Necenzurujeme.cz

Jsem vlastenec a budu volit Zemana

Narazil jsem na článek ve Vlasteneckých novinách, že Zeman je údajně pro vlastence nevolitelný, protože je příliš proevropský. S tímto naprosto nesouhlasím, je třeba nerozhodovat se emocemi ale zdravým rozumem:

Zdroj:

Miloš Zeman je pro vlastence nevolitelný. Je totiž eurohujer

  1. Já se považuji za umírněného vlastence, ale i národovci tvrdšího ražení by si měli uvědomit, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Možná pro ně Zeman není dost radikální, jenže kdyby byl, patrně by neměl šanci vyhrát 2. kolo a dopadl by jako Le Penová ve Francii.
  2. Další problém je v tom, že skuteční vlastenci by se měli dokázat sjednotit, pokud jim jde opravdu o národ a ne jen o vlastní prospěch, tzn. nějak se dohodnout na jednom člověku, kterého by jednotně podporovali v prezidentské volbě, pokud ovšem bude kandidovat pět nebo deset lidí, kteří budou tvrdit, že jen oni jsou ti správní vlastenci, jedná se o tříštění sil, což je podle mého proti národním zájmům. Obětovat se pro národ znamená třeba i umět ustoupit někomu jinému, i když si můžu myslet, že já bych byl přece jen lepším prezidentem…, ale v zájmu vlasti je potřeba nasadit kandidáta, který je vlastenec, a zároveň má šanci být zvolen nadpoloviční většinou.
  3. Není podstatné, jestli by Zeman v referendu o vystoupení z EU hlasoval proti, tj. abychom v EU zůstali, ale to, že je pro to, aby se takové referendum mohlo konat, při čemž Zeman by v něm měl jeden hlas, stejně jako vy nebo já.
  4. Zeman nerozhoduje, zda a kdy přijmeme euro, takže je irelevantní, zda je pro euro či proti němu.
  5. Důležité je, že Zeman má potenciál morálně kolem sebe sjednotit většinu vlastenců, kteří chtějí bránit naše hodnoty a tradice, kteří odmítají multikulturalizmus a zastávají názor, že když tady chce někdo žít, OK, ale jen pod podmínkou, že přijme náš způsob života a nebude si "vyřvávat" něco, co je v rozporu s naší kulturou, zvyklostmi, či dokonce s našimi zákony.

 

Proto trvám na tom, že Zeman je jednoznačně mým prezidentem, byť se třeba ve všem neshodneme, a jsem připraven mu dát svůj hlas. Ale jestli je někomu milejší to hodit kandidátovi, jenž možná bude více protiunijní a radikálnější národovec než Zeman, ale pravděpodobně stejně vypadne již v 1. Kole, tak mu to neberu, ovšem já nejsem příznivcem chození do předem prohraných bitev ani štěpení vlastenců do různých vzájemně rozhádaných partiček, kroužků a pidistraniček, poněvadž na tom nic vlasteneckého opravdu nevidím. Každý nemůže být „kapitánem“, ten může být jen jeden.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Jsem vlastenec a budu volit Zemana

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse