Necenzurujeme.cz

V Bruselu nebude ohňostroj...

Taková nepatrná, nic moc vzrušující zpráva, která má ale veliký význam, když se na to podíváme z jiné stránky. A ne jen v Bruselu. I v Praze se nedávno nekonalo pompézní rozsvícení vánočního stromku.

Svět se mění a lidé si zvykáme. Už nás nic nepřekvapuje. A tak se zamýšlím, kdo tohle vše zavinil? My občané, nebo politici pod vlivem cizích mocností? Určitě neviním teroristy. Ti dělají jen to, co mají nařízeno a co jim korán káže. A to vše s požehnáním Allaha, boha nevyššího, všemohoucího.

Mají možnosti bezmezné. V Evropě určitě. Proč by si nezaskočili někoho zabít, když jim nikdo nebrání. Jejich víra jim povoluje zabíjet všechny, kteří nejsou muslimové a když na to přijde, nakonec i svoje muslimy vraždí o sto péro. Je to už takový „islámský koníček“.

„Tak co Achmede, co budeme dělat dnes večer?“
„Nevím Azízi. Co říkáš na to si jít někam zastřílet?““
Achmed chvilku přemýšlí a pak vyhrkne: „Tak, jo. Jdeme.“
„Budou dnes ty oslavy Nového Roku, tak snad bychom mohli vyhodit do povětří nějakou stovku bezvěrců. Co?“
„Super nápad. Allah nám buď nápomocen. Sláva Allahovi, bohu jedinému, milosrdnému. Allahu akkbar!“

Ale jejich rozhovor vyslechli nejostražitější z nejostražitějších, tajné belgické rozvědky. Nerozuměli všemu, ale o to rychleji informovali své nadřízené a výsledek?
Ohňostroj nebude. Netřeba riskovat.
A tak to bude a bude toho stále víc, my se budeme více bát, jen ti kteří v Islámu žádné nebezpečí nevidí budou sladce spát. Jim se přeci nemůže nic stát. Oni je vítali, oni jim podávali chléb a sůl. Oni se nemají čeho bát.

Většina Evropanů se brání. Někteří demostrují, ale marně. Ty správně orientované media ihned tyhle hlupáky onálepkují, aby nebylo pochyb o koho jde a proti čemu tihle xenofobové bojují. Kdyby to šlo, tak nechají natisknout takové ty příšivky, jako za Hitletra museli nosit židé, jen s tím, že na příšivkách by bylo namalováno velké X. Xenofob. Tím by se odělilo zrní od plev. A tím by se jim zavřeli ty nevymáchané huby. Pak by byl v Evropě konečně klid.

Copak se jim divíte? Nemají ke své bohulibé práci dostatek klidu. Furt někdo něco kecá, snaží se do lidí natlačit své nacionálistické cítění, jakési vlastenectví, fuj. A oni, vyvolení se nemohou soustředit na pomoc Evropě, která stárne a potřebuje oživit, omladit, více toho porodit. A nějaké znásilňování? Ale prosím vás, vzpamatujte se. Copak to není jedno jak ta ženská otěhotní? Dobrovolně to nejde, tak jim kluci musí trochu pomoct. Dělají to z radosti. Budou děti, bude budoucnost, pracovní síly, bude i více práce, no...čekají nás zářné zítřky.

Do Nového roku přeji všem sluníčkářům co nejvíce odvahy a více odhodlanosti umlčet těch 90% nepoučených, duševně oslabených a totálně pomýlených jedinců, kteří rozdělují společnost a kazí jejich dobré dílo lidskosti a vzájemného porozumění. Však brzy se jim ustřihnou křídla a Evropské hodnoty zvítězí. A komu se to nelíbí ať se odstěhuje třeba na Madagaskar, nebo do Ruska.

Allahu Akkbar!!!!
 

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 2: 13,66 přečteno 2 020×

0 Hodnotit článek 276

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

V Bruselu nebude ohňostroj...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse