Necenzurujeme.cz

Když už je toho vážně moc…

Při posledních prezidentských volbách jsem jako spousta mých známých šel volit Miloše Zemana jako menší zlo. Dnes se za tuto volbu sám před sebou stydím. Fakt a strašně moc…

Vyznamenání pro ministra, který už dávno ministrem neměl být, to je poslední flusanec od prezidenta země, obyčejnému chlápkovi jako jsem já..

To, že se ministr drží svého úřadu jako klíště, to, že kdyby na jeho místě byl přistižen obyčejný občan, platil by pokuty jak mourovatý, to ještě můžu pochopit. Ale jak je možné, že to ostatním členům vlády či Sněmovny nevadí?

Hra je rozehrána a hraje se zcela podle pravidel několika lidí, kteří se evidentně a očividně ve svých rolích cítí jako prasata v žitě. Je to prostě tak, oni mohou vše, občan takřka nic. A pokud se mu to nelíbí, je dehonestován, pokutován a velmi často, pokud se jedná o veřejně známou osobnost, zesměšňován..

Kdo má být ministrem? Já tomu zase tolik nerozumím, ale fakt to může být člověk, který porušuje pravidla a mnohem horší na tom všem je fakt, že je sám stanovil? Člověk, kterému chybí čest a úcta k občanům země?

Vyjděte zítra bez roušky ven, vyjděte večer po deváté hodině jen tak na procházku a asi tušíte co Vás čeká. Někoho mastná pokuta, jiného státní vyznamenání…..

Prezident znehodnocuje v posledních týdnech naprosto vše, pro co si ho člověk mohl alespoň trošku vážit. Jistý si svou nedotknutelností, nabubřelý arogancí se odhaluje tak, jak ho měl vidět každý hlupák, který ho šel volit jako já, jako menší zlo…

Ještě nedávno mi vůbec nevadilo, že je naším prezidentem. Nikdy mi nevadilo ani když přeložil anglický název ruské skupiny, ano, nevadilo mi, když použil výraz kunda, vadí mi, když se jako kunda člověk chová a u prezidenta je to naprosto neomluvitelné...

Už jen zbývá příští rok vyznamenat pana Kajínka a in memoriam Milouše Jakeše....

Štítky článku:

prestiž 1: 11,53 přečteno 263×

1 Hodnotit článek 6

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Když už je toho vážně moc…

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse