Necenzurujeme.cz

Victoria – plandemia

To, co se nyní odehrává v USA paradoxně dává za pravdu všem konspirátorům, kteří očekávali za náhlou pandemickou scenérií světa, zmanipulované volby do úřadu amerického prezidenta i Kongresu. Já patřím mezi ně..

Kongres nevyšel a tak se dalo očekávat, že musí vyjít alespoň plán s Bílým domem. A tak se začaly objevovat tisíce korespondenčních hlasů, které přicházely buď od neexistujících či již dávno zemřelých Američanů, kteří posmrtně projevili touhu mít za prezidenta senilní figurku, která v posledních letech velmi často čelí narážkám o svém pedofilním chování, které mistrně skrývá za svou nekonečnou lásku k malým dětem jako milující otec či děd. Příběh o synovi a vnučce připomínat nemusím, že?

V Kongresu je síla, takže i když mne štve, že světová média již nyní oslavují Bidena jako nového prezidenta, nakonec se dá řící, že i tak volby v USA dopadly pro nás, Evropany, celkem dobře..

Všem je naprosto jasné, že zemi nebude řídit sám Biden, to by fakt nedopadlo dobře, ale lidé z týmu, kteří ho všemožnými způsoby dostali až na pomyslný vrchol.

Nebudu připomínat ani ukrajinská vyšetřování a ani jiné aféry s příjmením Biden spjaté. To vše přijde na pořad dne za krátký čas a já jen zmíním, že jsem opravdu velmi zvědav jak se k tomu Biden postaví a především americká veřejnost. Některé uniklé nahrávky jeho telefonických rozhovorů se zločincem Porošenkem je možné si přehrát již pár měsíců na různých místech internetu. Ve srovnání s uměle vytvořenými skandály na současného prezidenta nečeká pana Bidena snadné vysvětlování a může se stát, že volební období bude značně zkráceno.. Strašákem v mé hlavě je ovšem otázka, co to nejen USA, ale celému světu přinese, pokud bude Biden donucen svůj úřad opustit třeba z důvodů, které nabízí již zmíněné uniklé telefonáty ve kterých jde o miliardy dolarů..Uvidíme..

Očekávám, že snad nikdo nebude mít tu drzost hovořit o korupci v nejvyšších kruzích na stejné rovině, jako když zaplacené štětky naříkaly, že je Trump zneužil..

Doufám, věřím, že i zde bude platit ono známé „kdo s čím zachází, tím také schází“ a praktiky Demokratů se jim vrátí jako bumerang..

Pandemie a korespondenční volby, to byl vskutku geniální plán, který vyšel takřka dokonale, jen kdyby nebyli podceněni kandidáti do Kongresu..

V jak bláznivém světě žijeme vidí v tuto chvíli jen někteří, ti, kteří se ještě dnes tomu všemu, co se právě v USA odehrává, šklebí a mají neutichající radost z jakože porážky Trumpa, ti procitnou také a nebude to zase tak dlouho trvat..

Já si budu pamatovat slova od mnoha známých osobností amerického života. Ti herci, zpěváci mnoho sportovců a jiní, nešli volit Bidena, jak by bylo normální říkat, ale oni volili proti Trumpovi. Proč? Protože je pro ně nepohodlný, neválčí a plní sliby. Těžko pak můžete zpívat protiválečné písničky a nebo hrát hlavní roli ve válečném filmu, když se války jaksi nekonají..

Ale to jsem odbočil. Opravdu jsem věřil, že prezident Trump naprosto v pohodě své křeslo obhájí. Už to tak i do onoho okamžiku, než unavené komise přestaly sčítat, i vypadalo. A pak se odehrál „zázrak“ a Biden vstal z popela..

Komu tento unikátní a historický okamžik v dějinách USA přinese nakonec radost a komu slzy, se teprve až za pár měsíců ukáže v celé nahotě…

A hlavně, volby zdaleka neskončily…...

Štítky článku:

prestiž 1: 19,81 přečteno 419×

0 Hodnotit článek 15

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Victoria – plandemia

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse