Necenzurujeme.cz

Sobotka jen hasí domácí požáry. Dlouho to však nebude trvat a...

bude po všem. Volby přijdou a pokud si Slávkovy „výjevy lásky“ k Bruselu lidé nezapamatují, pak soudim dostanou to, co si národ zaslouží.

. Jeho poslední přiznání, že mu na vlastním národě naprosto nezáleží, bylo vyslovno v článku v Novinkách. Sobotka se jasně postavil proti svému koaličnímu partnerovi, vice premierovi Babišovi a svojí obvyklou nechutnou „politickou hatlaninou“ smetl Babiše se stolu, samozřejmně za jeho zády.

Babiš byl vcelku mým oblíbeným kandidátem v době voleb a dosud ho považuji za schopného ministra financí i s tím, že jsem si o něm přečetl tolik špíny, že by málokdo vydržel stát na jeho straně ještě dnes. Mě to neodradilo, ale výhradu mám pouze k jeho koupi dvou významných medii, a sice Mladá Fronta Dnes a Lidovky. Vzpomínám si docela přesně, když jako důvod ke koupi uvedl, že chce, aby se začala konečně psát v novinách pravda. Jenže tam střelil Andrej kozla. Je to totiž pod jeho vedením horší než kdy před tím, čili svoje slovo nedodržel a to mi Andrej nevymluví. Ne že by chtěl, ale jen povídám co říkám.

Ovšem možná že myslel, aby se psala pravda o něm, pak bych to chápal. Lži, které těmto redaktorům padají z prstu do klávesnic jejich agrárních počítačů se už nedají jen tak strávit. Více je napadat nebudu. Oni vědí své a já též.

Tak to Babišovi vyčítám a dost mi to vadí. Přesto se ale Babiš na scéně objevuje jako Zeman číslo dvě a to zase vadí našemu Slávkovi. O tom Bělobrádkovi raději neřeknu nic. Je to bezvýznamná figurka, vychcaná jak mraky a hlavně je to předseda strany bludo-vyznavačů. Tedy o něm se mi ani nechce zmiňovat, i když se do Babiše pustil jako vlk do zajíce.

Babiš měl prohlásit tuto „pitomost“: hlavní odpovědností politiků je zajištění bezpečnosti vlastních občanů, řešení vnitrostátních problémů a až pak uprchlíci.

Tak teď ať mě někdo vyvede z toho hlubokého lesa. Co vlasně Babiš řekl špatného, že Sobotka nemeškal a zaůtočil? A zde apeluji na všechny čtenáře. Ať máte Babiše rádi, nebo nemáte, kdo v této větě najde důvod k reakci Sobotky, ať „zvedne ruku“. Sobotka však pocítil vrávorání a strach z Bruselu tak silný, že musel okamžitě „oheň uhasit“. Zachoval se však jako by se mu země otřásla pod nohama?

Hlavní zodpovědností politiků je zajištění bezpečnosti vlastních občanů.... není to proč by měli do politiky tihle lidé vstupovat? Postarat se především o vlastní lidi, pomáhat nemocným a snad i těm starým, podporovat soukromé podnikání, starat s o zdraví cestou rozumných zákonů...je třeba dále pokračovat?

Takže Bohušku, Slávku...přestaň si stěžovat, že na internetu jsi kobercově bombardován, a vrať se k základům politického poslaní. Pokud vůbec víš o čem mluvím. Babiš nebyl politik a pochopil to hned, jak to že ty, komu je politika kariérou se upíná k tomu „dubisku“ zvanému Brusel vic, než k národu ze kterého jsi vyšel?  Brusel jen jen na průser, národ tě volil z jiných důvodů, pokud nevíš, ale národ také s tebou střelil kozla. Bohužel. Vy politici svými sliby a neustálým lhaním jste je ošálili a dnes je vám bližší kabát než košile.

Česká republika se podílí na přijímání uprchlíků už tak dost. Ale tobě nešlo o to, tobě šlo o to, že bys přišel o to. A sice o pocit velikosti a a současně o tu mylnou představu kterou v Bruselu rozséváš, že máš vše pod kontrolou. Ne, nemáš a nebudeš. A Lomikare, Lomikare, do roka a do dne tě národ odstaví od korýtka. Na to si vem jed a na to se spolehni. Neboť zaprodat se diktátu jakési Unie je obyčejná velezrada Bohoušku. Ano a nevím, nevím jak dopadneš za 5 nebo 10 let. To nechám na voličích.   

 

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 2: 17,81 přečteno 1 499×

0 Hodnotit článek 267

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Sobotka jen hasí domácí požáry. Dlouho to však nebude trvat a...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse