Necenzurujeme.cz

Psychologická operace DIVOC

Jistě na tomto portálu netřeba mluvit o tom, že covid je vše jiné jenom ne to, za co jej máme považovat a jak má být vnímán. Včetně vakcinace, její účinnosti. Otázka, kterou jsem si položil zní: Co s tím? Více ve videodokumentu.

Existuje celá řada iniciativ, které rozporují, vyvracejí oficiální tvrzení. Ať už pro jejich lživost nebo neověřitelnost či účelovost či jednostranný výklad na jehož konci je posilování oficiálního obrazu o tzv. covidu. Následující dva videodokumenty představují další PLÁN, který v portfoliu iniciativ podle mne není zastoupen (alespoň o něm nevím).

V případě, že by videa byla cenzorem na youtubu odstraněna, objeví se na záložním kanálu na platformě Odysee.com  Cenzorský přístup zažil již předchozí videodokument, který je k nalezení zde. (Odysee.com)

V rámci seriálu Psychologická Operace DIVOC (false flag operace Režimu proti lidem této země) bude poukázáno na celou řadu indicií, které tomu napovídají. Dosud hotovy 2 díly . Součástí je však také PLÁN, jak tomu čelit (viz. níže).

Pro účinnou realizaci (=medializaci!) bude třeba zapojení lidí - vše podstatné je snad vysvětleno v obsahu videí. Podrobnější informace pak v popisu videa na youtube pod Úvodní částí (1.díl).

Přeji příjemné vánoce a do Nového roku 2022 pevné zdraví a společnosti návrat k ROZUMU!

 

Štítky článku: Covidpodvodyspolečnostzdravotnictví

prestiž 1: 10,79 přečteno 274×

0 Hodnotit článek 4

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Psychologická operace DIVOC

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse