Necenzurujeme.cz

NÁZOR OBČANA / 3

Buďme občané - nikoli ovce.

Přímé zbídačování lidu ČR skrze inflaci, drastické zdražování a škála dalšího systematického ožebračování, které loutky vládnoucí politické skupiny v této zemi praktikují, považuji za součást sofistikované strategie špinavé a mamonu chtivé kolonizační a globalizační politiky Západu, aktuálně prosazované skrze politický lynč Ruské federace. Politice Západu, jenž mírem pohrdá, a ve prospěch nenažranosti a mamonu konflikty podporuje a nenávist šíří.

Se zlostí i žalem přiznávám pocit, že zmíněné loutky bohužel plní rozkazy jejich loutkovodičů precizně a systematicky. V jakémsi fetišismu ke kultu tzv. Západních hodnot spolu s opojením z mocí, a k tomu mnohdy až psychopatickou sebestředností, narcismem a možná i dobře placeným lokajstvím slouží kolonizační a globalizační politice Západu horlivě, oddaně, a v některých případech až fanaticky. Vlastizrádně proto zemi ve prospěch cizích zadlužují, cizím neúměrně zpřístupňují, a lid zotročují. Lidská práva a svobody při tom pošlapávají, ústavu znásilňují, poctivou politiku v organizovaný zločin mění a dějiny přepisují.

V kontextu poselství Mr. Jana Husa: „Vrchnost, ať už světská nebo církevní, která nečiní dobro, nemluví pravdu a zotročuje lid…se nemusí a nesmí poslouchat!“ tímto na čtenáře tohoto článku apeluji: Dbejme Husova odkazu, buďme občané – nikoli ovce. [Z. Prousek | Můj názor dle čl. 17 odst. 2 LLPS | 02.12.2022]

Štítky článku:

prestiž 1: 22,81 přečteno 356×

0 Hodnotit článek 20

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

NÁZOR OBČANA / 3

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse