Necenzurujeme.cz

Marxista Juncker a neuvěřitelně tupí eurohujeři

Předseda Evropské komise Juncker odhalil v Trevíru sochu Karla Marxe a ještě jej obhajoval. Různí Jandové, Štětinové a další lidé s "jediným správným názorem" si asi budou muset vyměnit doklady, kde mají fotografii, protože se jim z toho protáhly ksichty.

Juncker tak vlastně provedl coming out nejen svůj, ale celé Evropské unie - a přiznal tím, že je EU je ze své podstaty (neo)marxistická a ultralevičácká. 

Jsem přesvědčen o tom, že každý člověk, kterému to myslí a má oči otevřené, je už dávno jasné, že EU je vlastně jen RVHP v bleděmodrém a že její stoupenci mají stejně pokřivenou mentalitu a pohled na svět jako kovaní komunisté. Jen mají prohozené světové strany, na které je orientován jejich fetiš a paranoia s patologickou nenávistí a tomu odpovídajícím způsobem pozměnený slovník (např.  "přisluhovači Západu" vs. "služebníci Kremlu").

To samé se nedá říct o různých eurohujerech, sluníčkářích a kavárenských povalečích, kteří jsou buď neuvěřitelně tupí nebo fanatismem a nadutostí zaslepení - a (neo)marxistickou a ultralevičáckou podstatu EU (a potažmo celé "západní společnosti") nejsou schopni nebo ochotni vidět. Takže teď jsou stejně nemile překvapeni jako zdejší komunisté 21. srpna 1968, kdy naši zemi přijela "osvobodit" tzv. zpřátelená vojska.

Ale nebojme se - Česká televize,  Aktuálně.cz, Lidovky, Deník Referendum a a2larm jistě pomohou "věřícím" podívat se na Junckerův čin politicky a vysvětlí jim, jak je přínosný pro EU.

Štítky článku: absurdistándemokracieEUKSČ

prestiž 1: 14,66 přečteno 712×

0 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Marxista Juncker a neuvěřitelně tupí eurohujeři

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse