Necenzurujeme.cz

Když se spletu, tak to přiznám…

Poučen z předchozích nezdarů..Opět začínám vypůjčenou větou. A jedním dechem dodávám, že jsem to měl dnes v hlavě ráno přesně takto položené. Nevěřil jsem v moc lidu.

O to více jsem byl překvapený při pohledu na zaplněný Václavák. Byla to krása. Bylo to úžasné pokoukání na moje spoluobčany, kteří vyrazili ze všech koutů země, aby podpořili po letech opět dobrou myšlenku.

A jelikož jsem nevěřil, že by to mohlo něčemu pomoci, tak přesně v duchu v jakém jsem byl vychován, přiznávám svůj omyl. Pletl jsem se, protože to co se dnes odehrálo může skutečně přinést změny k lepšímu životu nás všech.

Nemá smysl komentovat demonstraci samotnou, protože ji jistě spousta z Vás viděla buď na vlastní oči přímo na místě a nebo prostřednictvím nějakého přenosu. To moře českých vlajek, to nadšení a víra ve tvářích občanů, to mi nakonec udělalo nesmírně dobře na srdci i duši.

Projevy, a to ať už od odborníků ve svých oborech, nebo politiků měly hlavu i patu a nabídly určitou dávku naděje, že to s námi nakonec nemusí dopadnout zle.

Nejvíce na mě zapůsobil však pan Jindřich Rajchl. Hltal jsem každé jeho slovo, protože to bylo, jako kdyby ta slova vycházela z mého nitra. Strašně moc bych si přál, aby jeho slova došla naplnění a on svou snahu skutečně dotáhl až do konce.

Sebestředný a sám do sebe zahleděný Petr Fiala vyslal další signál. Asi ho špatně informovali, protože se dopustil skutečně slovního zvěrstva a vlastně se nebojím napsat, že si sám pod sebou podrazil židli.

Už to zaznělo přímo na místě. Zažehl se plamínek ze kterého se může rozhořet pořádný oheň. Ty desetitisíce lidí, které se sešly, aby řekly co si o současné vládě myslí, to bylo pohlazení v těchto nelehkých časech. Bylo to opravdu moc prima a já jsem z toho u vytržení hned z několika důvodů.

Jedním z nich je fakt, že byl vyslán závažný vzkaz všem těm demagogům a vlastizrádcům jako třeba Přibáň, Cemper a další. Vzkaz zněl jasně, okamžitě přestaňte dělat z obyčejných lidí hlupáky, skončete s tou Vaší demagogií a hanobením druhých, těch, kteří mají odlišný názor. Dnes jste mohli na vlastní oči spatřit sílu, která stojí proti vašim ubohým názorům. Měli byste pochopit, stejně jako redaktoři z televizních obrazovek, že už máme dost těch vašich lží a urážek. Manipulace s lidmi je u konce moji milí pravdoláskaři..Slyšíte? Ano, to právě Vám nyní zvoní hrana. Až se tento boj dostane do finále, tak Vám to změní život natolik, že budete litovat dne, kdy jste obyčejné lidi uráželi ze svých obýváků a počítačů. Dnes jste mohli pochopit, že je s tím Vašim ubohým osočováním druhých konec.

Masa lidí, řekla své ne huntování našich životů. Ne, nemyslím si, že hned zítra to Fiala a spol zabalí, ale byla nám ukázána cesta po které musíme jít, abychom našim potomkům mohli jednou předat naši nádhernou vlast ve stavu, za který se nebudou muset stydět.

Pan Rajchl ukázal jak má vypadat skutečný vlastenec a člověk, který to myslí opravdu vážně s nápravou napáchaných křivd. Ne, nezapomínám na ostatní, ale on mě opravdu dnes oslovil nejvíc ze všech.

A nejvíce se raduji ještě z další věci, jeden z řečníků zmínil slova premiéra naší země, tedy „už mě to tady sere“. A já se raduji z toho, že teprve teď Vás to pane profesore tady skutečně začne srát.

O to se postaráme my, občané, které neustále urážíte a ožebračujete.

Je jen na Vás kam až to necháte zajít, ale podle dnešní nálady, bych Vám skutečně s nejlepším úmyslem poradil, abyste to zabalili a doufali, že soudní dohry k Vám nakonec budou milostivé.

Ale je to teď už jen na Vás, je to Váš boj. Prohraný a ztracený, ale Váš. S jakou tváří a šrámy z něho odejdete, to už ale v rukou zřejmě zas tolik nemáte.

Ano, Česká Republika na prvním místě.

Děkuji všem kdo to zorganizovali, všem kteří dorazili a ještě jednou se omlouvám za nedůvěru, kterou jsem na začátku dne měl. Bylo to skvělé. Děkuji.

Štítky článku:

prestiž 1: 22,81 přečteno 356×

1 Hodnotit článek 21

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Když se spletu, tak to přiznám…

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse