Necenzurujeme.cz

Fico: Očkovat se nenechám, příbuzná po vakcinaci zemřela.

Nebudu ze sebe dělat reklamního panáka farmafirem jako Čaputová. Šokující slova! Během tiskovky si Robert Fico „odskočil“ i k ostře sledovanému tématu očkování. Ten šokoval otevřenou zpovědí o rodinné příslušnici. Ta podle Fica měla krátce po očkování zemřít.

Redaktor: Necháte se očkovat? Fico:  Samozřejmě, že ne!

 

 

Směr si opět proklepal minulost šéfa resortu vnitra Romana Mikulca. Během tiskovky Fico ale komentoval i situaci kolem očkování. Kromě toho, že otevřeně přiznal, že si vakcínu do ramene vpíchnout nenechá, otevřel i nečekanou téma.

 

Po otázce novináře zda se dá šéf Směru očkovat bez zaváhání vyrukoval s odpovědí: „Proč bych se měl očkovat, mi vysvětlete. Máte pocit, že jsem někdy řekl, že se dám? Cítili jste někdy v mé řeči váhavost, pan redaktor?“ uštěpačně reagoval Fico. „Samozřejmě, že se nedám,“ odpověděl.

 

Padla mrtvá

 

„Bez emocí chci říci, že očkování je pro mě osobní a ne stádovitě věc. Každý by se měl rozhodnout na základě informací, pouze tyto informace nedostávají, Mám vám říci, že moje známá v rodině, poměrně blízká rodinná příslušnice krátce po očkování padla jako kabela a byla mrtvá? A mohu vám pohovořit  o mnoho podobných případech, “ šokoval Fico během tiskovky.

 

„Nechci nikoho strašit, ať lidé vědí, že to je z jedné stránky dobré a z druhé jsou nějaká rizika. Ať ten člověk si může jít a může si vybrat z vakcíny, ze které chce, ale ať to dělá dobrovolně, “ řekl ostře Fico.

 

Autor textu: Pavel Knápkovi, zdroj textu: EReport.sk, video se záznamem tiskové konference do textu doplnil necenzurujeme.cz. 

 

Doplnění: Že nemluví pan Fico ze Slovenska nepodloženě naznačují aktuálně zdrcující informace podložené statistikami posledních dnů – viz článek „Úmrtnost na očkování pro věk 12-30 let je 3,5x vyšší, než úmrtnost na kovid. Tabulky úmrtnosti dle očkovací látky„. V Polsku jde dokonce o výstupy z tamního Ministerstva zdravotnictví (informace naleznete v odkazovaném článku výše).

 

Osoby rizikových skupin si mohou dát na jednu strany váhy rozhodování „pokud onemocním covid-19 mohu zemřít“ a na druhou „pokud se nechám očkovat, tak na krevní sraženiny též“. Taková váha je v rovnováze a je na každém jak se rozhodne.

 

Osoby mladé a zdravé si na jednu stranu vah mohou dát pouze „pokud se naočkuji mohu zemřít na sraženiny“ a navíc „nikdo nezná dlouhodobé vedlejší účinky vakcíny“. Co ale dát na tu druhou stranu??? „Že v mé rizikové skupině na covid dostanu tak maximálně dosti silnou chřipku?“

 

Pokud si není někdo jist, nechť si udělá test na protilátky. Pokud je má, covid-19 již prodělal a asi o tom ani nevěděl. Tím je ale naočkovaný zcela přirozeným způsobem viz článek „Nakažení španělskou chřipkou roku 1918 na ni byli i po 90 letech imunní„.

 

Potom proč se dát očkovat experimentální vakcínou asi bude dávat smysl pouze málokomu. Potažmo nechat naočkovat své nezletilé děti.

 

A co to nošení roušek? Poslechněte slova Jiřího Šinkory „Ten kdo nosí roušky, poškozuje svůj imunitní systém

Štítky článku:

prestiž 1: 19,42 přečteno 967×

0 Hodnotit článek 13

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Fico: Očkovat se nenechám, příbuzná po vakcinaci zemřela.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse