Necenzurujeme.cz

„Pieta“ v Žatci „Vy vyjebanci, my chceme vraha! Zapálíme to tady!“

Po zásahu policie 18.10.2016 v pizzerii v Žatci zemřel člověk. Prakticky to nám svým blogem  z 21.10.2016 podsouvá šéfadmin blogu idnes.cz Patrik Banga. Zní to vcelku jednoznačně že? Stejně tak celý blog Bangy, kde šéfadmin používá velmi neobratné alibistické kličky typu „nevím, není jisté“. Přesto blog vyznívá jako jednoznačné obvinění policie ze smrti Cikána a obvinění většinové společnosti z rasismu.

Patrik Banga ostatně často manipuluje, ale posuďte sami a pročtěte si diskusi pod blogem ZDE

Ono, pokud by šéfadmin Banga sám nebyl Cikán a pokud by byl opravdu vystudovaný novinář, asi by takový tendenční blog nenapsal. Ale na druhou stranu by se zřejmě nestal šéfadminem, který si z titulu své funkce vyřizuje osobní účty a likviduje jednoho jemu nepohodlného blogera za druhým. Tendenční, manipulativní a bulvární idnes.cz má v logu heslo „zprávy, kterým můžete věřit“. Inu, sice můžeme, ale myslím, že jim většina lidí nevěří. Ale vrátím se k té pietní akci, na které byl podle videí z ní i Banga a fotil, ale pravdu o ní určitě nenapíše.

Server romea.cz vytvořil z případu rasistickou kauzu, která v jeho „popisu události“  vedeným stylem, jakým jsou popisovány „rasistické vraždy“ černochů, zabitých při incidentech s policisty v USA a tak se zřejmě snaží, aby se společenská kritika v ČR „vzedmula“ k podobným protestům,  jako v USA.. Jejich propaganda očividně padá na úrodnou půdu, žádné medium nenašlo dostatek odvahy k tomu, aby věci popsaly tak, jak jsou. A výsledek činnosti Romea.cz, která má stmelovat a obrušovat hrany na sebe nenechal dlouho čekat: Cikáni vyhrožují fyzickou likvidací zaměstnancům a vypálením Pizzerie Panamera. Jednomu ze zaměstnanců je vyhrožováno smrtí a je obviňován z toho, že Cikána zabil a to přesto, že ten den vůbec nebyl v práci. Romea.cz tak rozpoutala štvanici, kvůli které tento muž musel odejít ze Žatce a je údajně pod policejní ochranou.

Romea.cz, která má za peníze z našich daní a z fondů „obrušovat hrany“ vzájemného soužití majoritní společnosti s cikánským etnikem nejen že manipuluje,  ale přilévá olej do ohně. Výsledkem „objektivní“ činnosti Romea.cz tak může být násilí či dokonce smrt někoho ze zaměstnanců pizzerie, nebo její vypálení.  Patrik Banga na stránkách Romea.cz vyzývá: „Nesnižujme se na úroveň rasistů“ Protože na „pietě“ v Žatci prokazatelně byl tak ví, že jediní, kdo rasisticky v Žatci vystupovali a hrozili zabitím a žhářstvím, byli příslušníci jeho etnika, Cikáni. O tom ale Banga pravdu nikdy nenapíše.

Některá tendenční media napsala, že v pizzerii v Žatci po zásahu policie zemřel mladý člověk, jiná dokonce napsala otec dvou dětí, malých holčiček. Jedno oko by nezůstalo suché nad tím neštěstím, nejedna pěst by se nesevřela zlobou nad „brutalitou“ policie, kdyby…. Kdyby vše nebylo jinak. Miroslava D nejprve zadržela policie pro jeho agresivní chování v Lounech a pak jej odvezla do nemocnice v Žatci na psychiatrické oddělení kvůli drogové závislosti. Z nemocnice byl Miroslav D. následně propustěn. Pak se pokoušel dostat do několika restaurací, do kterých pro svůj stav nebyl vpuštěn.

V odpoledních hodinách jej nakonec pustili do Pizzerie Panamera, kde si objednal nealkoholický nápoj a požádal o pomoc – zapůjčení mobilu, aby si mohl zavolat pro odvoz. Tato pomoc mu byla poskytnuta. Protože ale obtěžoval hosty, byl personálem slovně napomenut. Nakonec Miroslav D. z pizzerie odešel bez zaplacení.  Pak se zřejmě znovu pokoušel dostat domů, ale protože na autobusovém nádraží obtěžoval cestující a zejména ženy, musel nakonec dalšímu obtěžování zabránit řidič autobusu:

Následně se Miroslav D. vrátil do pizzerie Panamera, kde začal rozhazovat židle, obtěžoval dvě ženy a tak byl adekvátně ke svému řádění zpacifikován hosty. Šest hostů pizzerie nijak surově M.D. nenapadlo,  nijak jej rasisticky neuráželo, ale pouze jej zajistilo bez jakýchkoli nepřiměřených surovostí do příjezdu policie. Pak tyto hosty nemůže nikdo obviňovat  z nepřiměřeného zásahu, kopaní či zavinění smrti a těžko v tomto zásahu někdo může spatřovat prvky rasismu, pokusu o zabití, nebo dejme tomu vraždu. Výtržník byl následně zpacifikován policejní hlídkou. V tu chvíli zkolaboval a policista se jej pokoušel oživit., což se bohužel nepodařilo ani pracovníkům záchranné služby, kteří na místo dorazili.

Níže uvedené video ve svém článku o „pietní akci“ v Žatci zveřejnil idnes.cz. Druhé video ve článku, které zachycovalo rasistické urážky většinové společnosti ze strany Cikánů však idnes.cz velmi rychle stáhl. Na něm uvidíte a uslyšíte, jak většinová společnost slušně skandovala směrem k Cikánům „Do práce! Do práce!, do práce!, ale i jak se ta „utiskovaná“ menšina z „ubohých“ dávek obléká, jaká si kupuje auta a značkové mobily, kterými tu „pietu“ natáčí.

 

Tak, podívejte se ale,  jak vypadá „pieta“ v podání Cikánů – „kundo, kreténi, čuráku, zmrde, vyjebanci…..“

Podívejte se poslechněte si tiskové prohlášení ostravských Romů, k událostem v Žatci. Nikde nenajdete odsouzení toho, že 26 letý otec dvou holčiček byl fěťák, odešel z pizzerie bez zaplacení, napadal ženy na autobusovém nádraží a v pizzerii, kde rozhazoval po podniku židle. Nikoli, z prohlášení se dozvíte, že zemřel mladý člověk, otec dvou dětí a to za „podivných okolností“. Dozvíme se, že  Romové v Ostravě se připojují k pietní akci v Ostravě. Jak ta pieta nakonec vypadala, uvidíte na posledním videu. Z prohlášení se dále dozvíme, že nesmíme být lhostejni k vraždám a násilí vůči Romům. Dozvíme se, že Romové přispívají do této společnosti a jsou její součástí a je na nich pácháno bezpráví. Dozvíme se, že Romové trvají na tom, aby jim vláda zajistila přístup k bydlení, práci, vzdělání a důstojnému občanskému životu.  Být Romem v ČR prý znamená být člověkem druhé kategorie, jehož život nemá žádnou cenu. Je třeba chovat se tak, že „co není moje mi nepatří“. Dále se dozvíme, že je jedno, jestli byl zemřelý drogově závislý a chodil do práce, ale není jedno, že byl připraven o život. Prohlášení nemá smysl komentovat, celé je zde:

 

Přece jen si ale dovolím přidat pár fotografií, jak dopadnou byty, které Cikáni od Vlády chtějí. Pár fotografií, jak dopadnou příslušníci většinové společnosti, když se Cikáni mačetou a kopanci domáhají svých "práv":

lynčovaný nezletilý Patrik

K věci se přispěchala vyjádřit i Romea.cz a zveřejnila z „piety“ video, ale vystřihala co se dalo a pak je  zveřejnila na svém webu, za peníze z našich daní.  Tendenční a hrubě sestřihané video o smrti nebohého otce dvou dětí, ze kterého vysříhala volání Cikánů po zabíjení a po zapálení pizzerie. Že zemřelý byl násilnický feťák, že cestou do pizzerie fyzicky napadal koho potkal a to včetně žen, o tom cudně pomlčela. A tak se podívejte na nesestřihané video dané události, ve kterém Cikáni častují většinovou společnost – omlouvám se ale cituji, výrazy a pokřiky jako: „mrdky Český,…. my chceme vraha zmrdky jedny,….  vy kundy jedny vymrdaný,…  prciny jedny vymrdaný,….  máte nám pomáchat a chránit (policie) a vy zabíjíte lidi,…. zmrde jeden, vymrdanče vymrdanej (adresováno policii), …. zapalte to a až přijedou policajti, tak ho zabiju,… vy buzeranti Český,… pánové, jdu koupit nějakej technickej benzín, zapálíme to tady! (čas na videu 4,50). Žena, která video natáčela tyto výkřiky průběžně souhlasně glosuje „má pravdu“.  Tak, podívejte se, jak ve skutečnosti ta pravda, kterou Romea.cz manipulativně vystřihala, zněla:

Snažil jsem se z dostupných materiálů sestavit jak průběh událostí kolem úmrtí 27-letého Miroslava D., tak z „pietní“ akce v Žatci, i proto, že Patrik Banga na idnesu, jako jeho šéfredaktor zveřejnil hrubě neobjektivní a tendenční a nepravdivý blog o tomto úmrtí a dále proto, že byť byl Patrik Banga na pietní akci v Žatci a fotografoval, pravdu o ní nenapíše, raději bude ticho. Ale na pietní akci Cikání sprostě a rasisticky slovně napadali a uráželi většinovou společnost, hrozili zabitím a žhářstvím. To nebyla pieta, ale otevřený projev rasismu a žhářství minority proti majoritě, které pochopitelně zůstanou bez postihu.

A tak si dovolím vzkázat těm z minority, co obviňují většinovou společnost z rasismu, aby přiměli tu část svého etnika, jež řve o diskriminaci, zneužívá dávek, jejichž děti nechodí do školy, tu část, která se vedle dávek živí krádežemi, aby tuto část svého etnika přiměli k nápravě a dodržování zákonů. Ale hlavně, do práce, do práce, do práce, do práce!

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

„Pieta“ v Žatci „Vy vyjebanci, my chceme vraha! Zapálíme to tady!“

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse