Necenzurujeme.cz

Trocha statistiky a něco k zamyšlení

Podívejme se na některé zvláštnosti ze statistik z minulých dvou let. A pak se zkusme znovu zamyslet - chová se naše společnost racionálně? Nedostali jsme se náhodou do stavu, kdy naše obranná reakce proti "neviditelnému nebezpečí" je už tak přehnaná, že ve skutečnosti ničí mnohem více, než pomáhá?

Běžný počet počet zemřelých za rok z několika posledních let je u nás cca 112 tisíc.

V roce 1990, tedy v době obrovského stresu po revoluci, ale zemřelo v Česku 129 166 lidí!

Je to skoro stejně jako v jiném období obrovského stresu, tedy v roce 2020, kdy zemřelo 129 289 (případně 127 976 nebo 131 521 lidí - v roce 2015 a 2020 se totiž započítává jeden týden navíc a statistiky jsou trochu zmatené). Prakticky všechna nad-úmrtí v roce 2020 nastala v období lockdownu a tvrdých restrikcí na konci roku.

Rok 2021 bude podle všeho ještě o kousek horší než rok 2020 (odhaduji 130 až 134 tisíc mrtvých). Většina nad-úmrtí v roce 2021 nastala na začátku roku, kdy sice mělo častější umírání na následky virových onemocnění postupně vymizet, ale "něco" zase umírání prudce vykoplo do vyšších obrátek. Tohle "neviditelné" umírání ale bylo mimo zájem médií, protože ta se v té době dál soustředila jen na  umírání s labelem COVID, ale hlavně na jejich novou pískalinku na hraní - na zázračné vakcíny s (prý) 95-100% účinností proti všemu, které se začaly píchat v kdejaké ZOO nebo na nádraží, bez jakéhokoli vyšetření. Země se proměnila na obří frontu, ve které rozklepaní lidé s vytřeštěnýma očima čekali na svoji dávku zázračné vodičky. Jak nějací narkomani těšící se na očekávaný vpich heroinu.

V roce 2020 jsme tedy bohužel měli přibližně 19 500 nad-úmrtí a v roce 2021 to bude (bohužel) dalších 18 až 22 tisíc. Za dva roky tedy máme přibližně 40 tisíc nad-úmrtí, prakticky všechna ve věku 65+ let., nejvíce z nich dokonce ve věku kolem 80 let, což bylo před pár dekádami daleko nad průměrným věkem očekávaného dožití. Pro mladší a zdravé lidi nebyly ohledně úmrtnosti tyto dva roky nijak výjimečné. Určitá zvláštnost ale nastala na začátku roku 2021, kdy náhle začaly více umírat i mladší ročníky. S ničím to ale samozřejmě nesouvisí...

Co se týče statistik nemocných, tak ty se nedají s jinými roky srovnávat, protože jsme poprvé v historii měli statisíce "zdravých nemocných", kteří zůstávali doma s "nemocí", přestože žádnou nemoc neměli.

Do konce roku 2021 tedy bude lidí, kteří se u nás uvádějí jako "oběti covidu", asi tak 32-34 tisíc. I když víme, že podle WHO guidelines se do tohoto čísla uvádějí všichni s pozitivním PCR testem bez ohledu na příčinu smrti a i sám ministr zdravotnictví řekl, že skutečných obětí COVID-19 je jen asi třetina z tohoto čísla. Přesněji - jen asi 27% z "obětí covidu" zemřelo v přímé souvislosti s covidem. Zbylé dvě třetiny byli komorbidní pacienti a zemřeli z jiných příčin, přičemž COVID-19 v tom někdy mohl hrát určitou úlohu urychlovače nevyhnutelného (ale nemusel - nikdo to nezkoumal).

Takže i při nejhorším možném čísle "covid obětí" cca 33 tisíc tu máme dalších cca 7 000 mrtvých navíc - proč umřeli? Na co?

Pokud ale počítáme s tím realističtějším počtem obětí marketingového viru COVID-19, tj. asi 11 tisíc mrtvých, tak tu máme cca 29 000 nad-úmrtí na "cosi neznámého". Co to mohlo být? Že by kombinace extrémního stresu, vyčerpání obyvatelstva, neposkytování primární lékařské péče, odkládání operací, následky experimentálních vakcín a špatně volené protokoly léčby?

K celému smutnému cirkusu je nutno připomenout, že v roce 2000 jsme u nás měli ve věku 65+ jen 1 423 003 lidí, zatímco v roce 2019 už to bylo 2 131 630 seniorů, což se v problematice zásadně projevuje také. Délka života bohužel nemůže růst donekonečna a Česko se aktuálně dostalo do určitého limitního období, kdy prodlužující se průměrný věk mnoha lidí dosáhl mety, přes kterou už neumíme jít a logicky se musí zase začít odcházet. Bohužel.

Každopádně - srovnáním statistik s jinými zeměmi víme, že následující opatření prakticky nemají vliv na epidemii:

  • tvrdé lockdowny
  • plošné nošení roušek / prachových respirátorů
  • masová vakcinace experimentální látkou
  • plošné testování zdravých lidí

Naopak víme, že extrémně negativní vliv na zdraví a úmrtnost mají:

  • omezování či dokonce zakazování účinných léků
  • konstantní stres
  • omezení lékařské péče
  • zhoršování kondice celé populace v důsledku restrikcí
  • týrání dětí
  • ignorování individuality a aplikace stejných (nesmyslných) pravidel na celou populaci (na ty ohrožené i ty mimo jakékoli ohrožení)

Přesto dál pokračujeme v tom, co naprosto očividně nefunguje. Dál podporujeme to, co prakticky najisto způsobuje obrovské škody nejen na naší ekonomice, kultuře, společenské soudržnosti a na zásadním ale naprosto ignorovaném pocitu štěstí a smyslu života...ale hlavně na lidských životech.

Proč v tom dál pokračujeme? Jen aby si pár oligarchů nahrabalo ještě víc miliard a globální tyrani dokázali prosadit ten svůj slavný Great Reset a totální kontrolu nás všech pomocí digitálních covid pasů? Chápete, proč se všude zavádějí digitální pasy s otrockým QR kódem, bez kterých už vás skoro nikam nepustí, že? Kvůli nějaké viróze to rozhodně není.

Otázka k zamyšlení - co myslíte že by se stalo, kdybychom ze dne na den úplně zrušili používání pofidérních PCR testů a začali žít stejně jako dřív? Při nemoci byste mohli jít normálně k lékaři, on by vás vyšetřil a předepsal vám vhodné léky. Při zapnutí jakékoli televize nebo otevření jakékoli stránky by se na vás nevyvalila absolutně agresivní ikonografie a zprávy ala ZEMŘETE, VŠICHNI ZEMŘETE! NEBUĎTE BEZOHLEDNÉ SVINĚ A JDĚTE NA INJEKCI!! AGRESIVNĚ ÚTOČTE NA VŠECHNY KDO NEJDOU S VÁMI!!! Nemuseli byste se všude neustále přidušovat v obličejových petriho miskách. Mohli byste normálně chodit hrát fotbal. Jít odpočívat do wellness studia. Zajít si zacvičit do posilky. Jet si zalyžovat na hory. Zrelaxovat se do kavárny nebo divadla bez dusítek a bez neustálého stresu, odkud na vás vyskočí nějaký kontrolor vašeho otrockého QR kódu. Nemuseli byste každých 5 měsíců stát v tříhodinové frontě na další podivnou injekci, o které ve skutečnosti skoro nikdo neví, co v ní přesně je.

Jaká by asi byla situace, kdybychom se chovali...normálně? Jako lidi? Zabil by nás všechny nějaký nový virus? Nebo by tu bylo stejné množství nemocných a mrtvých jako teď, ale šlo by aspoň normálně žít? Nebo by dokonce lidi byli v lepším zdravotním a psychickém stavu a měli lepší zdravotní péči, takže by nový virus normálně vyšuměl, jako vždy v celé lidské historii až do magického roku 2020, kdy najednou náš imunitní systém začal fungovat úplně jinak než dřív a jediná možnost, jak zůstat zdraví, je prý neustále do sebe prát jakési injekce?

Štítky článku:

prestiž 1: 27,30 přečteno 689×

2 Hodnotit článek 28

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Trocha statistiky a něco k zamyšlení

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse