Necenzurujeme.cz

Co nám pomohou nářky?

Zamýšlím se často nad nářky mých přátel na Facebooku a docházím k závěru, že se vlastně nic neděje. Potřebujeme se „vyplakat“, tak pláčeme. To je asi vše. Ovšem nic se neděje. Karavana jede dál a Česká republika se sesouvá do propasti islamizace.

Jde to sice pomali, ale už je pod „hladinou“ nějakých 20% a my si klidně plánujeme dovolenou. Tentokrát snad ne v Egyptě, ani v Turecku, ale možná na Balatoně. Na Facebuku si ponadáváme, postěžujeme, vypovídáme, vykřičíme, použijeme i vyňatá slova“ typu, „to je ale čurák, to je neskutečný debil, patřilo by ho pochcat a splachnout, chce se mně blejt, už toho mám dost, však my ti to spočítáme, nezapomeňte lidi na to co řekl, hnusný opilec, zasraná Merklice, Sralbotka zase perlil....no mohu pokračovat. Však ty slova každý zná.

Nic proti nim, já je vesele užívam také a uleví se mi, takže proč ne jiným? Jenomže se zdá, že nesledujeme že se loď potápí. Z ní pak utečou ti hlavní kormidelníci i s kapitánem, jako je Babiš, Sobotka, Kalousek, herec Stropnický, jinak voják z povolání, jeho syn, kokot na entou a další, které sem ani nedávám. Je jich hodně..... Ti budou v bezpečí než mrknete okem. Ale Josef z Vyškova, nebo Marie ze Znojma, Jirka z Prahy a další bezejmenní budou muset zůstat, aby sloužili těm novým pánům a klaněli se vrchnosti která bude sekat hlavy. Ti malí nemají na to, aby se přesunuli někam na Bahamas, nebo na Floridu, i když i tam je dnes už horko a to nemyslím ze slunce, ale z problémů. Bezpečných míst je na zeměkouli málo, dnes už málo. Ty lepší místa už jsou zabraná elitním obyvatelstvem a zbytek se musí podřídit situaci. Tak to bude holenkové, líbí, nelíbí, tak to bude. Vpomínáte si na film „2012“? Kde si elity vyboudovaly obrovské lodě a přežili, zatímco lidstvo nechali utopit jako potkány? Tak tohle je symbolický rok „2012“, přesná napodobenina.

Ale,  když dojdu až sem, zarazím se a svědomí mi říká, „Co furt kecáš? O čem mluvís? Co dělaš ty aby se to nestalo?“ A pak si přiznám, že nejsem lepší. Jenom kecám, hecuji ostatní, varuji od katastrofy, ale sedím si na Filipínách, kde je zatím bezpečně, zatím a starám se o to, po čem je mi co? Hovno.Omlouvám se za tohle skoro bych to nazval pokrytectví, ale uvažte, že já jsem Nula. Je mi 68, co tak asi mohu dělat? Mohu jen kecat. V Česku nejsem, jen o něm stále čtu, a sere mě všechno neskutečně. Vím, že to není jednoduché se vzbouřit, postavit se vládě na odpor, svrhnout ji, nebo je vyházet z okna. Nejde to tak, jak bych já chtěl, ale když někdo nezačne první, nestane se nic. Vždyť v 89 to taky nešlo lehce. Šlo to, až se zase ty elity komunistického režimu domluvily s Vaškem-šaskem, pak se to pohlo. Ale naši lidi sami neudělali nic. Čekali a tak zase čekají. Tak nevím na co? S kým se domluvit nyní?

Mezitím Sobotka srdnatě přemlouvá Junkera, ať zůstane a Junker je z toho tak vedle, že to zveřejňuje. V Sobotkovi vidí svého zuřivého příznivce a za to by měl Sobotka jít do lochu. To je vlastizrádcovství stupně 1. On je tak ohebný, že páteř mu naprosto zmizela, a drží se rovně jen pravítkem, jinak by furt padal na hubu. Dnes si myslím, že Zeman s tím Haškem plánovali docela správnou cestu budoucnosti. Sobotku měli zničit, bohužel se nepovedlo a tak máme premiéra, který chodí s holou prdelí a z ní se valí sračky den co den pokud je v Česku, ale v Bruselu ho průjem přejde, tam se ukazuje v podobě hrdiny. Zrádce a kolaborant to je. Drzý je už natolik, že ani neskrývá svůj podraz vůči vlastnímu národu. EU ho podpoří, není se čeho bát. A s ním se nemají čeho bát ti, kterí klidně umístí na dílnici tabuli, kde naplno řeknou že Zeman je kokot, nebo co tam bylo, už ani nevím. No to se stát za komoušů, tak bude někdo popraven. Urážet prezidenta? Nemyslitelné, a měli by pravdu ti hoši z moskevské čtvrti. Ovšem nežádoucí a nelegálni přivandrovalec se urazit nesmí. Tak jak tomu tedy rozumnět?

Konvička podněcuje nenávist. Hmm, však má recht. Kdo chce milovat ty, kteří plánuji vyhubit cokoliv co uznává Ježíše a nebo ani v Ježíše nevěří? Ještě jsem nikdy nečetl, že v historii byli milováni utlačovatelé a vrazi. Proč najednou Konvička má zpívat písničku: „Vítejte k nám zachránci z dálného východu, přátelé se sekyrou v ruce, s noži naborušenými jako břitvy. Vítejte v našich krajích, jsme z vás na větvi. Konečně jste k nám zatáhli to správné néboženství. Náboženství krve a znasilňování. Díky vám budeme konečně obohaceni a Allah nás přijme, jako jeho děti. Dlouho jsme hledali, nakonc našli. Vaše náboženství meče a míru nás spasí.“

To chce Sobotka a další. Nemylte se, to je to, co tihle páni mají na mysli, proto je Konvička podněcovatel zla. Zavazí jim. Chtějí nás zglobalizovat, vrátit do dělohy a přejebávat tak dlouho, až odtud vyleze nová generace tmavých ksichtů a prázdnou palicí. Generace nemyslících otroků. To je cíl.

Tak nic, já nic neříkám, jen povídám, ale pokud tohle chcete aby zažívaly vaše děti, tak pak hurá do toho. Pokud ne, pak hurá do nějaké akce. Čas je už tu a za chvilku může jít o krk. Přivandrovalci se do Čech hrnou a vláda je sem pašuje tajně, aby o tom lidé nevěděli, tak pak mi někdo povězte, že ta naše vláda nemá tajný plán.

 

Frank Krejčí

Štítky článku: migrantiuprchlíci

prestiž 1: 27,33 přečteno 1 389×

1 Hodnotit článek 26

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Co nám pomohou nářky?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse