ropou? Nic, máme náhradní zdroje. A že ta zopa a plyn z náhradních zdrojů není našimi rafineriemi zpracovatelná, je vedlejší.

 15. Co na tom že energie a ve vztahu k nim ceny rostou ročně o 15 % a důchody jen o 2? Důchodce, vycvičený komunismem to přece ustojí.

 16. Co na tom že na nejprestižnější právnické fakultě vychovávájí nové arbitry spravedlnosti agenti StB? Nic, smějí, nejsou dnes v řídících funkcích, jen vyhazují od zkoušek a tím i z fakulty. Dělí zrno od plev a vychovávají své nástupce.

Víte jak začal v Německu fašismus? A vnímáte to, co se děje dnes u nás? NENÍ TO PODOBNÉ? Místo židů je jen nasměrovaný volič.

Chcete za presidenta člověka, jež vystudoval za komunismu, je ekonom, je spjat s tímto státem, zná jeho problematiku a problematiku EU a má světový kredit, nebo „američana“ prověřeného (či poslaného) CIA a SIA? Chcete presidenta z USA, jež tvrdí že radar je nezbytný, nebo českého presidenta, jež říká, že o radaru bychom měli rozhodnout my všichni - Češi a přitom je „odpůrce referenda“?

 

Nebo dohodl českou miss World pam Paroubek s panem Bushem v Polsku kvůli radaru? Nebo snad pan Zapletal díky totalitním kontaktům? Možná, ale s kým?

Ještě vám to soudruzi socani a anonymové nedošlo?

 

P.S.: anonymní socani – až vám jednou vypnou plyn, EI, zvednou ceny energie či daně za nezbytné věci k životu – vzpomeňte si na tento blog + vaše reakce.......

Věřte, že soudruzi Paroubek a Gross vaše problémy mít nebudou.......

Štítky článku:

prestiž 1: 65,44 přečteno 2 849×

0 Hodnotit článek 163

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Nástup fašismu ČR – Republice více práce, to je naše agitace !!!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse